Libuše Vostrá | Farma TV Nova – soutěžící

Farma Online - tv show na Nově: Libuše Vostrá

Zdroj: Nova.cz


Jméno: Libuše Vostrá
Věk: 50 let
Město: okres Pelhřimov
Povolání: Prodavačka
Stav: rozvedená, 4 děti
Facebook: zde
 

Všechna videa z Farmy.

 1. blankafranek napsal:

  Libuško,ze zkušenosti vím,že mladí botřebují vedle sebe určitý čas maminu a pak ji bez milosti vyhodí.Věřím,že Vás to nepotká a držíme Vám palce.

 2. Kristýna napsal:

  Libuško,nebýt tebe..tak tam všichni chcípli hladem !!!

  • aneta1326 napsal:

   to je pravda ale je mi libušky moc líto že je sluhou

   • Pepík napsal:

    Ale digono Miluše šak ona má velké svali a vipracované příško má strašně krásnou barvu vlasů takovou blon bich bral.je strašně krásná.:)

   • Lelo napsal:

    Karla, The pictures are wofedrnul, you captured every emotion of the day. Malissa is my best friends daughter. These pictures are a true fairy tale that the happy couple will cherish for a lifetime.

  • Inka napsal:

   Plně souhlasím. Hlavně že všichni držkujou, ale v kuchyni aby se předvedli to ne, žrát ale jo. A teď se ještě vymysleli, že to špatně rozpočítala a kvůli ní nemají jídlo. Místo aby zapřemýšleli jak to všechno využít a zužitkovat a uchovat (jak to dělali naši předci před 100 lety – ledničku neměli ;-/) tak se jednou nacpou k prasknutí a pak zase suší hubu a držkujou. Ani jedna „slepice“ se v kuchyni nepředvedla…

  • Mary J napsal:

   Ani nahodou , chapu ze je rozdil varit pro 12 a pro 4 lidi ale sarka dokazala ze i ze zasob ktere libuse spotrebovala dokazala vyjit a uwarit sikulka.

  • Petra (Bobule) napsal:

   to neni pravda Šárka umí vařit taky takže se jí mohly zbavit už dřív a byl by konečně pokoj

 3. Dědek napsal:

  Doufám že vypadne.

  • Karla napsal:

   To měla hned v prvním kole.

   • anetkka napsal:

    Souhlasím s vámi. Jen intrikuje. Nic víc. Teď, když je farmářka týdne, tak tu farmu nevede správně a třeba všechny kluky zaměstná a ,, Kubí ‚ tam sedí jak pytel h_ _ _ n.

  • sábule napsal:

   Přesně!!!

  • Viktor napsal:

   Až si zkusíš tam přežít aspoň 3,týdny, pak někoho odsuzuj, frajere, ještě rád by jdu se odejít mne najedl…tak nemachruj. Je to príma kritizovat od PC s nacpanym bachorem..0:)

 4. mama napsal:

  Ked sa staras o hladne krky a nasytis ich, vtedy si dobra ale potom na to rychlo zabudnu alahko vsetko skritizuju-taka je mlada generacia

 5. blankafranek napsal:

  Dětku,doufám,že vydrží Libuška co nejdéle a to vám na truc.Už jsem si myslela,že v česku budou jen přející lidé,ale nezklamal jste.Stejně jako na slovensku bude asi i u nás několik nepřejícníků.Aspon bude legrace,ale doufám slušná.

  • Dědek napsal:

   Ale,ale nepřejícnik,omyl.Každý jak se chová si zaslouží pochvalu nebo kritiku.Zdraví DěDek.

 6. Olca napsal:

  Vážení, jen abychom se nedivili, ale tím hadem Jana myslela spíše Michala, který je líný jako veš a lepí se na Šárku.

 7. Anna Pavlasová napsal:

  Kdyby jsi se dívala na slovenskou farmu,nikdy tam nevlezeš.Mladí nepotřebují vedle sebe staré,dřív nebo později je nemilosrdně vyštípají.

 8. Monča napsal:

  Na týden má vystaráno. Ale jestli bude farmářkou zase Šárka, tak sluhou bude Míša, pánové se na ni domluví a půjde do duelu a bude si muset vzít Libuši………….. Kdo potom vypadne?

  • Renáta napsal:

   Bohužel je to tak.Taky mně to napadlo a obávám se že se to i uskuteční . No holt je to hra, co se dá dělat.

 9. Jana napsal:

  To je pravda, ale i tak se ukázalo,že podceňovat soupeře se nevyplácí. Žádného.

 10. Kristýna napsal:

  Libuško,drž se! Nevzdávej se protože ty na to máš)

  • Karla napsal:

   souhlas,Libuše na to má ,už od ní dává ruce pryč i její kámoška Michaela,taky jí prokoukla,že se ta líná bába nestydí a netáhne ke všem čertům

   • Viktor napsal:

    Všem díky za podporu, a těm frajerum, aspoň 3-4 týdny, pak by drzeli tlamy. A že intrikuji ? No a co? V každé hře “ o něco “ se intrikuje, mě má taktika vždy vyšla, nebýt Šáriny, která nepochopitelně výštípávala holky, byla bych adeptkou na finále…

    • Karla napsal:

     Viktore,Libuši tu zatím fandí jen její rodina,samozřejmě vulgárně,taky jak jinak,neboj kluci jí vyhrát nenechají,penízky nebudou :-)))))

     • Renča napsal:

      Největší průser pro tebe je, že ona tu rodinu má, viď

 11. Valerie napsal:

  Doufám že v tom duelu vyhraje Míša.

 12. Míša napsal:

  Nemůžu si pomoct, ale paní Libuše na mě působí strašně nepříjemně. Je protivná a pořád dokola mele o tom jak má v čudu ruce a záda…Včera to tedy při tom řezání na nějaké bolesti rozhodně nevypadalo! Přála bych si, aby už vypadla!

  • Viktor napsal:

   …protože mě neznáte v normálním životě, to by jste mluvili úplně jinak, koukám, že negativně mluvíte pouze a právě VY, ale pokud někdo posuzuje ččlověka podle hodiny v TV, pak už nic neříkám, je go vaš názor, ikdyž dost omezenej…0:)

   • C.K. napsal:

    Váš názor by nebyl o nic lepší všichni museli počítat z negativní i pozitvní reakci diváku a ne vždy slušnou tak to prostě chodí…

 13. lexy napsal:

  normální ženská, ne moc hodná ale hada v ní teda nevidim

 14. crazynka napsal:

  myslim, že by se k ní ostatní měli chovat lépe a hlavně slušně. Je přece jenom starší a pro ně v uvozovkách cizí. A vařit pro tolik lidí není určitě lehké.Ty mladý cimprlíny určitě neuvaří ani doma,natož aby vařili pro tolik lidí a téměř z ničeho. Nevim jak ted, ale na začátku by bez Libušky všichni tam chcípli hlady.
  A at si tam každý povídá co chce, tak všichni taktizujou, hlavně Michal. I když si to nedokážou přiznat, protože si hrajou na velikánský kamarády. Přijde mi cinický od nich, když do tv trvdí, jak jim vadí Libuška, protože je falešná a taktizuje… .
  A pro případ, že se jim nepodaří vyhodit Libušku či Milana, tak si hledaj další oběť- Kubu ( i když ten se taky dost fláká no).

  • Jana napsal:

   Souhlas. Taktizují všichni. A Libušce vyčítají,že je pořád v kuchyni,ale stále jí volí za sluhu a to předpokládá,že bude vařit.

  • božka napsal:

   Plně svámi souhlasím,Až vyhodí Kubu a Libušku tak koho budou vyhazovat když jsou všichni kamarádi a netaktizují.

   • Viktor napsal:

    …skutečně si tak naivně myslíš, že netaktizuji? Podívej se pořádně, nebo si poříď brýle…já jsem aspoň taktizovala nahlas, a ne pokoutně v kravině.

 15. Jaňula napsal:

  Libuško, moc moc Vám fandím. Přeju Vám, ať vyhrajete. Ukazálo se, že někteří mladí lidé nemají úctu ke „starším“, zkušenějším. zažila jste si hodně, prošla si peklem a vyhrála jste. Víte, o čem hovořím.
  Dívat se na úšklebky mladých spoluhráčů a poslouchat jejich drzé připomínky, není jednoduché. Myslí si, že vše znají, všude byli. Život je ještě naučí. A nebudou to vždycky věci příjemné.
  A proto se nad to povzneste. Oni v podstatě nevědí…
  Jinak držím pěsti a fandím!!!

  • Hanka napsal:

   plně se připojuji k Jaňule a dalším, kteří vám fandí- Mladí dovede být kruté.A dnešní doba řadě z nich nahrává. Mají doma všechno a ničeho si neváží. Držím Vám palce. držte se

 16. Danka napsal:

  Libo,
  jsem též starší, tak vím, o čem mluvím. Ti mladí se na vás starší stejně domluví a vyštípají vás oba, já bych se jim za to dopředu pomstila tím, že když už musím nevděčníkům vyvařovat , tak zásadně špatně. Ať si stěžujou, mohou si to v kuchyni zkusit sami, jaká to je slast vařit pro tolik lidí z ničeho a ještě být za zády pomlouvána, že se v kuchyni ulíváte.Kdy vás pochválili za jídlo? Čiň ďáblu dobře, peklem se ti odmění….. to platí pořád..bohužel

  • Karla napsal:

   ono uvařit brambory ve slupce,nebo udělat bramboráky se kterými jí ještě musejí pomáhat,dá velkou fušku ,nebuďte směšná!!!!!!!!

   • míla napsal:

    ale slyšíš,že ona ,,vždycky něco vymyslí“ a to teda dá zabrat,je mi skoro 70 let,ale jí teda nefandím,to její bolí mě páteř po bouračce,mám šrouby v ruce,mladým byste napsali co tam lezou……měli byste mít stejný metr ať je to věkově kdokoliv…holt dělat se musí…Kubí je asi na úřadu práce…ví co to slovo znamená….a věřte vůbec nic proti gayům,….

   • ywett napsal:

    paní Karlo, myslím si, že vy jste tady jesdiná, kdo si tu vylívá zlost ….. nechcete si ji vylít na sportu? ono tenis, kolo a nebo behání je dobré ….. prospelo by vám to. Jestli slovo sport neznáte, tak je to chyba :D vy to potrebujete jako sul :)

    • Karla napsal:

     ywett, hezký příspěvek,jen by mě zajímalo,jak souvisí moje sportování s farmou? :-))

     • Iwett napsal:

      o farme jsem nemluvila…. ale o vasí zlosti a nadavky tady …..

 17. Danka napsal:

  Zdá se mi neuvěřitelně falešné, když vás oslovují Libuško a přitom vás pomlouvají na každém kroku. Pokud tak oslovujeme člověka, kterého máme skutečně rádi, je všechno v pořádku a je to projev náklonnosti , ale tady jde o pravý opak. Pozor na toho, kdo vám „maže med kolem pusy“ a říká zdrobnělinou…..ten to určitě nemyslí upřímně, určitě to platí ve Farmě

 18. šunkaflek napsal:

  Vostrá tam akorát hovno dělá,jen je v kuchyni.Fakt těžký dělat brambory no:D

  • sluníčko napsal:

   když se podle tebe v kuchyni fláká, proč si to s ní nikdo nevymění, protože jsou zhnilí si namazat i krajíc chleba a ty si to ty chytráku jednou zkus vařit doma aspoň celý týden a uklízet nádobí a kuchyň…. za chvilku tě přejde chuť !!!! A BUDEŠ MLUVIT ÚPLNĚ JINAK
   lituju tvoji matku, ta tě musí obskakovat a žádné slovo vděku !!!

   • Jana napsal:

    Přesně, pořád Libušce vyčítají,že je v kuchyni,ale pořád jí volí za sluhu. Takže tam je. Jsoou to joudové

  • Kajuška :P napsal:

   přesně ;)

  • Viktor napsal:

   …..tak si to za stejných podmínek zkus někdy také,uvazujes jak idiot.

  • Jana1 napsal:

   Jdi si dát šunkaflek hlupáku.

 19. Jaja napsal:

  Je sice „sva“, ale extra zakerna mi neprijde. Hlavne se mi nelibi jak se k ni nekteri capci chovaji… Je preci jen starsi jak ona a smat se ji do obliceje… to je vrchol… Me tohle nejakej z nich udelat, tak mu slapnu na ksicht.. soutez, nesoutez…

  • papa lala napsal:

   a já bych jim do jídla naplivala, nic jiného si někteří nezaslouží

  • Scha napsal:

   Karla We had such a great time with you and would recommend your pgahohropty to anyone. You have a real talent and passion and that shows through in your work. The thing we really enjoyed was that you did not get in the way of our fun. You kept up with us and did not have us posing all night. After the portraits, we didn’t even really know you were around. What a great job and you made memories for us that we will never forget. Thank you so much!

  • Sukran napsal:

   My dear sweet friend, I had wreittn a different post but managed to erase it somehow. In hindsight, it must have been meant for me to write something else. As much as you feel we have been there for you, you have been there for us as well. I remember days when I didn’t think I would ever smile or laugh again and you brought me out of my grief. You are so appreciated. You know, we go thru the yo-yo portions of our weight loss journeys, I have struggled with the same 10 lbs for quite a while, but don’t get discouraged, we get knocked down, get up, shake it off and move on. You are so special to me, and I have to admit, when I saw my name on your list, I cried. It touched a place so deep in my heart I had forgotten it was there. I’ve met some of my closest friends on Twitter, there are several of you that I call my extended family: I don’t know what I would do without you all. You should know if you need us, for any reason, we’re here for you. It will be alright, Gods got you Sweetpea, He just wants you to ask Him for help. You are going to push past this point, we are going to get you thru it. Don’t you dare disappear from here cuz honey, we will find you. I never do this, so Lord knows I DO care, if you get to a point where you need to talk, yell scream, cry, laugh, or just sit in silence, call me-720.331.4553. I’m here for you. God bless you! Love always, Karla (@Karla65)

 20. Stany napsal:

  Falešní jsou tam jiní, rozhodně ne Libuška. Umí se ovládat, dělá tu nejnevděčnější práci, vařit pro tolik lidí a poslouchat ty přiblblé řeči. Zaslouží si výhru.

 21. mimi napsal:

  Ano,je to tak.POKUD JIM UVARI A ONI SE „NAZEROU“ TAK JE TO OK, a pak je ta nejhorsi.At to skusi napriklad Sarka ,kdyz uverila tomu ze jsi hreje hada na prsou! DRZIM PALCE!!!!

 22. Radek napsal:

  Libušce to moc přeju on tam každej mele že jenom vaří a ani nebyla jednou na poli !
  Ale kdyby tam nebyla tak by všichni chcípli hlady ty mladý vařit ani neumí !!
  Ono vařit pro osm lidí stěch jejich zásob kde tam skoro nic nemaj je hodně těžký takže jí fandim a přeju výhru :) !

 23. Kajuška :P napsal:

  Už by mohla vypadnout! ty její keci mě fakt neberou. Nemám a nebudu ji mít rada vypadni už!!!!! Kráva jedna…..

  • Renča napsal:

   Kajuško … tvoje kecy taky nikoho neberou a nikdo tě odtud nevyhání. A ta urážka … no nevím nevím … možná je Libuška ve stejném věku jako tvoje máma. A skus si představit, že o tvé mámě nějaká hloupá husička říká „kráva jedna…“

   • MONIKA napsal:

    No nevím ,ale mě mluví z duše Libuška má akorát plnou hubu práce a skutek utek a uvařit pro tolik lidí vždyť nevyváří žádný meníčka , a myslím že stáří není patent na rozum nevím co hájíte taky jsem skoro padesátka a křiváka Libušku nemůžu vystát

    • Renča napsal:

     Nojo, jenomže vyvářet meníčka je brnkačka a když si všechno, co potřebuješ, vezmeš ve špajzu nebo v ledničce, je to pohoda. Ale Libuše se snaží vařit skoro z nuly, protože kde nic tu nic.

     A když se na Libušku podíváš jak se chová a jak jedná, tak takových podobných „Libušek“ je všude mraky. Spíš je někdy potíž potkat někoho, kdo je jiný, kdo netaktizuje, neintrikuje a není vyčuraný. A tím spíš, když jde o prachy.

     • Karla napsal:

      Renčo,ale jdi ty brepto :-)))) po takovém meníčku zbývá hodně našpiněného nádobí ,to už by bylo na Libušku moc,ještě aby ho myla chudinka:-))) Už takhle je naprosto vyčerpaná z tý dřiny v kuchyni,až se z toho musela včera opít :-))))))))))))))))

    • Karla napsal:

     Naprostý souhlas s Vámi,Moniko.

    • míla napsal:

     OK neznám ji,ale hned od začátku na mě působí falešně….je mi 70 ale byla bych raději s klukama po venku než se chvástat pořád jen,že vaří brečí všichni,že není z čeho,ale vaří,teď jí ,,Kubí“její lásku vrátil….

     • Karla napsal:

      Ano paní Mílo,pokud je Vám 70 let a raději by jste pracovala s klukama venku,máte můj obdiv,neznám vás a přesto si Vás za Váš příspěvek velmi vážím a přeji do dalších let jen samé hezké dny.

  • Viktor napsal:

   Kajusko, kráva jsi tak akorát ty, pokud se ti Libuška nelíbí, nevím na ní…tohle jsou kecy „omezencu“, kteří by i jako mladí,opustili tuto soutěž se sevrenou prdelí. Tak místo přaní, všeho dobrého do života , ti přeji, aby tě ŽIVOT aspoň jednou srazil pořádně k zemi a omachal ti hubu v životním bahně frajerko…zdravím

 24. Karla napsal:

  Tahle bába je fakt skvělá,12 hodin vaří brambory,slepici za ní oškubali a vykuchali ostatní soutěžící,myjí za ní nádobí,podlahu v kuchyni museli vydrhnout taky ostatní soutěžící,jelikož byla tak špinavá,že na to upozornil i hospodář ! Měla by se dostat do knihy rekordů jako supr lempl a ze soutěže vypadnout.

  • Holčička napsal:

   Drž hubu !
   Víš jaký to je vařit denně pro 8 lidí z hovna co tam maj ?
   Bych chtěla vidět v 50 letech jak tam drbeš podlahu a škubeš slepici !!
   TAKŽE SE SKLIDNI !
   A JESTLI TI TO TAK VADÍ TAK NA FARMU NEČUM !!

   • Karla napsal:

    Hele holčičko používáš hulvátský slova,aspoň je vidět jaký má Libuše fanynky-sprostý jako je ona sama,měla už dávno vypadnout,jen tam cizopasí.

    • Renča napsal:

     Milý Karle, taky jsem fanynka Libušky, ale dovoluji si nesouhlasit s tím, co jste tu napsal. Nejsem vůbec sprostá ! Já bych neřekla „hovno“ ani za pytel sr**ček ! ;-)

     • Karla napsal:

      Drahá Renčo,ty hlasitý větry co vypouští úctyhodná Libuše přesně vystihují tvůj a holčičky příspěvek :-)))))))))))

     • Renča napsal:

      Koukám Karlo, že čísi hlasité větry tě dovedou dost vyvést z míry :-))).
      Důležité je, že tobě se to určitě nikdy nestalo. Ty jsi estét s vybraným chováním, to je vidět už z tvých příspěvků ;-). A jsem předvědčena o tom, že kdybys byla na Farmě ty, na Libušku by nikdo ani nevzdechl, protože bys jí zcela zastínila. Ve všech směrech :-))

     • Karla napsal:

      Ne Renčo,co se týká farmy,dám ti absolutní přednost,chtěla bych tě vidět jak útlocitně korunuješ línou Libuši prvním místem-poslední duel Libuše versus Renča :-)))) Ano milí diváci,Renča přenechává své vítěztví Libušce a to za její zásluhy v přeboru lemplování a intrik.Se zamysli holka zlatá,ty snad dokážeš vařit brambory ve slupce a přitom ječet jak jsi se s tím nadřela 12 hodin v kuchyni? :-))))))))))))))

     • Renča napsal:

      Ne, s Libuškou by mě to tam nebavilo. Když na Farmu, tak jedině s tebou :-). A dle znění tvých příspěvků jsem přesvědčená, že by to byl takový šlágr, že by z toho udělali celovečerní film … s půlnoční premiérou ! :-)

     • Karla napsal:

      Renčo ,prima nápad,beru :-))) Jen mám starost abych v tom filmu obstála a nepokazila ti slávu,musím se přiznat,že nejsem intrikánka,nejsem lenivá ba ani ve společnosti nepouštím hlasitý větry:-)))))))))

    • ywett napsal:

     paní karlo, co kdyby jste se do podobné souteze prihlasila taky? :) radi by jsme vas tam vseci videli :) a tez by jsme vam psali stejne komentare jako pisete vy tady paní Libusce ….. urcite by jste si je rada pak cetla a aspon by jste se tu dozvedela neco dobreho o sobe :) ono byt sprostý umí kazdy a kritizovat taky :) neboj te se a prihlaste se taky do souteze :) ráda vám budu psavat komentare stejne jako vy pisete sem . čus bus karlo! :)

     • Karla napsal:

      ywett,dám ti vědět,hned jak se někam přihlásím a prosím nešetři mě,jen mi to pak nandej :-))))

   • Viktor napsal:

    Hele Holčičko, fakt.hustýýýýý!! Děkuji ti za to, že jsi se mě takhle nádherně zastala, přesně podle mého gusta…máš to u mě kočičko. KLOBOUK DOLŮ, JSI FAKT PRIMA, PODLE TVÉHO SLOVNÍHO VYJÁDŘENÍ BYCHOM SI URČITĚ ROZUMĚLI. Tak děkuju a zdravím

  • bojínek napsal:

   Tak tahle baba udělala z hovna bič.Co tam měli za suroviny ze začátku . Ona udělala kvásek, Mouku mlel Milan, Z toho pekli chleba. Teď tam mají mlíko, dělají sýry. Teď mají krávu,tak mají smetanu, mléko, máslo, tvaroh a sirovátku,A houby si našli. Ale kdyby nebylo Libuše, tak tam ta banda neumětelů nepřežije první týden. A Milan, ať byl jaký byl, tak byl jednička, bez ní by ta parta mladých blbců nemohla axistovat.Ty by totiž chcípli hned první týden. Nejhorší je , že to asi vyhraje nejhorší blb, co s farmářem nemá co dělat.

   • Renča napsal:

    Přesně tak ! :-)

   • Karla napsal:

    Ano správně,všichni tam dělají,jen Libuše tam dělá velký kulový :-))))))))))))))))))))

   • Viktor napsal:

    Diky, za obhajobu Libušky, máš naprostou pravdu ona je i v civilním životě neskutečně kreativní, veselá a strašně moc prima ženská a asi by ji nikdo z vás na ulici nepoznal, ona je totiž i velice pěkná ženská, ač mi to teď nebudeš věřit, zkus se podívat na jejich FB a naživo je to ještě lepší. Tak dík za obhajobu, Libuška ti pak podekuje sama..:-D

    • Renča napsal:

     Věřím, že je Libuška v běžném životě supr ženská. A moc ráda bych jí někde potkala a pozvala posedět na kafíčko a poklábosit.

 25. Lucííí napsal:

  LIBUŠKO MOOOOOOOOOOOOC TI FANDÍM !
  DRŽ SE ZUBY NEHTY !
  PŘEJU TI VÝHRU JENOM TOBĚĚ !

 26. Karla napsal:

  Dneska Mirek zabodoval,ta mrcha nasměrovaná na Libuši byla na místě.

  • Stany napsal:

   Já na Farmu taky koukám, ne od začátku to je pravda, ale chci vědět kde je evidentně znát, že je Libuška mrcha. Mirek takto boduje už dýl. Zajímá mě jak se Libuška bude projevovat v roli farmářky. Soutěžícím zdar.

  • Jana1 napsal:

   Mirek může mít názor jaký chce, ale těmito vyjádřeními boduje tak u lidí typu Karly.

 27. Martina napsal:

  Fandim ti Libuško !!!!!!
  Si pro mě nej nej nej nej nej nej favoritky !
  TAK SE DRŽ!!

 28. Terka napsal:

  Ahoj libuško,
  ze začátku sem chtěla abys vypadla protože si byla furt v kuchyni a vubec si nepracovala jako všichni ostatní ale ted jak te milan zvolil farmářkou tak si mě teda překvapila takže ti džím palce.
  Ať se ti daří

 29. Flastik napsal:

  Libuško, moc ti fandím, drž se a ty mladý drzý zobáky vyfackuj včetně té trapné vyschlé Šáriny!!!! Co oni si k tobě dovolují, to opravdu na ranu mezi oči!!!

 30. božka napsal:

  Já fandím Libušce je to starší ženská (jako já) ta tam nešla zrozmaru a znudy, šla tam pro výhru ! ne pro sebe ale dětem !!!!

  • Karla napsal:

   Dojemný příspěvek:-)))) ,pokud byla pracovitá stále tak jako je na farmě,není divu že smrdí korunou

   • Maty napsal:

    Chce to zkusit doktora, ale klid na to se neumírá.

   • božka napsal:

    Taky jsem vydělávala pěkný prachy v kovárně na lisu než jsem musela na 2 operace,z práce mě vyhodili,na pracáku jsem byla 3roky těď dělám za minimální mzdu na srkeácený úvazek a jak jsem ráda aspoň za to!

    • Karla napsal:

     Co sem pleteš svoje soukromí,tady jde o to že je Libuše líná jak ventra!!!!!!!!!!! Je to o farmaření a o práci.

   • Viktor napsal:

    Debile, zkus aspoň na.týden a pak kecej ! Nešla tam pro prachy, ale kvůli svým klukům, aby věděli, že i v 50 život nekončí , a pokud jde o peníze, Liba si jich dost nahrála ve vedomostnich soutěžích, ona je totiž, mimo jiné i hrozně chytrá ..takže, pokud o ní nic nevíš, tak nesuď, imbecile ! Ta by ti i jako.člověk dala na prdel…tam je to.jen její role a navíc…na ulici by jsi jí v životě nepoznal, to mi věř, ona je na svůj věk i velice pěkná ženská, protože ten její vzhled na Farmě, je součástí celé hry. Tak pokud nevíš – nesud. PAKO !!

    • Karla napsal:

     Viktore,jistě je tento tvůj elaborát adresován mojí osobě,jistě opět si potvrdil,jaký druh lidí preferuje Libuši-sprostý,vulgární,zakomplexovaní,bez haléře v kapse,alkoholici ,intrikáni-stejní jako ona a to je názor nejen můj ,ale i širokého okolí.Pa brouku a zase něco sesmol:-))

     • ywett napsal:

      paní karlo, zdravím :) vidim, ze vas demence stále neopouští

   • Renča napsal:

    Koukám Karlo, že jsi tu (i ve všech ostatních diskuzích) velmi „oblíbená“ a jak tě tu každý lehce stírá. Čtu tady ty poslední příspěvky a směju se ti tak, až jsem se málem polila kafem. Jsi chudák.

 31. babča napsal:

  Libuško moc ti fandím.Už stoho důvodu že ti mladí jsou drzí a neumějí se chovat k starším i k ostatním.Co je učí ve škole a hlavně v rodině.Vým že toto je hra ale takové chování v civilizované společnosti by nemělo být.

  • blankafranek napsal:

   Ve slově vím,se píše měkké i

   • Karla napsal:

    blankafranek a co čekáš taky jinýho od fandů podrazácké Libuše? Jejich „příspěvky“ jsou plné gramatických chyb a vulgarit,na víc nemají :-)

    • babča napsal:

     Tak proč lezeš na tyhle stránky intelektuále.Četla jsem příspěvky Karla a jsou plné nadávek a vulgaryt.

     • Karla napsal:

      Proč? Aby měla Libuše aspoň nějaké komentáře i od jiných diváků,než jenom od rodiny,už chápeš? :-)))

     • Renča napsal:

      Abys babčo rozuměla … Karla myslí Libušky rodinu plus mě, zastánkyni Libušky, údajně skrytou pod několika dalšími nicky :-).

      PS: Psychiatři tomu říkají stihomam, ostatní blbost.

  • bojínek napsal:

   Naaaaprostý souhlas.

 32. blankafranek napsal:

  Libuško,držím palce.Bože,jak jsou naštvaní ti mladí,že nedostali oni imunitu na další týden.

 33. Maty napsal:

  Libušku obdivuju, jak je odolná vůči útokům mladých a plačky Šárky. To je dobrý, Libuška je falešná a intrikuje a u Šárky se to tak nebere ,hlavně že bojuje ve jménu hada a oslabuje holky. Pryč s ní.

  • bojínek napsal:

   Pryč s těma mladýma intrikánama, nic neumí, a jsu víc než líní. Spletli si asi farmu s jinou reality.

 34. Madona napsal:

  Karla a jí podobní,neví co plácají.Vychovat 4 děti,být na to sama,s chlapem,který byl nejspíš přítěží se divím,že má ještě na tohle sílu.Všechny ty mužské bych vypráskala bičem.Sami jsou intrikáni,první by šel ten mámin soplík,který mluví s pusinkou rybičky, jako by nemohl otevřít pusu.Ten vychechtaný blonďák,by letěl hned za ním.Je drzý,jak opice,ani jeden nemá vychování.Pouze ženské tam za něco stojí.Libuško,máš můj obdiv a prosím Tě v kuchyni se střídejte po týdnu,ať si to každý užíje.Udělejte kolečko ve všem,ať má každý možnost být u všeho.Buď nad věcí.Kuchyň jim klidně odevzdej a nikomu neper a nelituj nikoho.Nenech se nikým využívat.Jsou přece dospělí a šli si tam všichni pro výhru.Dnes je každý hladový po penězích,ale u tebe je vidět,že jsi byla starostlivá,obětavá matka,jinač by jsi nejednala,tak mateřsky.Neber je za své děti.Hraj si chvíli jen na svém písečku a paní Pergnerová schválně vybrala tuhle sestavu.Jinač by tam takový mazlíček neměl šanci být.Je to šou a ta z toho má prachy,té je to jedno,hlavně že má práci po těch svých životních průserech.To její čágo bélo už tenkrát dávalo samo o sobě vědět.Říkala jsem si,no ta se řítí rovnou do cvokárny,ale to je jedno.Takových cvoků máme všude dost.Od politiků,až po uklízečky..jde to vše někam a tak není divu,že jsou kriminály,cvokárny a hospody plné.Ty budou co nevidět také poloprázdné,neboť rozvrácených rodin je čím dál víc a musejí platit alimenty,jinač i u nás budou brát co nevidět za neplacení řidičáky a tak jim nezbude nic jiného,než sedět někde na mezi a koukat do blba…Do věznic a blázinců se to vše nevecpe.Ukaž jim,co dokáža padesátka.Ty,budeš vědět,jak s těmi penězi naložit.Mladí hoši by si šli nejspíš koupit pojízdnou hrobku.Drž se!!!!!!

  • Renča napsal:

   Každý má nějaký ten životní průser dřív či později za sebou. A Tereza v tom lítala dost. Ale snad je to už minulost. Držím jí palce, protože je mi sympatická a mám jí ráda. Ve farmě se mi líbí, většinou jí to tam hodně sluší.
   Ale když Milan vyprávěl o svém synovi – feťákovi, tak v jednu chvíli koukala jak maďar z kukuřice, protože to bylo tak trochu o ní.

  • Karla napsal:

   Madona,prima elaborát jsi tu napsala,že ty jsi si přihnula jako včera Libuše? Už nám to ta tvoje padesátka bývalá alkoholička ukázala :-))))))))))))))))))))))))))

  • Iveta napsal:

   Teda…to je výkon hodný úsměvu. Nic jiného než se usmát tady nad těmi bláboly ani dělat nejde.. :-D :-D Tak Madona…vzhůru do dalších výpotků…ať se pobavíme. :-D :-D

  • babča napsal:

   Naprosto sohlasím,Karla a podobní neví co je opravdový život obyčejných lidí.

 35. Renča napsal:

  Libuška je správná baba ! Má moje sympatie a fandím jí.

  Jenom jedno jí mám za zlé … že se po těch pošklebcích a blbých žvástech nenaštvala a nepřestala poskakovat kolem jídla a prát tomu namachrovanýmu Budulínkovi prádlo.

  • Karla napsal:

   Nenech se vysmát,Libuše se přece kuchyně jen tak nevzdá,to by musela na pole a konečně makat a to ti garantuji že to ona nepůjde !!!!!!!!!!!!!!!!

   • Renča napsal:

    Není hloupá, je fikaná, to je celé. I chlapi na vojně vždycky věděli, že kdo je v kuchyni u proviantu, má se nejlíp. Ale vtip je v tom, že aby mohl být někdo v kuchyni, musí umět něco uvařit (i z ničeho). A ta omladina, co tam je, by spálila i vodu na čaj :-)

    • Karla napsal:

     Uvařit brambory ve slupce by zvládli a jistě by na to nepotřebovali 12 hodin jako zkušená padesátnice Libuška :-)))))))))))

    • Viktor napsal:

     Renčo, trefil jsi hřebicek na hlavičku, byl to můj záměr, jediný jsi to pochopil, hodně štěsti do života ti přeju z celého svého velkého srdíčka. Zdraví Libuška

 36. Olca napsal:

  práce v kuchyni při těchto zásobách je větší makačka než na poli

 37. Karla napsal:

  Intrikánka Libuše opět boduje,chudáci kluci,dřeli se a ona nebyla ani schopna si zapamatovat kde se má sekat,navíc se ožrala,hezky to tam vede,jen co je pravda.

  • Renča napsal:

   Být já Libuškou, tak bych to rozhodně nespletla. Já bych jim to sekání přidala záměrně. Dělají si z ní srandum tak bych si tu srandu udělala i já z nich. Po svém. Špetka zlomyslnosti té Libušce chybí, to je fakt ;-)

   • Karla napsal:

    Myslíš že jsi na tom podobně jako Libuše? Nechala bys to dohnat tak daleko,že by se ti vysmívali? Mohla bys to připustit?

    • Jana1 napsal:

     Blbej se chytrýmu vždycky vysmívá. A nejlepší je, že ani nevidí,že je blbej.Takže mě osobně by to nevadilo,

   • Viktor napsal:

    Opět boduješ Renčo, to byl záměr, aby si Mírem za ty hnusný kecy máknul, hele ty jdu fakt hustej díky a jedno tí mohu prozradit, nikdy jsem tam opilá nebyla, alkohol jsem si měnila za vodu,opilost jsem hrála, jinak bych druhý den byla k nepoužití, jako ostatní. Jo a ještě Milan to tenhle dělal, jinak opít se bylo ve scénáři a proto nám neustále doplňovali zásoby ale vždycky to slo nějak „obejít“. Na ty imbecily jménem Karla se vybodni, sami si v životě namlatí hubu pokud budou takto smyslet o lidech, kteří jsou vlastně jen v soutěži, a hrají své “ role“. Kašli na ně a opět děkuji, jsi prima….

    • Sára napsal:

     Libuško nestíhám se divit co to tu píšeš :)))) jsou to samé lži lži lži a lži! ale to je fuk asi to je tvůj styl. Ale před těmito komentáři se nemusíš obhajovat, každý bude mít svůj názor a ty jim ho nezmeníš. Si to raději nečti, když to nezvládáš :)

    • Renča napsal:

     Děkuji za přízeň. Libušce jsem fandila. Ale nezdá se mi, že ty, pod nickem Viktor, bys byla Libuška. Tak jednoduché to není. A upřímně doufám, že Libuška skutečně nejsi, protože bych byla nerada, kdyby tu o sobě musela číst ty vydáveniny některých jedinců.

 38. budulin napsal:

  včera co nám televizní štáb pustil v televizii to byla hrůza

  • Renča napsal:

   Včera byl nejvíc na ránu hospodář. Na moji povahu už bych ho poslala do tmy a měla bych po soutěži.

   • Karla napsal:

    Škoda že je omladina na Farmě natolik inteligentní,že Libuši nedali pár facek za to že si ani nedokázala zapamatovat co jí hospodář řekl.

    • Viktor napsal:

     Jak už jsem psala idiote, jen jsem chtěla aby ši Mirek pořádně a dost navíc maknul, blbe…za ty blbý kecy !!!!

     • Karla napsal:

      Jo dík,zrovna od tebe ten blb fakt sedí……….:-))))))))

 39. mimi napsal:

  Karla snad to stim fackovanim neni vazne.Ozrat neni problem pro Libusku ale kdyz tak pro vsechny farmare.Takze asi je treba navstivit ocneho lekare a divat a hodnotit aspon trochu pravdive!!!!!

  • Karla napsal:

   Daleko výstižnější by pro tebe byl nick Mimo :-))))))))))))))

  • Viktor napsal:

   A je to tady vážení, vím, kdo je Karla ! Je to ženská, na kterou se vy…l, můj přítel a ona to nemůže rozdychat. No, ano kdysi jsem pila ale také jsem to netajila, a protože se snaží už tři roky dostat ho zpátky a jen se strašně ztrapnuje, nechte mi být. Třeba ty mimi, Hani, vykaslete se na jejíí vulgarity, zpátky ho stejně nedostane, na smůlu a proto kope kolem sebe a jen to lecos vysvětluje o jejím IQ !!! A o jejím duchovnu , které se dá přirovnat k pytli ho…n. Ale radši nebudu sprostá. To bych byla jako ona…zdravím všechny “ normální lidi “ . Děkuji za podporu. (…těm normálním ) Libuška

   • Renča napsal:

    Jo, odkopnutá, zatrpklá zoufalka … tak to by na Karlu, dle jejích projevů, opravdu sedělo. Ale divila bych se, kdyby existoval chlap, který by se na takovou hulvátku nevykašlal. Chudák ženská, hloupá a osamělá.

 40. ivo napsal:

  Nejfalešnější člověk na farmě spolu s Kubím. Normální ulhaná intrikánka. Je zlá a líná. V kuchyni je záměrně z lenosti a ne z lásky a dobroty. Všichni to vidí. Má neuvěřitelně zlé oči.

 41. Lucka napsal:

  Fandim ti !!
  Ti co tu píšou že seš líná a si jen v kuchyni atd..
  Asi neví že vařit pro 8lidí z hovna je jednoduchý !
  Libuška vychovala 4 děti tak má asi nějaké zkušenosti !!
  A Libuška jenom nevaří !!
  Krmí zvířata , kydá hnůj , brzo stává aby se ti lemplové mohli najíst !!
  Kdyby tam Libuška nebyla tak by tam ty mladý telata chcípli hlady !!
  VŽDYŤ SI ANI NEUMÍ UVAŘIT !!!!!!
  A že intrikuje ??
  A kdo by ne , taková Šárina ta je větší intrikánka než Libuška !
  Každý intrikuje aby se tam co nejdýl udržel !
  Takže laskavě držte huby !!

  • Renča napsal:

   Lucko, já taky fandím Libušce, ale musíš uznat, že včera to teda vůbec nevychytala. Ten hospodář jí nachytal na švestkách, a to dost. A nebyla schopná kloudně argumentovat ani jediným slovem. Muselo jí být docela ouvej.

  • ivo napsal:

   Drž hubu ty. Každý může mít názor jaký chce.

   • Lucka napsal:

    A ty se klidni jo já taky chci říct svůj názor ale nemusíš jí tu nadávat !!

    • Ivo napsal:

     Klidni se ty. To nejsou nadávky, když píšu, že je to zlá a líná intrikánka. Jestli tomu nerozumíš, můžu ti to napsat ještě desetkrát. To je můj názor a ty máš zase jiný názor. Tak to respektuj.

     • Karla napsal:

      Ivo tenhle druh lidí Tebe ani žádného rozumně myslícího člověka respektovat nebude,koukni jak se vyjadřují-společenská spodina,nic víc,nic míň.

 42. Dany napsal:

  Nepříjemna,nesympatická a lína ženska.

  • Libuška napsal:

   Není dne, abych nepotkala nějakého blba..nesuď podle role, nikdy jsi mě nepoznal v civilu, tak to je to samé, jako bych o tobě napsala, že jsi arogantní blb….

 43. Hanka napsal:

  Jak je vidět názory na Libušku jsou různé. V názorech by ale neměla chybět trocha slušnosti. Já osobně Libušce fandím, protože bez ní by už dávno všichni pošli hladem.Tak a teď do mě.

  • C.K. napsal:

   Hanko ,nevím zada by „pošli hladem“,ale možná by nás překvapili že si umí uvařit .Zatím kraluje v kuchyni jen Líba ,a mám pocit , že ona je tam dobrovolně měla by jim dát prostor at ukážou co umí .Třeba by pak přehodnotili své chování vůči ní ,ale kdo ví…….

 44. mimi napsal:

  Fandim Libusce, mam oci v poradku.

 45. Milan Buriánek napsal:

  Ty p..o stará z…….á kurvo zajebaná

  • Hanka napsal:

   Pane Buriánek. Trochu slušnosti by neškodilo.Nechovejte se jako spodina společnosti. Mimochodem Libušce nesaháte ani po kotníky.

  • Jerry napsal:

   Pane Burianku, měl jsem Vás za rozumného, ale tímto vyjádřením (a budu také vulgární ) jste si to podělal u velkého počtu díváků.

 46. Vojta napsal:

  Tato osoba je povahově nejhorší ze všech soutěžících.Jen se lituje,např kecy o nemocné ruce v duelu a pak drží pilu ve zdravé ruce,pořád zašitá v kuchyni,a jako jediná nemá hlad,proč asi?Potkat jí na ulici,plivnu jí do xichtu,svini jedné.Proč do soutěže nešel její syn?Asi je to blbou,který se nechá od téhle ohyzdy jen vyživovat.

 47. mimi napsal:

  Ale ale, pane kadrovaku!

 48. Hanka napsal:

  Libuško.Kuba si nezaslouží Vaši podporu. Dejte od něj ruce pryč.Hrajte za sebe. Máte moji podporu,

 49. Karlos napsal:

  Proč by měli pojít hladem? Každej, krom Kubího by se o sebe i o kuchyni dokazal postarat. Ale pro ne je jednodušší nechat tam tu Bábu, protože umí jenom vařit a kecat o svých zdravotních problémech. Tak proč tam lezla, když je invalidní?

  • Karla napsal:

   Proč tam lezla? Nejspíš proto že jí ten částečný důchod nestačí na chlast,lihovary podražily :-)))))))))

   • Viktor napsal:

    Takže všichni Buriankove, Karly,apod., mám asi představu kdo se pod vašimi prezdivkami skrývá, jsem už 2 roky bez kapky alkoholu a nepila jsem ani na farmě. Že jsem byla “ ..i v kuchyni “ byla pouze moje vycuranost, ikdyž být tam někdo jiný, byli bychom dávno bez zásob. Ano je mi 50 , Alenko spoustu z vás bych po intel.stránce a i fyzické strčila do.kapsy a.ještě bych se druhou rukou škrabala v p…..i. A pokud mi.někdo na ulici chce plivnout do ksichtu, prosím – pokud mě pozná. Můj vzhled, oblecení, výrazy onoho ksichtu a zlých oči, byla pouze součást soutěže a jdu. Je mi.vás všech líto, pokud z vás sraí tolik zla na základě pouhé soutěže…ježíši LanBůh s.vámi v obyčejném životě !!! Ne, není mi vás líto —- je mi z vás na blití. A děkuji Luci, Rence a ostatním, za normální hodnocení, pochopili, že vše byla a je hra. Myslim a vlastně vím, ze tam byli daleko větší šmejdi. A jen ní přátele,rodina,j kamarádí ví, jaká jsem doopravdy. Jsi vy jste nechápali. Tak si ty své hnusy co o mě píšete UŽIJTE. Verzete, že se vám to v životě stonásobně vrátí a já ač nejsem zlá vám to přeji…zdraví Libuška

    • ywett napsal:

     líbí se mi :) jen do nich ………. kdo sám nepozná, nevím (myslím tím hru-realitu tam) …. že jo?

     • Kiki napsal:

      Yvett,dívej se dál na farmu az do konce a doufám,že nebudes zklamaná ze své naivnosti

   • bojínek napsal:

    Karlo, těma kecama stejně chlapa nedostane zpět, tak se přes to přeneste a nechte Libušku na pokoji. Jste zlá ženská, a myslím, že zralá na psychiatra. Co tady plodtíte za nenávist proti Libuššce, to je síla.I I když je debata pod kýmkoli,tak se naserete do ní. Je to ubohost.

 50. Jana1 napsal:

  Každý má svůj názor, někomu je Libuška sympatická, jinému ne, tak to v životě chodí. Ale snad by to šlo vyjádřit bez těch vulgarismů, A nejvíce jich tady používají ti, kteří Libušce vyčítají její chování. A sami být slušní neumějí.

  • Hanka napsal:

   Plně souhlasím. Některé komentáře se bez vulgarismů neobejdou. Trocha tolerance k názorům jiných by neškodila. Názory Karly a některých dalších rádo by kritiků chování Libušky mě úplně děsí.Proč předhazujete Libušce chlast a to že je léčená alkoholička.Libuška to všem hned na začátku otevřeně řekla.Dívám se na Farmu denně a myslím si že se tam alkoholem , pokud ho mají , opíjejí všichni.Asi by bylo lepší. kdyby jim hospodář místgo alkoholu vozil třeba „zákusky“ a, ale to by pak Karla a jí podobní neměli o čem psát, že?

   • Jana1 napsal:

    Souhlasím. Někdo prostě názor bez urážek a posměšků vyjádřit nedokáže. S tím nic nenaděláte. Jediné,co je možné na ně nereagovat.

 51. Karla napsal:

  Hanko,ale jdi ty kecalko,vrána k vráně sedá,rovný rovného si hledá,kdo podporuje Libuši je stejný jako ona,tak ti přeji milou společnost v alkoholových výparech a s Kubou primitivem :-)))))))

  • Maty napsal:

   Ty znáš Libuši osobně?

  • Hanka napsal:

   Karlo, vy mě nemůžete urazit. Víte houby o životě i o mně.S vámi se prostě diskutovat nedá, protože jedině vy máte pravdu a ostatní urážíte.To je posladní můj vzkaz pro vás.Nemusíte ho komentovat. Děkuji.

   • Karla napsal:

    Nemusím ,ale budu,samozřejmě že mám pravdu,nikoho neurážím,pouze komentuji co vidím a slyším,jedno je jisté,že mne už ani nebaví psát o trosce jakou se Libuše jeví a věř že nejsem jedinná.

 52. budulin napsal:

  Fandila jsem Libušce ale už ne!! Je horší než ti mladí !!!

  • Iveta napsal:

   A dostala príma podpásovku od toho chráněnce. :-D Jojo…tak teď nevím,kdo je tady ten had na prsou… :-D

  • budulin napsal:

   Beru to zpět Libuško jsm váš fanda,jen jste mě překvapila že potom co o vás řekl Kuba se sním ještě bavíte.Můžu napsat omluvu jelikož mám počítač z opravy.

 53. Olca napsal:

  Toto byl účel tohoto pořadu, rozvášnit davy. Vy, kdo tak škaredě píšete jste měli být u kina při masakru. Pak byste měli jiné vyjadřování. A to vás vede k tomu kultura. Rádoby kultura.

 54. mimi napsal:

  Nevim proc ale ten Kuba to je hajzlik. Je mi lito Libusky ze se vnem sklamala.A ostatni se meli zachovat taky ferove a meli se postavit proti Kubovi . Meli jste trvat na tom aby ten chytrolin vypad No je to sice hra ale jakesi divne pravidla.Fandim ale porad Libusce!

 55. Hanka napsal:

  Libuška utrpěla od Kuby další podpásovku. Že ho jako nejslabší článek farmy chránila před ostatními jsem celkem chápala. Kuba se ale ukázal jako velký slaboch a jeho chování po ukončení duelu mě doslova uzemnilo.Všichni pracují a on polehává, medituje a intrikuje.Doufám, že Libuška bude mít dost odvahy a zvolí ho sluhou.Obávám se, že ho ale neukočíruje a ostatní ji asi moc nepomůžou.Nezávidím jí to.

  • Karla napsal:

   Jo milá Hanko,každý svého štěstí strůjce je :-) Libuše si sama vybrala fracka Kubu a zamindrákovanou Michaelu za kámoše,tak ať teď trpí.Silně mi svýma příspěvkama připomínáš Renču,jako by to psala ona:-)))) Ať jsi Hanka nebo Renča máš zvláštní dar,přimět mě k tomu abych dále psala o člověku ,který jinému nestojí ani za slovíčko,v tomhle jsi fakt dobrá.Zase něco „chytrého“ napiš,nemůžu se dočkat :-))))))))))))))

   • Renča napsal:

    Hele ty už mě vidíš i tam, kde nejsem, tos mě pobavila … buď jsi do mě zamilovaná nebo trpíš stihomamem ;-) :-).
    Ale na druhou stranu chápu, že se může stát, že si někoho s někým spleteš. To jen takový holupý nevycválaný dement jako jsi ty je nezaměnitelný. Tebe si tu nesplete nikdo. Mluvíš jako hospodská gulášovka, spousty lidí tu urážíš a zesměšňuješ a ubohost tvého slovního průjmu už tu lidi, které svými reakcemi obšťastňuješ, jedině obtěžuje. Včetně mě. Takže pokud jsi schopná to pochopit, tak buď tak hodná ignoruj mě a nehledej mě za jinými nicky. Jsem tu jen jako Renča a jsem zvědavá jen na to, co o Farmě píší normální slušný lidi, ne ty.

    • Karla napsal:

     :-))))))))))))))) právě jsi mi potvrdila že jsem se nemýlila Renčo-Hanko:-))))))))))))))))) to byla rychlá reakce :-))))))) vážně mě holka bavíš.

     • Hanka napsal:

      Karlo, ani si neumíš představit, jak jsem se pobavila. Ta tvoje trefa byla úplně mimo terč. Tak jsme na tebe dvě.Já bych možná použila trochu jiná slova než Renča, ale výsledek by byl stejný.Bohužel holka, mysli si co chceš, patříš k těm lidem, které opravdu, ale opravdu nemusím.Takže je to moje poslední rekce na tvoje útoky.

     • Hanka napsal:

      A dodatek.Renčo neznám vás, ale tentokrát jsme zabodovaly.Máte moje sympatie.

     • Karla napsal:

      Naprostý souhlas s tebou Hanko-Renčo,fakt si zabodovala,ale v hlouposti :-) Už se vážně nedivím ,že fandíš Libuši :-))))))))))

     • Renča napsal:

      Hanko … ahoj mé druhé já ;-)

     • Karla napsal:

      No dobrý Renčo-Hanko,my už to víme,bere tě ďas viď? Ono se to nevyplácí psát pod dvěma nickama,jako to děláš ty,vždy se najde někdo kdo to prokoukne!!!!!!!!! :-)

     • Renča napsal:

      Nojo, jsi chytrá holka, to je vidět na první pohled :-)

 56. Iveta napsal:

  Tak Libuše dostala další „dary“ od svého pokřiveného chráněnce. Možná ji to pomůže prohlédnout a vidět věci tak jak jsou. Jinak bych řekla,že tentokrát bude práci zadávat hospodář. :-D A pevně věřím,že Kubovi zadá něco opravdu chlapského. :-D Do života si „pouštíme“ přesně takové lidi,kteří nám mají otevřít oči. :-)

 57. mimi napsal:

  Asi mate skusenosti s takovimi osobami jak je podvratak Kubin. Protoze s tech vasich komentaru je citit jak chcete za kazdou cenu tu Libusku utopit v lizicce vody. Delate to ale kulantne! Hlavne ty vase znaky! Nic ve zlem.

  • Iveta napsal:

   Ano…trvalo mi dost dlouho,než jsem pochopila,že když nechceme vidět realitu,tak se nám pletou do cesty stále stejné situace a lidé stejného ražení. :-D Nepotřebuji Libuši ani nikoho topit,nejsem vodník. :-D To jde úplně mimo mě. Je mi jedno,kdo vyhraje,ale když vidím zaslepenost,tak to napíšu. Ač se vám to bude zdát nemožné,věřím,že jí tohle otevře oči a najde v životě pohodu. :-) A smajly mám ráda. Jsou kouzelní… :-) Každému přeji jen to,co si zaslouží a co potřebuje pochopit. Nic víc a nic míň.

  • Iveta napsal:

   Jo…a neurčuji kdo a co si zaslouží. Tohle má v režii plně jen a pouze život. :-) Toť můj názor. A nenutím vás souhlasit s ním.

 58. Míla napsal:

  Věřím,že Libuška udělá Kubu sluhou.

 59. bidulin napsal:

  Tomu bezcharekternímu individuu by to patřilo,dělat tu nejhorší práci ale na druhou srtanu ským by tam mamča Libuška kula pikle,vždyť ji zbyl už jen tenhle poděs

 60. charlot napsal:

  Libuško,doufám že jim to všem nandáš a vyhraješ :-).Držím ti od samého začátku pěstičky !!!!!!! Drž se a hlavně vyhraj !!!!!

 61. C.K. napsal:

  tak jsem zvědavá jak farmářka zvládně bezpáteřáka když si ho tak hejčkala

  • Jana1 napsal:

   Těžko. Bud jí s tím ostatní s radostí pomůžou a užijí si to, nebo se na něj vybodnou, nějak to s ním těch pár dnů vydrží a pak ho v udelu někdo zašlape do země.

 62. Karla napsal:

  Tak mě zas celá Libuška pobavila :-) s jakou láskou a radostnými záblesky v očích,neustále opakovala ano pivo si uvařím já sama :-) K tomu ty vypoulený,podlitý oči,nádhera,krásný úkaz padesátileté ženy,ke které by měl každý cítit úctu :-))))))))))))))))))))))))))

  • Maty napsal:

   Ty jsi jedovatá, chtěla bych vidět tebe.

   • Luky napsal:

    ani bych neřek jedovatá,ale má pravdu Líba to říkala to uvařim já ,to ušiji já to nikdo jinej neumi jak to může vědět ??Dělá jako by ta farma bez ni nešla

    • Maty napsal:

     Ano, říkala to, dočti to do konce, je třeba psát o podlitých a vypoulených očích? Libě, a vlastně už nikomu extra nefandím, jen se mi nelíbí jak Karla všude nadává používá vulgarismy.

     • Karla napsal:

      Maty,od kdy jsou slova vypoulené oči vulgární? Starej se o sebe a jestli se nudíš a nikomu nefandíš pročti si raději slovník český,ať máš taky přehled a nepíšeš tu bludy!!!!!!!

  • hanička napsal:

   Karla- čtu vaše příspěvky a ani se mi nechce věřit, že jste žena. To co tady předvádíte nemá obdoby. Pokud vám Libuška nesedí, dobře, napište svůj názor. Ale neurážejte druhé pro jejich opačné názory. Ty vaše příspěvky jsou hodny nevychovaného spratka. Ani ti, se kterými si zde hrajete do noty, nejsou tak vulgární a sprostí jako vy. Samozřejmě se teď navezete i do mě, ale prosím, poslužte si. Bude to jen a jen vaše vizitka, jenom vy tím ukážete, co jste za člověka. Egoistický, nesnášenlivý a zlý. Toto je můj úsudek o vás podle vašich příspěvků. Nic víc, nic míň. Mějte se hezky.

   • Karla napsal:

    Haničko,dík za tvůj román,jsem netušila,že se mojí maličkostí zaobíráš i ve 3.19 hodin ráno :-)) Jsi rozená spisovatelka :-)) Nepolevuj!!!!!!!!!

    • hanička napsal:

     Karla- nevím, že bychom si potykaly. Klobouk dolů, čekala jsem od vás daleko ostřejší reakci na můj, jak vy říkáte „román“. To nemusíte vůbec řešit, kdy já sedím u pc, prostě někdo má na to čas ve dne, někdo v noci. Ale spíš to vypadá, že jsem vás trochu zaskočila, že jste vůbec nevěděla, co na můj příspěvek odpovědět. Tak jste řešila celkem nepodstatnou věc a téma mého příspěvku jste ignorovala. Za spisovatelku se určitě nepokládám, jen jsem napsala svůj názor.

     • Karla napsal:

      haničko,koukám že máš vzrostlý ego-tvůj omyl :-)) patrně ti nedošlo,že mě tvůj názor pramálo zajímá,pouze jsi mě překvapila skutečností,že máš evidentní zájem o moji osobu ráno ve tři hodiny :-)))))) tobě přeji abys ve svém úsilí pokračovala,jistě překonáš i naše spisovatelský velikány,tedy pokud je vůbec znáš. Pa drndo a měj se hezky :-))

     • Renča napsal:

      Hanička mi mluví z duše. Jestlipak já, kromě Hanky, nebudu i Hanička. Co myslíš Karlo ? Ty přeci všechno víš, ne ? ;-)

   • Maty napsal:

    Velmi výstižné

   • Viktor napsal:

    Haničko, nerozciluj se, já už vím, kdo se skrývá pod nikem Karla. A přesně jsi ji odhadla..Je to v příspěvku o něco výš..Zhrzená milenka, je horší, než podebraný zub. A vkaz pro Karlu : O to, aby se můj přítel vrátil k takovému člověku jako jsi ty, se nemusíš snažit takovýmhle hnusnym a podlym způsobem. Jsme spolu přes 3 roky a je to čím dál hezčí..takže Karlo—-bohužel, už je jen můj a mým zůstane a až mu to všechno dám přečíst, jen si odplivne. Ty běž k lékaři a nech si napsat nějaké hormony nebo si už konečně najdi chlapa a nezaviď…do oči si to neprijdeš vyříkat viď? Na to.jsi dost ubohá a radši zde ventiluješ svou nenávist ke mně formou vulgarismi…jak ubohé. Omluvte překlepy, píši to přes telefon., PC mám nemocný…zdraví Libuška

    • hanička napsal:

     Libuško zdravím. To je krásný překvápko, nečekala jsem, že se ozveš osobně! A je to moc dobře, že jsi napsala a potvrdila to, co si tady několik lidí o Karle myslí. Takové příspěvky jako píše K. v diskuzích ignoruji, ale tady mi to nedalo, napřed jsem myslela, že to píše chlap. Karla není ani ženská, je to ŽUMPA, plná zloby, závisti a nenávisti a sraček. Ale každý svého štěstí strůjcem. Libuško, vím že už je Farma dotočená, přesto ti stále fandím a přeji ti to vítězství. Finále bude v září a kdo v něm skončil nevím a ani nechci vědět předem, chci být napnutá až do konce a těším se na to. Vždycky při sledování si říkám- s tou Libuškou bych se chtěla potkat, takový lidičky mám ráda. Libuško, přeji ti, abys měla lidí typu Karla kolem sebe co nejméně a hodně štěstí nejen na farmě, ale i v osobním životě.

   • Kiki napsal:

    Haničko,podle gramatiky mi přijdete chytrá, ale asi lehce ovlivnitelná a duvěřivá osoba,protože s vámi nemohu souhlasit.Nepřijde mi,že by se Karla vyjadřovala vulgárně,pouze sděluje svůj negativní názor na Libuši, který mi nepřijde daleko od pravdy.Podívejte se na díl,kdy se hledal almanach!Je zde vidět i slyšet, že Libuše pila slivovici. Bohužel hlavně Libuše se zde vyjadřuje vulgarně a to svědčí o její nevyrovnané osobnosti, která neunese kritiku.Místo toho,aby se nad tím povznesla a raději nereagovala, vše popírá. Není to divné?

    • hanička napsal:

     Kiki děkuji, ale ta gramatika je přece základ pro každého ze zákl. školy. Ale je fakt, že při čtení většiny !!! příspěvků si říkám- bože, co ty děcka ve škole dělají?
     U Karly mě opravdu ovlivnily jen a jen její příspěvky, podle nich jsem si o ní udělala úsudek. Neznám ji, ale až potom, co jsem to napsala, to potvrdila Libuška, která ji zná. Karla si tady ventilovala svoje komplexy a nenávist vůči Libušce. A ovlivnitelní jsme všichni, každého z nás ovlivňují lidé, věci i okolnosti a události. Tak to v životě je.
     Já jsem pár dílů, hlavně na začátku, neviděla, ale mě prostě Libuška sedne a tu výhru jí přeji. Že tam někdy mluví vulgárně a reaguje na co nemá? Já tam být zavřená 24 hodin denně, s tou bandou, tak taky asi vypěním a neudržím se. I když je to jen hra.
     Asi fandíte někomu jinému, a třeba já ho zrovna nemusím, ale určitě vás za to nebudu vulgárně napadat. Je to váš názor, já ho toleruji a stejně tak mám já názor a stojím si za ním. Mějte se hezky

    • Jana1 napsal:

     Bych chtěla vidět tebe, kdyby se do tebe neustále někdo navážel jako to stvoření, co tady vystupuje jako Karla. Tak co by se nebránila. A Karla tady nevybíravě a vulgárně nadává od samého začátku. Ani se nedivím,že jí Libuška napsala od srdce to, co napsala. Já spíš tedy věřím Libušce, protože TO pod nikem Karla jí začala urážet, ještě farma ani pořádně nezačala. Opravdu to dělá dojem,že jí zná a že je to velice osobní.

     • Jana1 napsal:

      Přehmátla jsem se, reaguji samozřejmně na Kiki

     • Kiki napsal:

      Jano1,a tim do te soutěže šla a je lepší nereagovat,nebo stručně a slušně,ale rozhodně ne sprostě a doslova „vyschízovaně“.Jestli to tobě přijde normální,tak mě rozhodně ne,chce to chladnou hlavu :-).a jestli dobře vidím,tak Karla sprostá slova nepoužívá.měj se,Jani

     • Kiki napsal:

      Jano1,to jsi mě rozesmála,já opravdu nejsem Karla,no dobře tyto příspěvky Karly nejsou slušné,já bych se tak veřejně nevyjadrovala,ale dál bych to radši nerozebírala.mějte se

    • Renča napsal:

     Kiki … ať si tu každý sděluje svůj názor jak chce. Ale ať je jekkoliv negativní, není třeba kvůli tomu napadat a urážet lidi kolem, protože ti také jenom vyjadřují svůj názor.

     • Jana1 napsal:

      Kiki nejsi Karla? Ona sice nepoužívá sprostá slova, tedy většinou, ale urážlivé jsou příspěvky a to tak, že zústává rozum stát, kolik nenávisti z nich kape. Na to, co ona tady vyprskává, je opravdu těžké slušně reagovat.

     • Jana1 napsal:

      Tak mi to nedalo a podívala jsem se znovu na „slušné“příspěvky Karly. A jen dva příspěvky,na které jsem náhodou padla. To ti přijde slušné? Tak to máme každý jinou představu o slušném vyjadřování. Na přísloví Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá a něco bude.

      Karla napsal:
      30.7.2012 v 10.54

      ..a a preferuješ ožralou ,línou veš Libuši,takže slušně řečeno jsi nějak nevyrovnaná :-) ))))))) Já určo-
      ————————————————————–
      Karla napsal:
      6.8.2012 v 22.52

      Jirko a Vy všichni na farmě,proč už jste tu odpornou Libuši dávno nevyhnali z kuchyně,…..ržeňte jí třeba karabáčem ,ať se pohne lemra jedna vyčůraná.
      ——————————————————————————

     • Karla napsal:

      Jana1,ano správně ,měli Libunu hnát hned a tím karabáčem,ale zas na druhou stranu by neměli nikoho z koho by měli srandu a Libuny rodina co sem leze pokaždé pod jinýma nickama by nemohla psát o Karle,uděláš nejlíp když se vrátíš na stránky Libuny a budeš si tam přitakávat se stejnou vulgární lůzou jako dosud.

 63. Iwett napsal:

  Libuško, potrestej nejak konecne Kubika …. Uz ho nehyckej a zacni byt na neho tvrda. aby jste kvuli nemu tam vseci trpeli – >preci to vam za to nestojí, ne?
  kubik je hajzlík a hajzlíka je potreba nejak potrestat a zapráhnout ho do vsech prací …..

 64. Jana1 napsal:

  Obávám se, že s Kubíčkem nikdo nehne. Snad zkusit nedat mu najíst, nebo jen minimum,aby nepošel. A odebrat mu veškeré požitky navíc, které se snad vyskytnou.
  Na něj by platil snad akorát Milan. Ten by ho zapřáhnul,až by z Kuby pot stříkal. Otázka je, jestli by cholerickýho Milana dřív z toho lempla línýho nekleplo.

 65. Jarrko napsal:

  Jakub je had na prsou, to bylo jenom Kubíííí sem a tohle z toho se vyklubalo.

 66. reva1948 napsal:

  Tak Libuno vař pivo,šij pytlíky,vyrob košťata a nasedej…to bude maglajs….už se těším……..a s Kubím do duelu..vy dva na to máte…..

 67. mimi napsal:

  Fuj fuj a jeste jednou fuj! Co jse vam stalo Karla,reva1948? Neprihnuli jste si?

 68. Rumail napsal:

  Špatně funguje vylehde1ve1ned vlakovfdch stanic. když chci např. zadat Koledn , tak naklike1m max. stanice od pedsmena J , de1l už musedm srolovat po jednotlivfdch stanicedch. Nejde to opravit?

 69. Luky napsal:

  Nemůžu si pomoc je mě čím dál víc protivná je to falešnice až na půdu za ruku s Kubou a papapa

 70. Libuška napsal:

  Haničko, mimi,Iwett a další, komentovat hnusy Karly nemá vyznam, přečtěte si příspěvky, co jsou výš , pod nikem Viktor a pochopíte, proč jsou na světě lidé, jako je ona. Všechno to byla hra, pouze reality show, komu se příčilo se na mě dívat -nemusel. Ale opět jsem se utvrdila v tom, jak dokážou být lidé zlí, vulgární, nenávistní ikdyž jde jen o soutěž. Co je Karla zač vím a žádnému slušnému člověku nepřejí setkání s ní. Doslova a do písmene ji vystihla Hanicka, myslim , že to byla ona ale to je konec konců jedno. A věřte mi, že ji to opravdu v životě vrátí a plnou vahou tíhy, života samého. Jinak vám všem děkuji za podporu i obhajobu, alepokud je někdo přizemní blb, navždy blbem zůstane. Jsem velice pozitivní ččlověk, miluji lidi, životr

  • Libuška napsal:

   ….a vůbec, proč si mařit, minuty života komentáři k někomu, kdo za to nestojí. Jdu radši ven se svým milovaným Ridgebackem Jessinkou, je tam nádherně, a nuly jako.je Karla, mi náladu nemůžou zkazit..jen mám strach, aby se takové jako ona nemnožili- ikdyž zaplať PánBuh, ona už.se “ množit “ nemůže. Ale zase to může být nakažlivé a vakcína nikde…dělam si srandu, ona za komentář nestojí. Jdu ven….:-D ;-) :-P Mějte se.krásně zdraví Libuška

 71. Pavla napsal:

  jsi ůžasná jsem tvoje velká faninka

 72. Libuška napsal:

  Bože, znovu jsem si pohledem „sjela“přispevky Karly a nemohu uvěřit tomu, že takoví lidé, dokážou žít sami se sebou. Musí se hnusit sami sobě, jsem člověk velice pozitivní, mám ráda lidi, miluji život, zboznuji humor v jakékoliv podobě ale tohle je pro mě něco tak nepochopitelného, že nemohu ani dýchat. Vždyť to byla jen hra, pouze pozice v něčem, co bylo řozeno někým jiným. To , že to sestříhali jak se jim to hodilo, to jsme ovlivnit nemohli. Ale že někdo odsuzuje člověka na základě několika hodin filmových záběrů, z toho se mi chce zvracet. Se jsem i normálně kydala, jako jediná jsem vstávala v 5 ráno (…i Milan), že jsem připravovala žrádlo pro koně, husy,kachny, prasata atd., když ostatní chrapali, to tam není. Není, protože kamer.chodili až dávno po této práci, když is jsem byla “ jen v kuchyni““ . Ale to více či méně jedno, tyhnusy

  • Libuška napsal:

   …to jsem ještě já, na tom telefonu sepíše blbě, chtěla jsem jen dodat, že je mi zle z toho, co z některých „lidi“padá za hnusy. Znovu opakuji, nemuseli jste se na mě dívat. Všem kdo mi fandili, normálně sportovně, děkuji a škoda, že mě neznáte v reálu. Nikdy jsem nezkazila žádnou srandu, snažím se lidem pomáhat, ale to lidem podobného ražení, jako je Karla ani nemá cenu vysvětlit. Hani,Pavlo,Iwett a ostatní , pokud chcete běžte ke mě na FB, příští týden s vámi budu mocí komunikovat, já z těchto stránek odcházím, nerada se brodim “ hnojem „…jsou příjemnějšo věci, než vysvětlovat hordě idiotů, že šlo pouze o HRU. Vážení ano o hru !!! Ale aspoň jsem získala další životní zkušenost, což je vlastně důvod, proč jsem na Farmu šla. Získat další zkušenosti..víc nic. Zdravím své příznivce a na ostatní házím velmi elegantně BOBEK :-P

   • příznivec napsal:

    Paní Libuško moc vás zdravým a držím palce.Taková Karla neměla odvahu se přihlásit do soutěže,jen sedí doma v pohodlí a tady jen z její strany lítají nadávky.Vydržte to tam ať baba praskne zlostí.

 73. Oliva napsal:

  Libuško, přeju ti abys Farmu vyhrála.
  Jednak proto, co a jak tam děláš, a i proto že by to byla dobrá odpověď tvým soupeřům co tě tam docela sprostě uráželi a posmívali se ti. A kromě toho, hospůdka v Majdaleně s tradičními českými jídly, to by vůbec nebylo špatné. :-)

  • Libuška napsal:

   Opravdu velice všem, děkuji moc za podporu a uvidíte sami, jak dobře jsem dopadla. Bohužel, více vám zatím říct nemohu. Až příští týden. Tak ještě jednou děkuji všem milým lidem a odcházím odsud. Na tohle já nemám prostě žaludek, TAM to byla HRA ale, teď mám svůj prima život a tohle, jako jsou příspěvky od Karly (vím o koho jde, vysvětleno výše pod nikem Viktor), vůbec nemusím a ani nechci číst. Těším se na dovolenou a na setkání se svými fanoušky a to je to zčeho mám radost….Tak ještě jednou zdraví.Libuška

 74. Karla napsal:

  Jsem zvědavá zda i dnes bude Libuše excelovat v těch špinavejch,ustřiženejch riflích….:-))))))

 75. Oliva napsal:

  V ustřižených riflích proč ne? Ono je tam asi u sporáku dost horko.
  A jak přesně jsi přišla na to že jsou špinavé?

 76. babča napsal:

  Po delší odmlce jsem koukla na stránky a nestačím se divit ,samé vulgarismy nadávky

 77. Karla napsal:

  No vidíš babčo a já se nedivím vůbec,neb vulgární vyjadřování u fandů Libuše je zcela přirozený jev :-))

 78. Oliva napsal:

  Karla:
  Co takhle přestat stále popichovat ostatní proti Libuši, začít se starat sama o sebe?

 79. Karla napsal:

  A naše milá hospodyňka Libuška opět zazářila,kvůli jejímu „rozpočtu “ zavládla na farmě hladovka,vynikající hospodyně,jen co je pravda,k tomu apartní kdo ví po kom zděděný orvaný ,špinavý rifle,opravdu zářný příklad všem :-))))

  • hans napsal:

   Karlo py.čo proč mi neodpovídáš? pišeš tak krasně, tak napiš ty kun.do :-)

  • C.K. napsal:

   Karlo zdá se že už to opravdu chvílema přeháníte uvědomte si jaké tam maj podmínky na praní .Ale je to Váš názor a máte na něj právo jen je nutné to urážení???

   • Karla napsal:

    C.K. jaképak urážení? Když tam mají tak špatné podmínky ,tak by mě zajímalo kde perou ostatní soutěžící,špinavé jsem je totiž nikdy neviděla.

  • Jana1 napsal:

   Tohle už je snad nějaká fobie, nebo co.

 80. Anna Paličková napsal:

  Karla je zlá, bláznivá, závistivá ženská. U PC sedí celé dny. To nemáš nic jiného na práci?: Kopyto.

 81. miláno napsal:

  Prorřelá vyčuranější osoba,která hraje.Možná trochu žákeřná ,ale ví kdy zabrzdit.

 82. blankafranek napsal:

  Libuško,ta Karla musí mít na Vás velkou zlost tolik nepřátelství jsem v životě nepoznala.Už jak o Vás píše to musí být lidská hyena co nikomu nic nedopřeje.Vám přeji aby jste to v pohodě překonala a do dalšího života jen to dobré.A té Karle aby ji nepraskla žluč z nenávisti.

  • babča napsal:

   naprosto souhlasím

  • Jana1 napsal:

   Přesně můj názor. A čím jste tam déle, tím víc běsní. To, co tady provozuje jsou už jen výlevy nenávistného člověka,který bezúčelně vztekle kope a ne komentáře.

  • Renča napsal:

   Nojo Karla … chudák odkopnutá milenka, co si už nejspíš pěkně dlouho nevrzla, to je horší než bolavá pata :-)

 83. babča napsal:

  To je jedno kdo komu je simpatický.Nelíbí se mi že včera všechu vynu co se stalo na farmě hodili na Libušku.DObytek nenakrmený,zásoby snězený,nikdo nic nedělá.Jako by mohla za všechno.Ať byl kdo byl farmářem týdne tak jim to nefungovalo.

  • Jana1 napsal:

   To je pravda. To mi taky vadilo. I to,že Terezka,jak jí mám ráda, tomu nahrávala. Na začátku diskuze to na ní neházeli,ale Terezka je k tomu přímo dotlačila. Vím,že je to hra a že musí dělat to,co jí nakáže štáb,ale nelíbí se mi to.

  • Karla napsal:

   babčo,vynu na ní neházeli,ale vinu ano :-)))) všechno ,je to Libuše bordel a ty si zopakuj češtinu ze třetí třídy základní školy.:-))))

   • babča napsal:

    Bože tak jsem se překlepla abyses nepo…Holt rovnou napiš že Libuška může třeba za svrab a neštovice.Ty jsi evidentně proti ní zaujatá a každého tady jen urážíš.

    • Karla napsal:

     babčo,to není překlep :-))) to je obyčejná neznalost,děvenko tvrdé Y je na klávesnici od měkkého I na zcela opačné straně :-)))

     • Renča napsal:

      Vy máte v ústavu normální klávesnici, jo ? :-)

   • Jana1 napsal:

    Jasně i krupobití a záplavy. Nemá ona ta Libuška pravdu v tom,co o tobě napsala? Takhle zaujatý a nenávistný k někomu, koho zná jen ze sledování pár hodin v televizi, normální člověk být nemůže.

 84. Míla napsal:

  Panebože,Karla je pěkná čičina

 85. Iwett napsal:

  karla je clovek, ktera umi jen urazet lidi, ne?

 86. aspire napsal:

  Fandím.Libuško už se naně vykašli nevař a naper jim.

  • Karla napsal:

   aspire blázníš? Libuše se z kuchyně nehne ani náhodou,to by pak musela máknout kolem farmy a to přece ona nebude :-))) dnes jsem viděla její bramborový placičky,no fuj ,ani ty dnešní buřty neuměla pokrájet,nakrájela je tak že jim spadly do ohně,prima kuchařinka:-))))))) Prala jednou košili Kubovi,tak nemel nesmysle,kdyby jim prala,museli by mít prádlo špinavý jako má ona sama.

 87. Karla napsal:

  Drahé fanynky a drazí fandové Libuše,mám k vám malou prosbičku,až si půjdete na úřad práce pro podporu, složte se a zakupte Libuši nějaké kalhoty,než z ní ty špinavý ,rozdrbaný rifličky spadnou úplně,má už je zařízlnuté v celém pozadí:-))) a zip hrozí každým okamžikem deformací:-))))) Díky.

  • Jaroslav Vostrý napsal:

   Takže dámy a pánové, protože mi moje mamka říkala, co se zde děje, chci vám říct jen tolik. Všem kdo mojí mamce fandíte, moc a moc děkuji, je to nejlepší máma na světě. Rifle nikdy špinavé nenosila a v těch čtyřicetistupňových vedrech se nedalo nosit nic jiného a přece nebude na farmě chodit v sukni, jak asi předpokládá Karla. POKUD CHCETE VIDĚT, JAK DOOPRAVDY VYPADÁ – JAK MOC JE VE SKUTEČNOSTI HEZKÁ – PODÍVEJTE SE JI NA PROFIL – MÁ TAM NEJČERSTVĚJŠÍ PROFILOVOU FOTKU !!! A Karla? Vím, kdo to je, je to bývalá přítelkyně muže, se kterým má mamka žije už čtvrtým rokem. Nechal Karlu (..ani se nedivím) a začal žít s mojí mamkou. Ona to dodneška nemůže rozdýchat. Dělá jí peklo ze života den co den, roznáší o ní drby, a už jí vůbec nikdo nemůže přijít na jméno. Přítel mamky řekl, že už by si o ní neopřel ani ojeté kolo, mojí mamku hrozně miluje a ona to kr—a nemůže svým slepičím mozkem pochopit, a proto si ten vztek na mamku ventiluje právě tady. Je zlá, závistivá a protože ví, že už prítele do smrti nedostane zpátky, provádí tohle. A to si nepřejte vidět co píše oboum do telefonu a jaké dělá intriky. Za tyhle slova se nestydím, naopak, jsem rád že je mamka frajerka, že na farmu šla, je to nejlepší ženská na světě a Karla je jen odpad lidské společnosti. Jaroslav Vostrý syn Libušky .. a fandům mamky moc děkuji za přízeň

   • Karla napsal:

    Ale jdi ty šmudlíku,jsi mě pobavil :-))))))))

   • Jana1 napsal:

    Klídek Jaroslave, on už jí tady nikdo nebere vážně. Co je zač je vidět už z příspěvků.
    Pozdrav mamince a hodně štěstí v životě.

    • Jaroslav Vostrý napsal:

     Děkuji Jani, vždyˇjá už jsem se na ty její hnusy nemohl dívat, stejně už přítele nedostane nikdy zpátky a jen mamce závidí..protože zůstala sama a nikdo jí nechce a já se ani nedivím . Díky a ahoj.A děkuji za mamku..je prima, musela by jsi znát ve skutečném životě,pa.

   • hanička napsal:

    Jaroslave, je dobře, že jste potvrdil to, co si tady několik lidí o K. myslí. Ono to není tak těžké, stačí si jen přečíst její komenty. Jak už jsem jednou napsala, K. není žena, je to žumpa. A jednou se jí to vrátí. A mamce bych poradila, aby sms od K. nemazala, ale ukládala, jednou se jí můžou hodit( trestní oznámení atd..). Přeji vám všem hodně štěstí a v okolí co nejméně lidí typu K.

    • hanička napsal:

     a ještě něco- K. ani neumí reagovat na příspěvky o ní, v tu ránu je v pr…. a zmůže se na jednu ubohou větičku :-))

   • Renča napsal:

    Jaroslave … a neuvažovali jste s mamkou, že byste na tu ženskou podali trestní oznámení ? Přeci jen na tohle už jsou paragrafy a důkazů se najde nejspíš dost. Já bych to tedy udělala, nemyslím si, že by si Vaše mamka musela tohle nechat líbit.

  • hanička napsal:

   Karla- JSTE UBOHÁ . Je mi vás líto.

 88. Jaroslav Vostrý napsal:

  ..jo a mimochodem, ona KARLA – váží jednou tolik, než mamka, takže má vztek, protože mamka na farmě schodila skoro 11kilo he,he,he, Karlo praskni !!!!

  • Renča napsal:

   Aháá … tak to má Karla místo mozku sádlo … to všechno vysvětluje :-) :-)

  • Iwett napsal:

   ono ted uz se to vysvetluje u pí karly :D proc je tak zavistivá muhehe :)
   beztak u televize se prezira kdyz pozoruje farmu :)

  • hana vanekova napsal:

   Jarouši, když už jsi to zmínil – tohle mi vrtá hlavou…tolik týdnů všichni hladověli a Libuše pořád měla veliký břicho…já kdybych na tý farmě byla tak dlouho a makala, tak mám postavu jedna báseň…ale nebylo tam co jíst a Libuše stále byla nejmíň taková, jaká na farmu přišla…Já myslím, že těch 11 kilo o kterých píšeš je jen její (možná i tvoje) fantazie.

   • Kiki napsal:

    Hano,dobrá připomínka,to bude asi tím,že byla stále jen v kuchyni a něco zobala při tom vaření :-)

    • hana vanekova napsal:

     když odešla, našli tam po ní ukrytý zásoby..Evidentně se cpala potajmu.

     • Jerry napsal:

      No tak přiznejme si to všichni, kdo z nás by si nezob, když se celý den točíte kolem jídla. Jinak Jaroslave, nemusíš tady mamku bránit, je to od Tebe moc hezké, ale lidi na Karlu mají svůj názor. Jsem spokojený s tím že dostala alespon malou záplatu.
      Pro Karlu mám krásné označení „DUTÁ MAKOVICE“ není to zmé hlavy, ale vyčetl sem to tu a strašně mě rozesmálo
      ted si nejsem jist, jestlipak jsem neurazil tu dutou makovici

   • iwett napsal:

    pí Vanekova… pripomina te mi pí Karlu vasimi urazkami …. opravdu, celá pí Karla….

 89. Jaroslav Vostrý napsal:

  Do Šmudliků nadávej těm ženatým chlapům, který si vodíš domů a lidi si o tobě stejně už udělali obrázek, protože není opravdu na světě člověka, který by byl takhle zlý a zákeřný. Volal jsem to mamčině příteli, co jsi o ní psala a máš se na co těšit…jen řekl, sakra, nikdy jsem netušil, že žiju osm let s lidskou zrůdou. A zbytek ti řekne o s o b n ě !! Tak pa, pa a praskni vzteky, stejně je ti to k ničemu. Sbohem, lidský paskvile..zdraví Jaroslav

  • aldo napsal:

   PANÍ KARLO A PANE JAROSLAVE VOSTRÝ BĚŹTE SE HÁDAT NĚKAM JINAM!! Pane Jaroslave V. už jste spadl na úroveň p.K.

   • Karla napsal:

    aldo,dík,ráda bych ti udělala radost,ale promiň,nežiji na samém dně jako tebou zmiňovaný člověk -což je poznat dle jeho vyjadřování a pokud neumíš číst tak nekomentuj,ráda sleduji farmu,přirozeně že dávám věcné příspěvky,nemůžu zato že je Libuše vyčůranej lempl a že na ní ty rifličky asi shnijou ,je pro smích většině diváků :-)))) stejně jako mě :-))))

 90. babča napsal:

  Libuško včera jsi zabodovala že ses starala o farmu když mužské osazenstvo se opíjelo,jan tak dál k výhře

 91. Jana1 napsal:

  Včera nebýt pomlouvané Libušky a Šárky, zústaly by jim po odchodu „komediantů“ tak akorát oči pro pláč. Hlavně,že všem byli podezželí,ale jak viděli demižonek nebyli k udržení. Hlavně,že se tady Karlo stále navážíš do Libušky ohledně chlastu. Tvoji oblíbenci by propili nos mezi očima a nechali si ukrást farmu pod zadkem.

 92. Petra napsal:

  Nevíte prosím Vás někdo, jak to dneska bude s tou Libuškou?? Odejde…??? a proč? :) děkuju za odpověď…:)

 93. Karla napsal:

  Neodejde, nemůže,nebylo by se komu smát:-)))))

 94. luci napsal:

  souhlas karlo

 95. gigi napsal:

  seš kráva :(

 96. C.K. napsal:

  pro Karlu
  Karlo ,měla by jste se asi léčit jste člověk ,který má rád jen sebe …..chápu že Vám vadí Libuše mě také do oka nepadla ,ale to co tu předvádíte Vy je už ubohé,a hlavně koukám , že nenecháte na nikom nit suchou ,ať se jedná o lidi z diskuze nebo o soutěžící.Vaše příspěvky už ani raději nečtu neboť bych se díky Vám musela stydět ,že jsem žena ….Kéž by jste šla nějak bloknout to by bylo prima.

  • Karla napsal:

   Drahá C.K. to by se musel jít léčit každý normální člověk,copak jsi neviděla všechny ne farmě jak si od tý líný ,neoblíbený báby oddychli? A jak o ní mluvili? Byla vybraná jako největší bezcharakterní hovado,takže kdo má pravdu ? jsi směšná a hodně hloupá :-)))))))))))))))))))))))))))

   • Dan napsal:

    Jestli ty se počítáš mezi normální lidi, tak opravdu to léčení potřebuješ.. Takového magora jsem snad ještě nezažil.

    • Iwett napsal:

     paní zavidi a nemuze unest jednu vec …. ale v lecebne by jí pomohly. uz se mi tu hnusí pí karla

 97. Ivanka napsal:

  Libusko skoda, skoda, ze jsi odesla, ty dve by jsi dala jednou zadni… Ale clovek pochopi, kdyz vidi a slysi jak o nem druzi hezky mluvi!!! MAS RECHT. Hodne stesti libusko

  • Karla napsal:

   ta líná baba neodešla!!!!!!!!!! byla vybraná jako nejhorší !!!!!!!!

   • Libuška napsal:

    Takže aby bylo jasno, ty náhražko ženy, nebo spíš atrapo ženy ? Mohla jsem zůstat, nemusela jsem odcházet, jen pro tvou informaci. Přečetla jsem si tu tvé příspěvky a věř mi, že už chápu, proč od tebe mužský utíkají !! A k mému štěstí, ten mladý, pěkný, hodný a milujicí zamířil od tebe přímo ke mě !!! Nebudu komentovat uražky mne, mého syna a ostatních milých lidí, kteří chtějí pouze diskutovat o soutěži. Nebudu zde rozebírat, co jsi vlastně za tvora. protože, po tom co jsi zde předvedla, se mi příčí nazývat tě slovem člověk. Není nic jednoduššího, ventilovat zhrzenost veřejně, a maskovat to za diskusi o hře. On dobře věděl proč od tebe co nejdál. Takže pokud máš se mnou nějaké problémy, neobtěžuj s tím slušné lidi a přijeď si to se mnou vyřídit osobně. Ale mám vážné obavy, že na to si příliš velký srab, co nosí na bedrech velký pytel hnoje…JINAK VŠEM DĚKUJI ZA PŘÍZEŃ, TO , CO JSEM UDĚLALA, BYLO TO NEJLEPŠÍ, CO JSEM MOHLA UDĚLAT. POZDĚJI, AŽ TYTO STRÁNKY OPUSTÍ NEŽÁDOUCÍ OSOBY VÁM VYSVĚTLÍM PROČ. ANEBO PŘIJĎTE KE MĚ NA FB, TAM MÁ ONA BLOKACI A DOŽIVOTNÍ ZÁKAZ. A POKUD BUDETE IGNOROVAT I OSTATNÍ JEJÍ PŘÍSPĚVKY A NEBUDETE JÍ ODPOVÍDAT snad se časem unaví a zmizí opruzovat někoho jiného. JAK ŘÍKÁ MŮJ PŘÍTEL : U TÉHLE OSOBY JE NEJLEPŠÍ PRAKTIKOVAT – NEJLEPŠÍ REAKCE, ŽÁDNÁ REAKCE!!! Ona za chvíli praskne, až se celá naplní hořkou, nenávistí a žlučí.NEVŠÍMEJTE SI JÍ A IGNORUJTE A OD ZÍTRA VÁS ZVU NA POKEC (kdo chce ) na můj FB. Se srdcem na dlani zravím všechny dobré lidi farmářka Libuška

    • Jana1 napsal:

     Libuško, udělala jste dobře. Myslím,že na výhru jste moc šancí neměla a tyhle peníze si zasloužíte.Trápila byste se tam ještě týden nebo dva a stejně by vás vyřadili. A neměla byste nic. Nakonec i Mirek řekl,že by to udělal a myslím,podle reakcí, že by to udělal i Michal.
     Kašlete na to, co někteří říkají. Přeji hodně štěstí v životě a užijte si to, zasloužila jste si to.

    • hana vanekova napsal:

     Libuše, já jsem toho názoru, že špinavý prádlo by sis měla prát ve svým soukromí. Co se týče tvýho prvního manžela – tak ten by třeba o tobě mluvil tak, jako ty teď mluvíš o té Karle. jsi s ním čtyři roky – pokud je pravda, co říkáš…ale budoucní vztah je otázkou času. Každej má právo vyjádřit svůj názor a když tě Karla nehladí po srsti, tak je hned ta nejhorší ??? Ne to, co ona říká o tobě, ale tvoje reakce na to ukazuje na tvůj povahový rys…ty po mě blátem, já po tobě kamenem. ..před chvílí jsem dokonce četla, že ji budeš žalovat!! Holka nešťastná – přeju ti, aby ti život nepostavil větší překážku než jsou slova Karly někde na nějaký diskuzi…ale koleduješ si o to, takže – děj se vůle….
     dej si frťanda, dva nebo tři, a troochu se začni usmívat. Chvílema v té reality show vypadáš o dvacet let starší, než kolik si píšeš, že ti v p profilu…zlý oči nemáš, jak mnozí o tobě píší…spíše je v nich bezmoc a strach…- řekla bych. Tak, Libuško – take it easy !!!!!!

     • Jerry napsal:

      Haničko sluníčko, kde jsi? kam stále odcházíš? Já čekám

      Líbo, na Karlu vůbec nereaguj, snížíš se na její bezúroveň.
      Copak nevidíš jak si tu povýšila,

 98. Maťa napsal:

  Libuško, udělala jsi jenom dobře, ty penízky (100 000,-) ti přeji ze srdce… jsi správným člověkem víc než ostatní, co na farmě zůstali… měj se v „civilu“ moc krásně, odpočívej a užij si je… m.

  • Karla napsal:

   Třeba si koupí i nový kalhoty ,já jí to přeju,hlavně že nemusím mít zkažený pohled na farmu,na ty její ksichty se nedalo koukat a sláva jakou měli klucí radost že se jí zbavili:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Jarka napsal:

   Souhlasím,udělala Libuška dobře.Je lepší mít 100 000kč než odejít a nemít nic.

 99. Karla napsal:

  Tak konečně je od baby pokoj,jistě jí někdo odhadl stejně jako já,tento typ lidí se nachytá jen na peníze,tak si holka koupí nějakou tu lahvinku,udělá se večírek a bude zase hrnec prázdný:-))) A zase se půjde někam soutěžit :-)) jen makat se nebude,že ano Libuno:-))))

 100. marie napsal:

  Libušce přeji ,ať si peníze v klidu užije, obdivuji Vás

  • Rymce napsal:

   V její situaci, to nebylo špatné řešení. Ale osobně bych ještě, když už ne rozloučila, alespoň vesele zamávala a zavolala: “ Držte se! “ Už proto, jak jí zbývající obyvatelé Farmy pomohli k penězům. A ona je vlastně převezla odměnou za jejich láskyplné hodnocení.
   Byla, jaká byla. Své mouchy a nejen na Farmě, má každý.

   • Jana1 napsal:

    Pokud jsi to sledovala,ona se rozloučit nesměla. Musela okamžitě farmu opustit.

    • Kiki napsal:

     Jani1,to asi blbě sleduješ ty,protože ji nikdo nezakázal se rozloučit,nebo aspoň z dálky pozdravit a podívat se jim do očí!!!to je slušnost!

  • Monča napsal:

   Naprosto souhlasím.

 101. Karla napsal:

  My jí taky obdivujem,jak nastartovala koště a letěla:-))někde v kaufu budou mít otevřeno a jakejch sto tisíc bylo,to prožere za týden i s rodinkou,no hlavně aby jim chutnalo,bude to pro všechny velký svátek:-)))))))))))))))))

  • hanča napsal:

   Ubožačko Karlo, nezáviď, ty bys ani nezvedla tu svoji tlustou prdel od televize a pc! Měla ses taky přihlásit aby celej národ viděl tu nejubožejší svini pod sluncem! Větší čubku jsem nepoznala! Kdybych se s tebou měla nedej bože potkat, radši skočim z mostu. Hele ty chudinko, boží mlýny melou….

  • Jana1 napsal:

   No a co, může si s tím udělat co chce. Závist z tebe kape, ty špíno.

  • Renča napsal:

   Karlo, představ si, jak si Libuška se svým milujícím přítelem užívají těch peněz a jak je jim spolu krásně. Možná, že pojednou na nějakou krásnou dovolenou … nebo si Libuška koupí nějaké pěkné oblečení, aby se tomu svému líbila. A co budeš dělat ty se svo bídou (duševní) a samotou ?

   • Karla napsal:

    Drahá Renčo alias Hanko,no to by bylo aby si Libuše za milodar co jí Nova darovala nekoupila nic na sebe,alespoň bude mít něco pořádného na sobě,však ty rifličky z ní málem spadly a krásnou dovolenou jí přeji,ale co děti ? Nešla snad vyhrát kvůli nim? Popřemýšlej! :-)))))

    • Renča napsal:

     Proč by Libuška nechodila v rifličkách ? Spíš by mě zajímalo v čem chodíš ty. V neoprénu ? Nebo tě obléká nějaká plachtárna ?
     Mám popřemýšlet ? Myslíš popřemýšlet o tom, proč já někomu přeju obyčejné lidské štěstí a ty můžeš puknout ?

    • Libuška napsal:

     Děti pro tvou zvědavost dostaly každý 10 000,- a vůbec, mám pocit že je ti do toho velký kulový, starej se o své, myslím, že to potřebují víc, ale slyšela jsem, že se namají chuť s tebou vůbec stýkat…ani se nedivím, chudáci.

   • Libuška napsal:

    Hezké, Renčo, velice hezké, pukne jak ořech…děkuji Libuška

 102. Rymce napsal:

  Ať už se vám to líbí nebo ne, Líba rozehrála překvapující zvrat na Farmě. Jana se sesypala a nevím jestli víc závistí nebo představou, že vypadne a bez prašulí. Rozhodně to nebyl její „smysl pro spravedlnost“. Jo, hra je hra. Tak a mezi námi, se těším, jak budou vařit. „Šárko, budiž ti vařeška lehká.“
  Teď to bude teprve zajímavé. Dle mého osobního názoru z téhle sestavy by měl vyhrát Míra. A na otázku, co by udělali v situaci Líby ( ne ve svojí, ale v její kůži) odpověděl on jediný upřímně. Mějte si na to svůj názor, nic proti. Na to tahle diskuse tady je. Ovšem hra vezme rychlý spád, pokud někoho nevrátí zpátky. Nebo nepřidají nového hráče. To bude teprve odkrytí charakterů a „taktik“. :)

  • hanička napsal:

   Rymce přesně tak. To samé mě napadlo u Jany- závist, že ona nemá šanci vyhrát, vypadne a bez koruny. Kdyby dostala ona tu nabídku, ani by se tak dlouho nerozmýšlela jako Libuška, sbalila by prachy a utíkala honem pryč, aby si to Tereza náhodou nerozmyslela. Jo, teď to bude mazec.

  • Jana1 napsal:

   Souhlas.

 103. hanička napsal:

  Vůbec se Libušce nedivím že odešla od té bandy drzých a nevděčných spratků. A že dostala peníze? To je její plus, odpracovala si je. Teď tam poznají, koho vlastně vyštvali, pojdou hlady. Nikoho z nich si nedovedu představit, jak stojí u plotny a vyváří. Teď to bude zajímavý. Libušce ty peníze přeji.

 104. Libuška napsal:

  Takže KARLO, opravdu jsi humus, odpad lidské společnosti. Co ty máš v sobě za hnus a nenávist, to už je na psychiatra. A CO UDĚLÁM S PENĚZI ? NENÍ TO TAJNÉ !!! Nejmladšímu zaplatím řidičák, SVÉHO přítele a jeho dceru, beru k moři do Itálie, ona ho totiž nebyla schopna za celých krušných osm let sebou vzít , protože nejen že je odporná jako ženská ale i neskutečně lakomá a hladová. Až přijedeme od moře, zkontaktuji se s děts.domovem, kam jsem jezdila s dárky i dřív a půl roku budu dětem sponzorovat Pribiňáky, banány, jogurty atd.,dělám to tak vždycky, když vidělám víc peněz. A v neposlední řadě jsem si nechala trochu “ vytunit“ počítač, protože nevím, jestli to víte vy ale přivydělávám i psaním. No a něco malého a zlatého na památku na soutěž. A NA TU LAHEV A ŽRÁDLO , jsem měla vždycky KARLO. JEN MI PROSTĚ ZÁVIDÍŠ, PUKÁŠ ZLOSTÍ A NENÁVISTÍ A JÁ JEN DOUFÁM, ŽE TO NENÍ NAKAŽLIVÉ. A zaplť PánBůh, že se už nemůžeš rozmnožovat, protože by byla nastala globální katastrofa, kdyby se rodili další lidští paskvilové jako ty. TAK LIDIČKY, HURÁ MOHU KOMUNIKOVAT, BÝT DOMA A MILOVAT SVÉ NEJBLIŽŠÍ A HODNÉ LIDI, CO MILUJÍ HUMOR V JAKÉKOLIV PODOBĚ, A PROSTĚ MILUJI ŽIVOT TAKOVÝ JAKÝ JE A MĚNIT TO NEBUDU, MĚ JE NA SVĚTĚ OPRAVDU MOC DOBŘE ……zdravím všechny dobré lidi vaše farmářka Libuška ( viz příspěvek výše)

  • Libuška napsal:

   promiňte slovo -videlat- VYDĚLAT- , dlouho jsem u PC nebyla a přehmátla jsem se ale jen jestli to panečku nebude vadit KARLE. Už se bojím……

  • Anna Paličková napsal:

   Libuško,
   bylo mi Vás líto, jak Vás Tereza lámala, ale udělala jste dobře, že jste odešla. Vždyť posluchovat takovým lemplům jako „švihlému“ Jirkovi a podlé, intrikářské Šárce bylo pod Vaši úroveň. Přeji Vám do dalšíhožití vše dobré. A pište, pište, pište.

   P.S. Na podlou hloupou ubožačku Kalu se vykašlete.-

 105. Anna Paličková napsal:

  Opravuji – posluhovat

 106. hanička napsal:

  Libuško souhlas :-) Blahopřeji k tvému rozhodnutí :-) Určitě na fb :-)

 107. Libuška napsal:

  Děkuji Aničko, a máte pravdu, nestojí mi za to abych se trápila. Na sto tisíc musím 9měsíců tvrdě pracovat, ona je opravdu hodně zlá a hlavně závistivá a myslím, že tím že beru přítele a jeho dceru k moři, jen dokážu, že chci někomu udělat velkou radost, protože ani přítel ani jeho dcera tam nikdy nebyli a ona se tam rochnila každý rok. Nebyla schopna za celých 8 let to pro ně udělat. A víte co Aničko, mě může urazit jen inteligent a ne šlupka ze zkaženého člověka. Závidí mi moji rodinu, mou lásku, mé přátele, prostě všechno…..a sama sedí doma na tlustým zadku, byt je prázdný, a ona se užírá do morku kostí závistí a nenávistí,, a přeju jí aby takhle sama , zůstala až do své smrti a to aspoň do 99let. Aby si tu samotu fakt vychutnala. Tak ještě jednou děkuji Aničko a dám na vaši radu – pro mne neexistuje. A psát si mohu, a ráda…jen dnes jsem už unavená. To víte, já ta svině líná jak píše Karla, jsem s klukama dělala 15metrů dřeva na zimu..a necitím záda. Tak dobrou a zase někdy …farmářka Libuška

  • Monča napsal:

   Libuško, jsem ráda, že jste se rozhodla vzít si peníze a odejít. Dívali jsme se na tv a tak, jako vy, bychom reagovali všichni. Vždyť vy ani nevíte, jak se vám Mirek, Jirka a Michal za zády posmívali a utahovali si z vás. Možná to ale viděl někdo jiný, a proto jste tuto nabídku dostala. Mějte se moc hezky, peníze si užijte, zasloužila jste si je několikanásobně. Já bych tam s těmi samolibými rozmazlenými imitacemi chlapů nevydržela ani týden. Přeju hodně štěstí a opravdových přátel.

 108. Oliva napsal:

  Monča to napsala i za mě, a líp než bych to uměla napsat já.
  Paní Libuško, gratuluju a přeju všechno nejlepší.

 109. C.K. napsal:

  Karlo hlavně že Vy jste ze všech nejinteligentnější jste k pláči a bavit se s husou o neděli když jde v sobotu na pekáč je marné zbohem

 110. Karla napsal:

  Důležité je ,že si Libuna na milion nesáhla :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Oliva napsal:

   Karlo,
   pozor až se jednou tou zlobou a závistí nezalkneš.

  • Jana1 napsal:

   Špíno. Důležité je, že ty tu už nebudeš mít na koho prudit, číst se to nedá. Libuška pojede k moři a ty se žer doma u PC.

  • Marek napsal:

   Toho jsi se bála,co? To bys nerozdýchala. Pukla bys vztekem a závistí. Libuška dostala 100000 a pojede S PŘÍTELEM k moři a ty budeš doma a budeš se žrát. Tak si to užij, ty blbínko.

  • Iwett napsal:

   jojo … Libuska dostala 100 000 Kč a vy pí Karlo máte prd :D
   jestli ma 100 000 nebo 1 000 000 je uz jedno …. Libuska s prázdnou neodesla a udelala dobre ze si je vzala.
   Já na Libuscinym miste bych udelala to samé. Lepsi hned nez pozde a nemit pak nic.
   Libuška má 100 000 Kč a vy jen muzete pukat zavistí :o)
   Vsak tady os zacatku nic tady nedelate nez jen zavidite a vcera jste musela u televize beztak puknout jak kukurice na popcorn :o) kdyz jste videla Libusku jak si odvazi 100 000 Kc :)

  • Libuška napsal:

   Ty jsi ale svině..promiňte mi to ostatní ale dál jsem to v sobě dusit nemohla!!!!Normálně sprostě nemluvím ale je to tak je to zlá, závistivá a odporná svině. Tak a je mi dobře. A vy ostatní promiňte…..! Farmářka Libuška

   • Jana1 napsal:

    Libuško, klidně si ulevte, ona vás taky nešetří.

   • hana vanekova napsal:

    tvoje úroveň je stejná jako téhle Karly,…řekla bych ještě mnohem horší…

    • Jana1 napsal:

     Milá Hano, víš,co se říká? Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá. A Karla tady do Libušky nevybíravě šije od samého začátku. Slušnost na ní neplatí. Já to zkoušela. A dočkala jsem se jen urážek a výsměchu.

     • hana vaněková napsal:

      libuna , kdyby to byla dáma, tak to přejde, ale protože je ze stejnýho těsta jako Karla a jako ten její rothwailer nebo rothhamer, nebo jak se jmenuje..tak se jen odkopala…

     • Karla napsal:

      Hano co blbneš? Pokud ze mě chceš vytáhnout nějaké osobní věci,musím tě zklamat a pokud věříš pitomostem co sem píše Libuna,věř jim nebo nevěř je mi to srdečně jedno.

  • babča napsal:

   A co když sáhne.Vrátí ji tam.PUKNI BABO

 111. Ajča napsal:

  Libuško byla jsi nejlepší,ostatní jsou šmejdi falešní,hlavně Mirek se Šárinou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • luci napsal:

   v čem je mirek falešnej?

  • hana vanekova napsal:

   ty jsi ale matlák

   • Jana1 napsal:

    Hele, nejsi náhodou sama Karla?

    • hana vaněková napsal:

     proč myslíš? je víc lidí, komu je libuše naprosto putna a navíc další pohrají jejíma blivancema, který tady rozdává plnou hubou.

     • Honza napsal:

      To budeš muset změnit i způsob vyjadřování drndo.

     • Libuška napsal:

      No tak ať koukám, jak koukám, Karla se nám opravdu „rozdvojila“ a myslí si jak je inteligentní, že to nepoznáme, už to myslím někoho z vás, o něco výš, také napadlo. Tak podle stylu psaní a používaných výrazů je to na 99,9% pravda. A ZNOVU OPAKUJI PRO MÍŇ CHÁPAVÉ :::: NIKDO VÁS NA MÉ STRÁNKY N E Z V A L !!! Nemusíte mě, jsem vám odporná, tak buďte za „dámy“ vy a laskavě vypadněte. A o tom kdo jaký slovník používá, bychom si mohli povídat. Stačí jen zvednout oči !!!!

     • Jerry napsal:

      Líbo, Hanku V. nech napokoji, začínáš se tu projevovat, až hanba.
      chceš-li si udržet ještě nějakou přizeň tak už drž kušnu

 112. babča napsal:

  Libuško přeji moc štěstí v osobním životě.

 113. sylvie59 napsal:

  Drtivá většina lidí vám to paní Libuše od srdce přeje. To máte jako odškodnění za to, jak se k vám ti mladí neotesanci chovali. Tolikrát jsem měla touhu „vstoupit do děje“ a umravnit je dobře mířenou fackou. Ale takhle to bylo mnohem a mnohem zábavnější. To, že jste odešla s penězma nerozdýchají nikdy. To byla lekce.

 114. Ajča napsal:

  Libuško,přesto že mi je 11 let,tak jsem vám s babičkou moc fandila.Často mi vadilo chování těch mladých lidí k staršímu člověku,taky jim jednou bude 50 let.PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ!!!!

 115. Marek napsal:

  Pro Karlu

  Karlo, člověk dovede pochopit, že jste z toho co se mezi vámi stalo smutná a naštvaná. a třeba by lidé s vámi i soucítili. Ale měla by jste si uvědomit že přítel se k vám nevrátí, má už svůj život jinde a budete se s tím muset vyrovnat. Takový je život. A tím,co tady předvádíte, neshazujete Libušku,ale jen a jen sama sebe. A nic tím nezměníte. Přestaňte se v tom už hrabat a začněte žít naplno svůj vlastní život. Určitě se budete cítit líp.

  • Renča napsal:

   Marku … naprostý souhlas. To, co potkalo jí, pozná za život snad každou ženskou. No a co, svět jde dál. A není přeci na světě jen jediný chlap.
   Ono ale jde spíš o to, jestli má Karla co nabídnout. Mindrák, závist a zlobu ? … k tomu by nečuchl ani pes.

 116. Iwett napsal:

  Presne taaaaak ….. Hold, vas pritel asi mel duvod od vas odejit, jinak by to neudelal …. Ono nadavkami,tady nic nespravite, jensi ublizujete sama sobe! A jestli chcete tady udelat vetsi halooo tak s tim bezte do televize :D ale verim, ze tam by vas vseci vypiskali a poslali do cerne dirky mezi dvema pulkami :D
  Takovy je zivot … jeden chlap odejde a druhy prijde ……
  ale reknete … kdo by chtel byt s takovou semetrikou jako jste vy :D nazvala jsem vas timto ,uzjen z toho duvodu, co tady predvadite …. protoze je to k nevydrzeni s vami tady.

 117. Libuška napsal:

  Dobré ráno všem. A všem vám lidičky děkuji za podporu, je škoda, že jste viděli pouze zlomek toho, co se na farmě skutečně dělo, byla to síla. Věděla jsem , že i přes můj věk, budou lidé, co mi budou držet palečky. Mám hroznou radost, radost ze života, radost, že je krásně, radost, že mě někdo hodně miluje, že mám zdravé, slušné a pěkné kluky. Nemám ale radost, že po světě chodí lidé, jako je KARLA.. Je jí padesáttři let, a místo aby si ještě užívala života, dokud to jde, chová se jako imbecil. Nechápu to, a nikdy chápat nebudu. Kdo chcete podívejte se na můj FB, jsem normální človíček, normální ženská, ale žádná ochlasta ani špína, jak tvrdí KARLA. Což se dá z mé nejčerstvější fotografie určitě poznat. Přítel, A POZOR, to je co říct, nevěřil, že je schopná o mě tohle psát – slíbil, ikdyž PC nemá rád, že napíše osobně příspěvek a to musím říct, že mi to vyrazilo dech. Mám radost, že to udělá, protože byl šokovaný,
  ohavným chováním rádoby “ KARLY “ . Tak vám všem –
  Haničkám, Janám, Janám 1, bojínkům, Aničce, farmáři,C:K:, Olivě,Markovi, a prostě všem, kteří pochopili, že to byla pouze hra a že jsem tam i v 50 vydržela dlouho (..a vydržela bych až do konce, ale k čemu??), jsem šťastná, že jsou na světě i dobří lidé, a ten život i přez všechny KARLY stojí fakt za to…všechny bych vás obejmula tak aspoň virtuálně. Děkuji vám všem. Farmářka Libuška

  • Tania napsal:

   Dobrý den Libuško. Sama se divím, jak dokáží lidé být krutí……., někdy mi naskakuje husí kůže, když to jen čtu…. Češi jsou závistiví a nedokáží pochopit, že nadávkami a urážkami shazují jen sebe!! A jak píšete, v televizi vidíme jen zlomek toho, co se na Farmě skutečně dělo!! = to by si řada lidí měla laskavě uvědomit!! Mně jste se na Farmě líbila, neměla jsem proti Vám výhrady – někdo Vás uráží jen proto, že jste dost vařila no a? Něco se tam jíst muselo a už vidím, jak takový Michal by něco uvařil pro tolko hladových krků…. Kašlete na lidi, co Vás uráží, oni se nezmění, sice vím, že se to říká těžko, když to tu musíte číst, ale berte to z té lepší stránky – je vidět, že Vám pouze závidí a hledají důvod, aby si těmi nadávkami a urážkami ulevili. Moc Vám penízky přeji a doufám, že si je náramně užijete.. Já bych ve Vaší kůži udělala to samé a vzala si je také…

 118. Naďa napsal:

  Dobrý den,Libuško. Včera jste udělala dobře, bylo to Vaše rozhodnutí. Přeji Vám ať si penízek užijete podle svého a na závistivé lidi kašlete.

 119. Iwett napsal:

  Jak sem sited vse precetla od zacatku,tak chovámí pí Karly je na léčení…… píše pořád ty samé věci dokola. A jesteli nemuze neco rozdýchat tak at jde naléčení, pac tohle je už na prášky i ní.
  Farmu pozoruji od zacatku, na Libusku jsem od zacatku nic nemala….kazdy mel tam svoji taktiku ….
  Libuška tam vydržela jako nejstarší paní nejdýl. a to i v řezání mladou holčinu porazila, což klobouk dolů …..
  Se nekdy nedivim, ze se tam chcou kluci opít, když mají toho vše až pokrk …… anebo si chcou odpočinout …… Ono pracujte celý den odbrzkeho rana až do noce vkuse …. a nebo vymyslejte na kazdy den jidlo pro hladové krkavce ….. Libusko, klobouk dolu pred vami, na to kolik je vam let, tak jste tam vydrzela hodne a hlavne ty kecy tam té omladiny :o)
  A to, že nějaká pí Karla tady píše tedy spíš vylívá si tady zlost … tak to je už na ignoraci ….. myslím si, ze kdyz budem KARLU ignorovat, tak dá pokoj. Ono cist tady její komentare ……. me nebaví, nebot se porad opakuji …. A navic :D chtela bych KARLU videt jak vypada :D
  Libuska je sympaticka zena.
  A to, ze si vzala penize sla dom ….. to by udelal z nas kazdy tady. Kdo by jen tak zadarmo nebral prachy a to jeste ke vsemu 100 000,-? komu by se nehodili?? No já bych je brala hned všema deseti :o)
  Libuska neudelala nic spatného, práve naopak ….. Byla by hloupá, kdyby neprijala takovou nabítku.
  Libuško, penizky jste si zaslouzila, farma byla o hře a o tom, jak se tam dokaze kazdy vyporadat s realitou tam a se vsim ……
  A o pí Karlu – škoda, o ní mluvit, ne?

  • Libuška napsal:

   Jak vypadá Karla ? Ošklivá není,je jí 53, je tlustá, vysoká, nepříjemná a hlavně stále ve svém okolí někoho buzeruje a pomlouvá. Má sama pos…ý život, vlastní vinnou – jak se chová. Závidí lásku a idylu všem ve svém okolí. Do smrti zůstane sama. Můj názor je, že nemusí být člověk krasavcem ale důležitá je krása uvnitř !! A o té se u KARLY, nedá v žádném případě mluvit Kdybych jí měla k něčemu přirovnat, tak k rozzuřenému, hladovému vorvani. A já už ji zde komentovat nikdy nebudu. Radši si budu povídat s vámi.Já to peklo od ní zažívám čtvrtýn rokem a jsem z ní unavená. Tak pokud budete chtít vědět něco konkrétního z farmy, tak se klidně zeptejte. Tak Iwett, zdravím a díky za podporu. Libuška

   • Martik napsal:

    Ahoj Libuško, proč jsi si nezachovala hrdost a nezůstala tam…To ti těch 100.000 za to fakt stojí???Neříkám že bych reagovala stejně jako Jana, ale tuto bych neudělala ani já, už jenom z těch pocitůů…Myslím že to nebylo fér, vůči ostatním!Ani tě tam neměli rádi a nikdo ti tam nedůvěřoval…A za to ty dostaneš 100 litrů sebereš se a jdeš, a to bez rozloučení na vzdory všemu, co si tam s těmi lidmi prožila? Já už bych tam zůstala jenom k vůli těm lidem..Teda, kdyby si tam neudělala takovou pověst co ty!! S pozdravem Marťa 14 let

    • Renča napsal:

     Omlouvá tě tvůj nízký věk Marťo. Libuška nedostala ty peníze proto, že ji neměli rádi a nedůvěřovali jí. Nevěř tomu, že ti, co tam zůstali, jsou jiní nebo dokonce že hrají fér. Nevěř, že si navzájem byť jen minimálně důvěřují a netaktizují a už vůbec že by se snad měli rádi.
     Jde o peníze, milá Marťo. A pokud jde o velké peníze, vezmou většinou ušlechtilé lidské vlastnosti za své.

     • Karla napsal:

      Renčo alias Hanko,opět chytrá jak autobus,Libuna byla od začátku na farmě černou ovcí,pro svoji odpornou povahu vypadá to že ležela v žaludku všem,proto nejspíš ta nabídka,tento druh lidí se vždycky na peníze chytí,takže se jasně holka chytla.Je to pokřivená osoba a jak krásně si tam ostatní dnes hospodařili a viděla jsi jistě u Šárky jak má vypadat správná kuchařka-čistá,usměvavá,umí se normálně bavit s hospodářem,klukům navařit a ještě uklidit bordel po Libuně i zvířátka nakrmila a dělat si šoufky z tý pokřivený ,špinavý báby:-)))))

     • Renča napsal:

      Karlo … ptal se tě tu někdo na něco ? !

     • Martik napsal:

      Možná jo, možná ne, každopádně neměla intrikovat!!!A stejně, nepřijde ti divný, že se tam všichni shodli zrovna na ni, jedný osobě, že jí nedůvěřují? Prostě tomu musela nějak pomoc!Možná změním názor až budu starší, ale dokud mám ten nízký věk jak říkáš tak se budu řídit svým mladým rozumem a instinktem! Což znamená fandit JIRKOVI!!! :D:D:D

    • Libuška napsal:

     nesměla jsem se ani rozloučit ani otočit, ani se na ně podívat, to byla jedna z podmínek. A co bych tam déle dělala, do finále by mě stejně tihle, nezvolili. A pro vaší informaci, Jana se tak chovala , protože si myslela, že jsem ty peníze dostala jako díl z toho milionu. Ale pak zjistila, že to jsou jiné peníze a omluvila se mi. Hrdost jsem si zachovala, protože jsem jim nestala ani za zlámanou grešli, těsně před finále bych odešla??? No, nezlob se, ale já to tak cítila, tak jsem prostě šla…

     • Martik napsal:

      Jo jo, to jsem v následujícím díla taky pochopila..promiň .. :D Ono to tam nikdy není popsaný do detajlů.

     • Marie napsal:

      Milá Libuško, osobně Vás nechci vůbec hanit…a ty peníze Vám přeji. Ale ať koukám jak koukám, tak tam nebylo ani slovo o tom, že se nemůžete ani otočit, nebo zamávat. A jak to pozoruji, nebylo řečeno, že Vás tam nechtějí…ba naopak sama jste tam přiznala, že jste falešná, ale už jste se změnila. A ještě malý postřech…prý jste zhubla 11kg, a myslím, že pozorný sledovatel Farmy…Vám musí oponovat, sleduji to pozorně od prvního dílu…a když se podívám na Jirku, nebo Mirka…tak tam to je jasně vidět…jak v obličeji, tak na oblečení, ale bohužel musím konstatovat, že Vaše kalhoty jsou na Vás úplně stejně narvané na konci-jako na začátku….zvláštní, asi nějaké nedopatření. Ale ať si na tohle divák udělá obrázek sám. Jinak přeji mnoho štěstí v životě a snad se nebudete zlobit za mé postřehy.

 120. Viky Rothmaier napsal:

  Ahoj, jsem Viky, přítel Libušky, ale nepřítel soc,sítí. Nic méně, přijel jsem z práce a zajímalo mě, kdo je Karla, protože mi libuška tvrdila, že v ní poznala kohosi, s kým jsem dřív žil. Nevěřil jsem a tak dnes, když jsem přijel z práce, Sedl jsem si a četl. Po shlédnutí mám skoro 100% jistotu, že se jedná o mou bývalou přítelkyni. Její reakce na Libušku mě osobně nepřekvapuje, Čumím a to doslova!!!
  Je to totiž už několik let a nenapadlo by mě, že by to mohlo mít tak příšerný dopad, když tak dlouho žiji s Libuškou.Jsem velice šťastný, navíc mám dva koníčky (akvaristiku a silniční cyklis). Píšu to proto , protože ikdyž jsem ráno přijel z noční, a chtělo se mi spát, nemohl jsem. To jsou hnusy. Přečetl jsem téměř vše. Jsem rád, že existujív životě i jiné záliby, než počítač. A píšu to osobně proto, protože vím, že sem bývalá leze a doufám, že když jsem se uchýlil k tomuto řešení, chytne se za nos a s tím hnusem skončí. A CHCI HLAVNĚ DODAT, A DOUFÁM ŽE SI TO KARLA PŘEČTE, ŽE MÁM LIBUŠKU RÁD , AŤ JE JEJÍ MINULOST JAKÁKOLIV. TEL.: 775318048

  • Jana1 napsal:

   Zdravím, Karla je zlý, závistivý člověk a od samého začátku a jejího prvního příspěvku bylo jasné, že v tom je něco víc, než jen to,že je jí Libuška nepříjemná na farmě a že jí nefandí. Libuška se držela statečně, možná,kdyby nehrála a byla sama sebou dopadlo to jinak. Ale na druhou stranu, po válce je každý generál. Nezdálo se mi,že by taktizovala víc,než ostatní. Jsem ještě o něco málo starší a proto mohu posoudit,jak to pro ní muselo být na farmě těžké. Jak po psychické,tak po zdravotní stránce. přece jenom už člověk nemá tolik sil,jako ti mladí. Ale držela se statečně.
   Nakonec to vyřešila dobře.. Zbytečně by se tam ještě dalších několik týdnů trápila a pokud závěr bude stejný, nebo podobný jako na slovenské farmě, neměla by na výhru šanci. Tyhle peníze si zasloužila, přeji,aby jste si je co nejlépe společně užili.
   A na Karlu se, pokud to půjde, vykašlete. Takový tvor za myšlenku nestojí,natož za rozčilování se. Ona se svou zlobou a záští zničí sama.
   Ještě jednou hodně štěstí v dalším životě.

  • hana vaněková napsal:

   jen si z toho necvrnkni …rothmajere

   • Honza napsal:

    Ahoj Karlo. Blbka seš stejná pod každým jménem.

   • Libuška napsal:

    ty jsi ubohá, není ti zle ze sebe samé ? A není ti trapné , co tu vyvádíš ? Myslíš si, že jsou lidé tak hloupí ?

    • hana vanekova napsal:

     Libuš, prý po tobě zůstaly na farmě tvoje pšouky, kalhotky, který pak dali štrašákovi na hlavu, prý zápach ostříhaných vlasů byl proti tomu nic a nakřečkovaný jídlo, který jsi ostatním ukradla a ukryla pro sebe….myslíš, že by mi z toho mělo být zle??? a víš že není,,…směju se s ostatníma, když o tobě mluví…

 121. Renča napsal:

  Libuško … jste správná ženská, o tom jsem od samého začátku nezapochybovala. Jsem vaše vrstevnice a sama bych si nikdy netroufla na cokoliv, co by se vysílalo v TV, ani za ten milion. Na to jsem srab. A vás proto obdivuji, jak jste si tam počínala .
  Vůbec jsem nepochopila proč Vám zbytek osazenstva farmy vyslovil nedůvěru a vůbec proč Vás nazývali hráčkou nebo intrikánkou. Vždyť hráli a intrikařili tam všichni, a to daleko víc než Vy. A nebo si snad mysleli, že to tam půjde podle nich a vy se tam budete chovat jako na pionýrském táboře ?
  Pokud Vás někde (v Praze) pozkám, zvu Vás k Hájkům na dobré kafe :-).
  Mějte se moc hezky, hodně zdravíčka a pohody. A užívejte života.

  PS.: A Karla ? … slovy jednoho zMurphyho zákonů: „Každý den na Vás někde čeká v průměru jeden blbec, připraven zkazit Vám náladu“. Nedejte se ! :-)

  • Libuška napsal:

   Děkuji vám z celého srdce, fajn slova a že mi vyslovili nedůvěru ? Oni cítili, že se něco dějě a koho rychle obětovat ??? No kdo jim ještě překáží v postupu ? Báli se mne, já bych do finále došla, to mi věřte, dostala bych Šárinu i Janu, ale copak? Ti co vypadli, by mě do finále nikdy nezvolili. Toto bylo opravdu elegantní řešení, aspoň se mi tak vykompenzovala doba, kterou jsem nemohla být v zaměstnání.A ještě mi zbylo ještě něco navíc…ostatní tam bohužel byli celou dobu zadarmo a ty dva týdný do konce ? Radši ne ikdyž na ten poslední týden jsme tam zase všichni jeli a věřte mi , že mě to utvrdilo v tom , že jsem udělala jenom dobře…zdravím Libuška

 122. Fox napsal:

  Gratuluji Vám k těm 100 000 tisícům a doufám ,že je si něco pěkného koupíte.

 123. Kateřina napsal:

  Zdravím Vás Libuško,
  velká gratulace ke 1000000 Kč. Doufám, že si je náležitě užijete a dopřejete si trochu lepší život nebot 100 tis, je jako kapka v moři. Ale vy s korunkama určitě dobře naložíte:) A velký vzkaz pro KARLU která určitě čte všechny vzkazy od lidí!!!!!!
  TAK KARLO JSI NAPROSTÝ HOVADO V PODOBĚ ČLOVĚKA NESJI ANI TO HOVNO CO VYSERE KRÁVA NA LOUCE PROTOŽE KRÁVU BYCH TÍM URAZILA, ZAJDI SE LÉČIT S PALICÍ MÁŠ TAM VAKUUM ALE ASI TO LEČIT NEJDE TAK CO S TEBOU SNAD JEN AT SE TI V ŽIVOTE NIC NEDAŘI JAKO DO POSAVAD TAK JSI POTRESTANÁ NEJVÍC. VÍŠ CO SE ŘÍKÁ KŮN VŽDY KOLEM SEBE KOPE KDYŽ UŽ DODĚLÁVÁ A TO JE TVŮJ PŘÍPAD.

  • hana vaněková napsal:

   Kateřino – čas pro tebe na výměnu pampersek…jsi z toho celá mokrá

   • Kateřina napsal:

    No jo Karla nebo hana jak si říkáte jste trapná ale co člověk nadělá když má IQ pod bodem mrazu co? cha cha cha to se musím smát plenky už dávnooooooo nenosím ale vy si je pořidtě pokud už je nemáte doma kdyby jste se náhodou vzteky posrala všichni se tady bavíme co tu píšete za píčoviny jste fakt omezená žárlivá na Libušku. KARLO NEBO HANO JDI SI PROSÍM TĚ NĚKAM VRZNOUT AT TADY NEPRUDÍŠ ASI TI TO LEZE NA MAJÁK VID TY BLBKO TRAPNÁ. A UŽ NEPIŠ JOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 124. Iwett napsal:

  S pani/slecnou katerinou naprosto souhlasim :D

 125. ywett napsal:

  Libusko, dotaz : jak to vypada s Kubí? Sesli jste se nebo to co napsal v dopise na farme myslel vazne?

  • Libuška napsal:

   ne, Kuba se ale strašně zamiloval do asistenta režie Borise, psal a říkal, co v tu chvíli zrovna “ bylo potřeba. Nevím cco je s ním , je ještě na dovolené. Jen včera mi volala Michaela a příští týden přijede. To je strašně hodný člověk….

   • Jana1 napsal:

    Věřím,ta vypadala jako hodný a rozumný člověk. I jí jsem držela palce, bohužel to dopadlo jak to dopadlo.

   • Kateřina napsal:

    Libuško moc Vás zdravím napsala jsem tu pár řádků ohledně KARLI to je hrozná špína bere si vás do její smradlavý huby a nesahá vám ani po kotníky, Taky přeji hodně štěstí v dalším životě at se máte dobře a vše zlé zvládnete překonat jste na to 2 vy a váš přítel a ve 2 se vše lépe táhne. :)) Libuško mamka s velkým MMMMMMMMMMMMMMMMM :)))

 126. ywett napsal:

  Libuško, muzu vam poslat zpravu na fb do zpravy?

  • Libuška napsal:

   Jasně a koukám, že ta mrcha Karla ( Naďa) jede dál.Je mi zle.

   • Karla napsal:

    To bude z toho přežrání:-))) „Charakter „si přece musí ulejvat jídlo když ostatní mají hlad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • hana vanekova napsal:

     ..zbyly na farmě, kromě ukřečkovanýho jídla, který ukradla svým soupeřům taky pšouky…a ty její kalhotky, který pak dali na hlavu strašákovi, to mě fakt pobavilo…prej už ani nepotřebovali stříhat vlasy, aby tam kolem to páchlo…ty kalhotky prej stačily…

 127. Kubik napsal:

  Libusko prominte,ale myslim.ze by jste asi nemela prozrazovat,co se bude dit na Farmv ,kdyz uz nejste v soutezi,je za to pry velka pokuta.Tak nevim,aby Vam z tech penizku neco zbylo.

  • Jana1 napsal:

   A co Libuška prozradila?

  • hana vaněková napsal:

   ty kubíku jeden, tys to vůbec, ale vůbec nepochopi, že? Raději se jdi učit, abys byl trochu v životě této společnosti užitečnej.

  • Libuška napsal:

   Nic co nesmím jsem neprozradila, pořádně si Kubíku projděte NET a uvidíte odkud co pochází, ano?

   • Kiki napsal:

    Libuško, tak třeba to,že jste se na poslední týden vrátili na farmu!!’o tom se nikde nepsalo a od Vás to čtu poprvé.hm?

 128. ywett napsal:

  Libuska tady nic neprozrazuje ne?

 129. ywett napsal:

  to, ze se kuba zamiloval, tak tohle uz tady jednou bylo zverejneno a né od libusky ale na netu apod …. a to i o jane ……

 130. Fox napsal:

  Myslím si ,že si určitě Libuška nějakou výhru zaslouží. Za to ,že to vytrpěla jak se k ní někteří chovali.
  Určitě si myslím ,že tuto nabídku by přijalo určitě více lidí.

 131. Olca napsal:

  Milá Libuško, v očích diváků jste vítězem vy, i když hra jede dál, ale co by byl život bez jídla?? Vždyť na farmě vedle farmáře musí být i kuchařka. Takže skoro jako farmář. Farmář hlava farmy, kuchařka jeho krk!!!!!!! A tím se kroutí hlava. Důležitost obojí. Přeji moc penízky. A ještě víc zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Olča

  • Karla napsal:

   Olca ,ve tvých očích asi opravdu bude vítězka,u normálních lidí je Libuna vítězkou v chytračení a přebornicí na špínu :-)))) Viděla jsi dnes jak má vypadat opravdová kuchařka? Asi ne ,neboť by jsi nemohla psát tyhle nesmysle

   • Libuška napsal:

    Ty jsi prostě nenapravitelný imbecil, nelez ke mě na stránky, když mě tak nenávidíš. Lez si k tvým favoritům. Kuchařka – znáš vůbec význam toho slova ? Vždyť ty sama vařit neumíš, nosíš obědy ze závodky a to je ti 53. Trapas. A vůbec, já už v soutěži nejsem , tak sem laskavě nelez, nikdo takový kanál jako ty nezval. Anebo jsi vytočená, že ti napsal Viktor osobně, a dal ti “ najevo sympatie“. Tak vidíš na vlastní oči jsi se přesvědčila, že na tebe kašle a je mu z tebe zle..milá Naďo alias Karlo ( Karel je myslím tvůj bývalý manžel a i syn) jak originální.

   • babča napsal:

    chytračení a přebornicí na špínu jdi tady ty Karlo

 132. Ilona napsal:

  Libuško, celá naše rodina Vám držela palce. Poslední dobou jsme se na Farmu dívali jen kvůli Vám. Vydržela jste tam hodně. Včera jste udělala dobře, že jste odešla a nikdo nemá právo Vás za to odsuzovat. Přejeme Vám hodně zdraví a ať Vám život přináší už jen to hezké.

 133. hana vaněková napsal:

  Libuše – promiň – příčí se mi psát Libuško 120 kilový ženský. Nepochopila jsi, že tě vlastně Karla vyprovokovala, aby ses odkopala a ukázala tomuto zlomku národa, jaká ve skutečnosti jsi. Házíš špínu na bejvalku svýho rothraimra, a používáš výrazy, které používá skutečně jen lůza. Tady už není co dodat. Co životu dáváš, to dostaneš zpátky. Kdyby ses zachovala jako dáma, pak by tě všichni brali…a že ten rothhaimer kydá špínu na svoji bývalou ženskou a teď veřejně o ní mluví, tak do tý lůzy evidentně patří taky…Zdravím a přeju, abys dostala přesně to, co vydáváš…

  • Jana1 napsal:

   Hahaha, ale my už víme,že ta tlustá jsi tady ty. A dáma? No to je gol dne. To jako ty? Bejvalko, předvedla ses.

  • Karla napsal:

   Hanko,tady píše jen její rodina,takže si sama uděláš obrázek a dojdeš k závěru,že z trotla nikdy nelze udělat inteligenta.

   • Jana1 napsal:

    Já tedy Libušky rodina rozhodně nejsem, ale vůbec by mi nevadilo být. Za to o tebe bych kolo neopřela.

   • chocholoušek napsal:

    ale jdi ty inteligente

   • hana vanekova napsal:

    já jsem jí odhadla hned,když jsem ji poprvé viděla na farmě. Nepodívala se nikomu zpříma do tváře, a ten její udulej podbradek naznačoval, že se musí uchytnout jen a jen v kuchyni…aby se od rána do večera cpala. Taky tak vypadala, když opouštěla farmu…

  • Libuška napsal:

   No, koukám, že KARLA zaktivovala kámošky anebo si dala jinou přezdívku. Ale nejsem blbá, ikdyž se snaží to psát jinak, používá stále stejné výrazy. Ale KARLO alias HANO VANĚKOVÁ, víte co mi můžete? Nikdy jsem nebyla veřejně vulgární a koukám KARLO, že už nevíš kudy kam viď? Mě stejně nerozčílíš. Mám tolik dobrých přátel a lidiček co mi fandí a fandili, že takový ohavný tvor jako ty mě nemůže vykolejit. Udus se ve vlastní žluči, zadav se závistí ale nehledej chyby na druhých. Jsi fakt divná, protože jde jen o hru a ty se chováš jak šílenec. TAK VYPADNI Z MÉ STRÁNKY A TAHNI SI TAM, KAM TĚ SRDCE TÁHNE. Zdraví Libuška..ach jo, proč jsi tak odporná a kazíš nám tu dobrou náladu..?????

   • Kateřina napsal:

    LIBUŠKO KARLA JE DEBIL SERTE NA NÍ DĚLÁ SI TU OSTUDU VŮBEC JÍ TO NEVADÍ PRÝ SI MÁM VZÍT PLENKY TAK TO MÁ SMŮLU HOLKA JEDNA POSRANÁ PROTO ŽE JE POTŘEBUJE ONA BABA STARÁ. PAPA LIBUŠKO DRŽÍM PALCE VŠECHNY.

   • Zuzka napsal:

    Libuško nestraš,Nadu táhne srdce k Viktorovi,jinak by ho furt tak neřešila,aby ti nestála večer za dveřma chácháááá .

  • Libuška napsal:

   …máš smůlu -hana vaněková- váží 69kg, měřím 169, a pokud by jsi byla trochu sečtělá, víš že TV opticky přidá až 12-14kg. A pro tvou informaci, snažím se rozdávat smích a dobrou náladu od rána do večera a pouze, když si chci přečíst vzkazy od lidí, kteří mi skutečně fandili, narázím na ty tvé ohavnosti a to mě tedy bohužel mizí úsměv z tváře..bohužel.

 134. hana vaněková napsal:

  Karlo, vyjadřuji ti tímto sympatie. Pobavila jsi mě navíc vyprovokovala Libunu, aby se před národem odkopala a ukázala jako sejnkruvnu má ve svý duši a tím pádem v puse…

  • Karla napsal:

   Hanko díky za sympatie,mě spíš potěšilo jak v dnešním díle farmy konečně vysvitlo slunce s Libunou to tam páchlo díky její lenivosti a intrikám mírně řečeno západem slunce.

   • chocholoušek napsal:

    kušuj babo

   • Iwett napsal:

    kuš karlo …. :D zacinas tady delat ostudu :D

   • hana vanekova napsal:

    ..já se pořád musím vracet ke včerejšku..to mi opravdu udělalo den, když ty její kalhotky natáhli tomu strašákovi na hlavu s příslušným komentářem.. ti kluci, co tam byli fakt mají smysl pro humor…A když Jirka napodoboval Libku, jak pšouk následuje pšouk..pěkně hlasitej, na celou farmu tak je mi úsměvně i teď…Chudák holka – chtěla se zviditelnit a její spoluhráči ji takhle zesměšnili.

 135. Jirkas napsal:

  Libusku vubec neznam,ale jsem rad ze si vzala ty penize a z cele farmy aspon neco mela.Je to hra,ale chovani nekterych vuci pani Libusce me mrzelo a skoro jsem jasal,kdyz jsem videl jak vsem padla pusa ze Libuska dostala sto tisic.Nejvice me vadi machrovaci chovani Jirky a Michala.Sarka me bohuzel take nesedi a spis z te citim fales + takova chytra horankyne.Misa ktera vypadla,hodna az moc,az skoro naivni.Pani Libusko super!Rad bych vas nekdy poznal na pivku.

  • Karla napsal:

   Jirkas,ta podle tebe chytrá horákyně dnes navařila klukům snídani a jaké se jim od Libuny nikdy nedostalo,uklidila po ní ten bordel a navíc se stihla postarat o zvířata .Dnešní díl bez intrikářky Libuny byl pohodový a zábavný,navíc z ní mají všichni srandu,aby taky néé:-)))

  • Libuška napsal:

   To je krásné jirkas,děkuji ale aby jsi byl v obraze, řádí tady na mých stránkách, bývalka mého přítele, je úplně šílená a nikdo neví jak se jí zbavit. A ZAŠLA TAK DALEKO, ŽE KDYŽ PROTI MĚ NAPÍŠE NĚJAKÝ HNUS, VZÁPĚTÍ JÍ (JAKO) PŘITAKÁVÁ DALŠÍ KRITIČKA A JAKO SI NAHRÁVAJÍ **** ALE POZOR JE TO JEDNA A TA SAMÁ OSOBA***KARLA vlastním jménem Naděna. A navíc je největší fanynkou Jirky a věř mi, že to je největší hajzl na Farmě..Tak zdravím Libuška

   • Jana1 napsal:

    Jirka je jasnej. A taky je celkem pochopitelné, proč mu Karla fandí. Nejvíc se do vás refoval, čímž si získal její nehynoucí sympatie.

  • Libuška napsal:

   Jasně, beru to..nejsem sice pivař ale pokecat můžeme, pivař je přítel….budu ráda, zdravím Libuška

 136. Honza napsal:

  Koukám,že Karla si dala jiné jméno a myslí si,že je neodhalitelná. Bože, to je cvok.

 137. Jana1 napsal:

  Ona už se totálně zbláznila a mluví sama se sebou.

 138. Marek napsal:

  Kdo by si s ní taky povídal? Takhle je spokojená. Sama sobě neodporuje a ještě se pochválí.

 139. Zdeněk a Jarka napsal:

  Paní Libuško.Dívaly jsme se na všechny díly.Opravdu klobouk dolu před Vámi co jste musela všechno snést od spoluhráčů.Dobře že jste si vzala peníze.Fandily jsme Vám od začátku soutěže.Peníze si užijte a do dalšího života Vám a rodině přejem vše nejlepší. S POZDRAVEM ZDENĚK a JARKA P.S. Jana ať pukne závistí…..

  • Libuška napsal:

   děkuji vám. Jste velice milí a věřte mi, že to , že jsem odešla, bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Pro sebe, pro rodinu, pro dobré lidi..miluji život i celý svět, miluji dobré lidi, zvířata i přírodu, jen takoví lidé ( dá se jim tak vůbec říkat) jakou jsou KARLA, nám tuhle nádhernou euforii ze života kazí – zlí, nenávistní,sobečtí, nechápu to prostě a je mi z ní zle. Ale vám hrozně moc děkuji za krásná a milá slova. Děkuji vám. Libuška

 140. Anna Paličková napsal:

  Milá paní Libuško,
  dovoluji si Vám napsat ještě jednou. Nereagujte prosím na tu hnusnou Karlu. Ta se teď baví tím, že si dopisuje sama se sebou tj. s Hanou Vaněkovou. Vykašlete se na tu sprostou vypatlanou babiznu a těšte se z těch pro Vás příznivých příspěvků.
  Ještě bych se chtěla pár slovy zmínit o FARMě 1 a 2, které se vysílaly na Slovensku.Tam to bylo o něčem úplně jiném než to co vysílá NOVA, o které si myslím, že pořad nezvládla. A myslím si a to nejen já, že paní Pergnerová nebyla dobrá volba. Měla se učit od slov. moderátorky.
  Paní Libuško, přeji Vám pěknou dovolenou se svými blízkými. Anna Paličková.

 141. Libuška napsal:

  Děkuji vám Aničko, kdyby byl svět plný lidí jako jste vy a všichni výše podepsaní MIMO KARLY A hany vaněkové (ježíši to je magor), jak by na světě bylo krásně, jste moc milá a děkuji vám za slova útěchy, hned se mi lépe překonávají trable s tou pošahanou ženskou. A to nevíte, co mi provádí v normálním životě, někdy vám to povím. Tak zdravím a děkuji. Vaše libuška

 142. hanča napsal:

  Karlo Naďo Hano drndo-frndo ještě furt tady bleješ svoje komplexy? Kolik jmen si ještě dáš abys mohla chválit sama sebe? Trpíš schízou ty magore!

 143. Naďa napsal:

  Dobrý večer vážení diskutující, ani ve snu by mne nenapadlo, že budu defakto donucena se zapojit do Vaší debaty. Chci jen napsat tolik, jsem skutečná bývalá přítelkyně výše zmiňovaného Viktora a chci pouze napsat, nejsem žádná zde diskutující Karla o které si paní Libuna myslí, že jsem to já, tudíž se tímto distancuji od veškerých příspěvků „Karly“. Vzhledem k tomu, že veškeré urážející příspěvky paní Libuny a Viktora jsou směřovány na mojí osobu, jelikož jsou oba přesvědčeni, že já jsem „Karla“, jsem nucena podat na pani Libuši trestní oznámení.
  Jen Vám chci napsat, když už jsem zde, chovejme se k sobě lidičky slušně, i když je to někdy těžké. Já jsem se také nechala někdy unést a reagovala jsem na urážlivé zprávy stejným způsobem, ale teď vím, že mi ti lidé za to nestojí.Naďa

  • Libuška napsal:

   A ejhle, jen jsem jí oznámila, že na ní podáme trestní oznámení, copak se nám to prozradilo?? Tak a teď už budou tři osoby a pod svým skutečným jménem teď bude dělat ublíženou, aby jste jí litovali – takže hana vaněková , -Karla- a teď Naďa. Hustýýýýýýýý !
   Tak jsem zvědavá, kdo jí na to skočí..??? Nejlepší by bylo aby odsud vypadli “ VŠECHNY TŘI „. jEŽÍŠI, TO JE BLÁZINEC.

   POJĎME SKUSIT JE IGNOROVAT A NEREAGOVAT , TŘEBA JÍ TO TRKNE A VYPADNE PRUDIT JINAM. DÍK

   • Jana1 napsal:

    Souhlas. Má to háček, ta trojjediná prudí na všech diskuzích. A aby se nám ještě nerozrostla o další. Ale je fakt, že pak si zase pokecá sama se sebou a nebude se cpát do pokecu našeho.

  • Renča napsal:

   Hmm, tak až budou to Vaše trestní oznámení prošetřovat, tak to se budou divit, že „houf“ nejžhavějších diskutérů sedí na Vaší IP adrese … ha ha ha

  • Zuzka napsal:

   Přátelé toto je skutečně NADA.Jelikož Libuna jí nikdo jiný neřekne.!!!!!!!!!!!!!!
   NADO LITUJU TĚ.ŽÍT TAKHLE ZLÝ ŽIVOT,mít kolem sebe tolik lidí,kteří tě nemají rádi,to musí být smutné!

  • hana vanekova napsal:

   Naďo, dobrej nápad. Ona Libuna tě tady bezdůvodně začala napadat, aniž si ověřila, jestli píšeš pod nickem Karla nebo ne. Její výroky svědčí o její opravdu nízké inteligenční úrovni, ale o tom my, co jsme sledovali farmu dobře víme. Těším se na to, až ji ten Rotwailer opustí a bude říkat to samý, co teď o tobě – že by si o ni neopřel kolo…to chlapi jeho nízký úrovně dělají pokaždé…že „špiní“ svoji minulou družku. Je to komplex méněcennosti. A přitom sám se prezentuje veřejnosti, co je vlastně zač…

 144. bojínek napsal:

  Dobrý den Libuško, už jste doma. Tak bych se chtěla zeptat zpětně na Kubu. Vím, že jste ho asi měla ráda, , ale on se choval od začátku jako rozmazlená 10. letá holčička . Odmítal pracovat, a Vy jste mu to tolerovali, včetně Vás. To byla taktika televize? Nebo to byl fakt takovej magor?Nechápu to, a navíc ty úlevy. On fakticky nic nemusel, a všichni dělali za něj.
  A ten fagan nevděčný ještě vyhrožoval,. Podle mě nejhorší člověk, co byl na farmě. Ale každý je jiný. Myslím, že nebyl jenom lempl, ale i podrazák.Jak snesu všechno, tak tohle bych liskala.

  • Libuška napsal:

   No Kuba tam byl vybraný z castingu úmyslně jako ten, kdo nepracuje manuálně a aby prudil kluky, on nikdy v životě manuálně nepracoval, takže to bylo udělané schválně. Stačí?

  • Karla napsal:

   bojínek,no však byl nejvyšší čas ,že je to strašidlo doma,bez ní farma konečně farmou:-)))))))))

   • Zuzka napsal:

    To mně rozesmálo Karličko )) NADO farma je farmou,vždyt na ní nikdo není !!!!!!!!!!! Tvoje informace stojí ulně za houby.Člověče ty dneska nevaříš,že zas olizuješ diskuse na pc od samého rána?Nevadí ti,že se zesměšnuješ ?

 145. Naďa napsal:

  Vážení, ještě jednou se vracím se vzkazem pro „Karlu“: Nevím kdo jste, ale chci Vás tímto požádat, nevracejte se již sem se svými příspěvky,nemám zájem dál číst od paní Libuny urážející příspěvky,jelikož je stále i se svým přítelem přesvědčená, že JÁ jsem vlatně VY. Děkuji za pochopení. Naďa Václavíková

  • Jana1 napsal:

   Slušný pokus.

  • Libuška napsal:

   No to je hustéééééé. Ta má žaludek, co ? Jen jsem prostě upozornila, že skutečně bude zle, jestli nepřestane a že se to nelíbí ani ostatním lidem a myslím, že jí zaskočilo, že se ozval osobně i Viky. Nevěřila, že to psal sám ( nesnáší PC ) ale potvrdil jí to. Hurááááááááá snad bude klid, tedy jestli se v ní neprobudí zase nějaké jiné “ ALIAS …“ nebo si to po sobě přečetla a došlo jí, co za hnusy psala. Snad jo, a já jsem ráda.

  • Renča napsal:

   To je schýza jak bábovka ! :-) :-)

 146. blankafranek napsal:

  Najde se někde dobrý spisovatel ,který by napsall komedi podle příspěvků na této stránce a bude to mít detektivní zápletku.To tu totiž ještě chybělo,tolik urážek a pomluv co se sneslo na Libušku se už rovná Monice na slovenské Farmě.Jen banda,která se snižuje k ubohostem a urážkám,když někdo něco udělá a druhý propase příležitost mít peníze tak hurá začneme Libušku urážet.je to jen ZAVIST

  • hana vanekova napsal:

   ty považuješ užmoulaných 100.000 za sumu hodnou závisti? Kde žiješ, děvče? Ale je možné, žes nikdy nepracovala a dosud sis nevydělala korunu…a třeba i bereš podporu…pak rozumím, že i tyhle prachy jsou pro tebe obrovská hromada.

  • Karla napsal:

   Ale blankafranek:-))))) sto tisíc v dnešní době se rovná drobákům,jsi na tom tak zle že v tom vidíš předmět závisti??????

 147. Libuška napsal:

  Děkuji ti . Bohužel je to tak. Ale měli stejnou možnost a šanci se přihlásit. Libuška

 148. Ajča napsal:

  Karlo,tvé komentáře k Libušce kterou chceš očividně za každou cenu zničit jsou nechutné.Je vidět že jsi úžasně zlý člověk a bavíš se na její úkor.To je asi ta msta……..!

 149. Selský rozum napsal:

  Libuška mi nebyla lidsky sympatická. To ale neznamená, že tu na ni budu házet hnůj.Prostě je vám někdo sympatický a jiný ne.Vzala peníze a udělala dobře. Hodnotit její styl hry nikomu z nás nepřísluší.Nebyly jsme tam. Chtěla vydělat peníze. A kdo nechce? Prostředky volíme každý jinak. Nechte ji na pokoji.

 150. Kateřina napsal:

  TAK ZASE JEDEN POZDRAV HLOUPÉ KARLE TAK CO KŘASAVICE JEDNA JAKÉ TI TO JE KDYŽ SE DO TEBE NĚKDO POŘÁD NAVÁŽÍ PŘÍJEMNÉ CO? DOUFÁM ŽE TI BRZY KLEKNE PC A TY TU NEBUDEŠ NA STR. A MY SI TADY BUDEM PSÁT VŠICHNI S LIBUŠKO JE TO ZLATÍČKO DOBRÝ ČLOVĚK OSOBNĚ JÍ NEZNÁM ALE ZTAČILO JÍ VIDĚT V TV, A HNED ČLOVĚK VÍ JAKÝ MÁ ZLATÝ SRDCE. TAK KARLO NAZDAR JDI ZASE PRUDIT JINAM ČAU.

  • Karla napsal:

   Kateřina,jsi naivka,snad si skutečně nemyslíš že by mě mohly kecičky lůzy nějak vadit:-))) píšete tu samí kraviny ,pro mě je směrodatné že se neusím dívat s odporem na škaredej ksicht,Libuna je venku,všichni si oddychli a já nemám zájem dopisovat si tu s lidskou spodinou.Čau a používej více mozek.

   • hanča napsal:

    Karla- tak co tady ještě děláš? Sedni k tv a čum na ni, stejně nic jinýho neděláš! Jak ty můžeš o někom říct, že je línej? Je vidět, že ty celej den děláš ty hovno, od rána do noci jen sedíš u pc, začneš ráno a končíš v noci a sleduješ, koho bys nasrala tady v diskuzi, nejen Libušku, ale i ty , kteří jí fandí. A když jsi napsala: „JÁ NEMÁM ZÁJEM DOPISOVAT SI TU S LIDSKOU SPODINOU“ , tak doufám, že už potáhneš do prdele a nebudeš tady vopruzovat!

   • Kateřina napsal:

    Tak naposledy Paní Karlo,
    sledují stále co se tady píše na těchto stránkách vůči paní Libuš Vostré.
    jsem státní zástupkyně v Praze 5. nebudu Vám tady psát hromady paragráfů, které porušujete jak na str, tak i chování k paní Libuši Vostrý. Není problém si Vás pozvat k přestupkové komisi a dále dořešit Vaše vulgární chování vůči lidem co si dopisují s paní Libuší. Věřím, že tento dopis je poslední upozornění pro Vás a dále již nebudete napadat paní Libuši V.

    • Karla napsal:

     Kateřina:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))a nic blbějšího tě nenapadlo?

    • Renča napsal:

     Teda Kateřino, co je to za hlouposti ? Státní zástupkyně a přestupková komise ? Skutečně je toto pracovní náplní státních zástupců ??! Není nutné být právnicky vzdělaný, aby člověk věděl, že je rozdíl mezi přestupkem a trestným činem a že každou z těch věcí řeší jiný úředník.

  • Jana1 napsal:

   To je marný, chovance psychiatrické léčebny nikdo nepřesvědčí, že je magor. Asi by jí měli zvýšit dávky léků, tyto už očividně nazabírají. Já osobně už s ní končím a přestávám na tu blbu reagovat. At si tady blije co chce. Všichni už víme, jak to s ní je. Může si podiskutovat sama se sebou.

 151. Roman napsal:

  Na farmu bylo umístěno dvanáct „hráčů“, většina z nich rozumu příliš nepobrala, to se netýká jen dámské části, tam to jenom bylo očividnější (bezmála čtyřicetiletá Šárka, která se chová jako zastydlej teenager, Sára, Jana).

  Jistou strategii (což dle mého patří k věci) a schopnost vidět o „pár“ tahů dopředu měla vlastně jenom Libuška a především Jirka, ten už s jasným plánem, jak na to, na farmu přijel a od začátku spřádal intriky stejně dovedně, jako pavouk svoje pavučiny. Vzhledem k věku soutěžících byl proti Libušce pochopitelně ve výhodě a uměl se podstatně lépe odprezentovat a taky nakydat hnůj na protivníky (např. „Libuška nic nedělá, jenom zahálí v kuchyni“ atp.). Žádná slepice nekvoká pro snesený vejce tak intentenzivně, jako kvokal Jirka, při zatlučení každýho hřebíčku, či uříznutí prkénka – no, když jednou konečně dostal pořádnou práci, tak mu při nošení vody rychle ztuhnul úsměv ve tváři. Nikoho jsem taky nevyděl tak často promlouvat do kamery jako Jiříka (patrně za účelem získat si diváky), šlo vždy o samochválu nad jím vykonanou prací a zpravidla i o špinění Libušky.

  Libuška byla pro Jirku jednou z větších překážek na jeho cestě k výhře a proto jí likvidoval systematicky. Přesto, že sám kul pykle, označoval neustále Libušku, která nedělala nic jiného, než on sám, za intrikánku a tahle nálepka jí v očích většiny farmářů zůstala až do jejího odchodu. Jj, lidi jsou prostě líní myslet a než by si dali práci udělat si vlastní objektivní názor, spokojí s tím, co jim naservíruje jejich „dobrej kamarád“.

  Je asi logický, že se kluci a ke všemu ještě skoro vrstevníci, v daný situaci dají dohromady a spojí síly proti starší Libušce, která se navíc snaží vysvětlit slepicím – pardon – chtěl jsem napsat děvčatům, že pokud nepotáhnou za jeden provaz, chlapi se jich postupně zbaví, ale měli by při tom zachovávat alespoň elementární slušnost. Co se toho chování Jirky k Libušce týká, tak to bylo často daleko za hranicí dobrých mravů – prostě se choval jako spratek!

  Libuška si přes jistá znevýhodnění vedla dobře a síly byly vyrovnaný až do odchodu Michaely. Pak se ukázalo, že Libuška není z těch, co jdou přes mrtvoly, protože zvolit Jakuba za sluhu, to bylo v danou chvíli rozhodně spravedlivý a ukázala tím svůj charakter, ale v žádným případě z hráčskýho hlediska pro Libušku výhodný. Pokud by za sluhu určila Michala, Kuba by ho pravděpodobně vyřadil na almanach a misky vah by se naklonily na Libuščinu stranu. Ale těžko říct, co je v životě důležitejší, jestli výhra v televizní show nebo poctivý rozhodnutí.
  Libuščino volbu odejít v danou chvíli ze soutěže (s částečnou kompenzací vynaložené námahy ve výši 100 tis.Kč) považuju za velmi moudrou a přeju, aby jí tahle relativně malá výhra přinesla hodně radosti (i s malým kašpárkem se dá zahrát velký divadlo).

  • Renča napsal:

   Romane, díky za výstižný příspěvek, nelze s ním nesouhlasit.

  • Selský rozum napsal:

   Romane, se vším bych souhlasil pokud by celá show nebyla řízena dramaturgií a producentem. A tak Vaše rozebírání možných taktik je vlastně k ničemu.

   • babča napsal:

    Romane vy jste to vystihl ,souklasím s váma .

   • Jana1 napsal:

    Řízeno to určitě je, ale jistou volnost na taktiku mají. A na vlastní rozhodování a chování také. Takže tak úplně od věci není v příspěvku ani to.

  • Jana1 napsal:

   Souhlas. Taky to tak nějak vidím.

  • Libuška napsal:

   Tedy Romane, klobouk dolů. Nic mi nevehnalo do očí slzy od té doby , co jsem se vrátila z farmy. Je to dokonale přesné, výstižné a trefné. Dlouho jsem nečetla nic hezčího a na úrovni. To klidně uveřejněte v tisku, protože tohle maličké dílko, je obrovské obsahem, co má duši , srdce a pochopení. DĚKIJI VÁM Z CELÉHO SVÉHO, VELKÉHO SRDCE. Libuška Vostrá

  • Karla napsal:

   Romane,úžas:-)) že by další Jan Neruda,nebo dokonce Vrchlický?:-))))

  • hana vanekova napsal:

   ROMAN napsal ROMÁN…ty woe, tys právě objevil Ameriku…Dlouhý příspěvek, leč nudný…příště to zkrať, Romane.

 152. sisi napsal:

  Karlo ty té Libušce musíš strašně závidět,jen tu sedíš u Pc a co komentář to perla. A to u všech soutěžících, jen píšeš o Libuně ,jak chlastá atd.uvědom si ,že to tu nikoho nezajímá.To že vzala peníze a šla pryč udělala výbornou věc.Všichni v ní viděli silnou hráčku proto se jí chtěli zbavit a ted jich žere ,že dostala peníze a oni nic .HAHAHA.A tobě to ted musí drtit mozek,tak ted dobře čti co napíšu tobě. Libušce jsem moc přála výhru byla v kuchyni a vařit pro tolik lidí z ničeho je dost těžké, ted vychvaluješ Šárinu ,která je falešná s vypouklíma očiskama a včera ty černé placky co spálila by nesežral ani pes a to vařila pro tři lidi.KARLO TY SE UŽ KONEČNĚ ZAHRABEJ NĚKAM DO NORY A PUKNI ZÁVISTÍ .JE MI TĚ VLASTNĚ LÍTO ŽÍT S TAKOVOU VLASTNOSTÍ MUSÍ BÝT HROZNÉ .A honem ted běž si zase stěžovat k soutěžícím a napsat něco na Libunu honem honem blbko.LIBUŠKO TOBĚ PŘEJI KRÁSNÝ ŽIVOT A NAD TÍMTO ZLEM SI NELAM HLAVU A TED NĚCO PRO TEBE….Děkuji Všem co mě řeší,protože díky tomu vím,že nejsem světu ukradená…a děkuji všem těm který mě pomlouvají,protože díky tomu vím,že jsem lepší než VY.

  • Jana1 napsal:

   Pravda pravda.

  • Libuška napsal:

   Sisi nerozčiluj se, nemá to váhu, ona je úplně dementní, omezená a NESKUTEČNĚ ZLÁ : Můžeš být v klidu, už dva roky nepiji, a víceméně, jsem tenkrát začala kvůli ní, neustálé denní útoky, telefony, pomluvy, až jsem podlehla. Ale přítel mne z toho dostala 2 roky jsem fit. JEN VÁM VŠEM CHCI ŘÍCT, ŽE NEVÍM, KDYBYCH NEMĚLA VÁS-SVÉ FANOUŠKY A BYLA TADY NA NÍ ( KARLU ) SAMA, NO TO VŮBEC NEVÍM, JESTLI BYCH TO BEZ VÁS ZVLÁDLA. VŠEM VÁM MOC A MOC DĚKUJI ZA PSYCHICKOU PODPORU A PŘEJI VÁM TÉŽ, VŠEHO PŘIMĚŘENĚ LÁSKY, ŠTĚSTÍ ,ZDRAVÍ A POROZUMĚNÍ DRUHÝCH LIDÍ…JSTE MOJE SLUNÍČKA. dĚKUJI VÁM Libuše Vostrá

  • Karla napsal:

   Sisi,ale jdi ty brepto:-)))) vypouklýma se píše tvrdé y.:-)))))

   • hana vanekova napsal:

    …tak si představ, že dva roky vůbec nepije. Na tý farmě si vařila pivo a vidělas její oči??? A chudák malá…víš, proč začla pít ??? Protože kvůli ní…prej útoky, telefonáty…tak to prostě jednu dala…a pak druhou a třetí ..takže ty podlitý oči jí způsobila jedna mooooooc ošklivá osoba…Celej svět může za to, že chlastá a nemaká…ošklivej svět…

 153. Jirkas napsal:

  Je ji nechte,at si syčí jak papiňák,to je jediné co může,prskat a zavidet.Lubuška je zasloužený vítez na druhém stupínku.Karla nejaky zavistivy odpad co vylez z internetu a zase v nem zmizí.

 154. hanička napsal:

  Nevěřím!! Že by už konečně Karla-Nadě došlo, jak se tady sama ztrapňuje? Už neunese, jak ji tady všichni prokoukli a odsoudili? Už je zalitá žlučí? Teď z toho chce elegantně vybruslit, tak napsala jako Naďa V.- slušňačka, že s Karlou nemá nic společnýho? Jak je opět směšná a trapná :-))))) Ale tady jí to nikdo nesežere! Musíme jí fakt ignorovat, neodpovídat, ať si diskutuje sama se sebou. A nebylo by na škodu, kdyby Naďa dala Karle přes hubu :-)))))))))))))

  • Libuška napsal:

   no to je dost, že jste to kočičky moje pochopili, v noci ve dvě ráno jsme s ní zažili extémní výstup. Nebudu to dál rozvádět, slíbila jsem to příteli. Vím ale, že jí musel říct něco, z čeho pochopila, že už ji nikdy nebude chtít zpátky. A tak se snad můžeme společně radovat – skonala tu jedna, co žena si říkala,
   -skonala tu jedna, co na slušnost nedbala,
   -nebudem plakati, odchodu želeti,
   vždyť její slovník by -slušel i praseti.
   Zdravím všechny fanoušky a ještě jednou díky. Libuška Vostrá

 155. Selský rozum napsal:

  Libuško, Libuško. Z Famy se domů vrátila již víc než polovina původní sestavy, ale ty jsi jediná která se zapojuje do veřejné diskuze. To by mi tolik nevadilo, ale proč tu řešíš s někým svůj osobní problém který nikoho nezajímá.Myslím si, že by si měla tiše sledovat reakce na své působení v soutěži, vzít si z toho pro sebe ponaučení. I když se ti některé názory nebudou líbit, nech je vyšumět.Užívej si raději lehce vydělaných peněz.

  • Jana1 napsal:

   No jednoduchá odpověd. Libuška tady neřeší žádný svůj osobní problém, ten tady řeší tvor, vystupující pod jménem Karla. A řeší ho způsobem nanejvýš nevhodným. Stálým sprostým a urážlivým napadáním Libušky. A nejen na diskuzi o Libušce, ale na diskuzích úplně všech soutěžících. Libuška má potřebu se bránit, čemuž se ani není co divit. Pokud sis pozorně přečetl diskuzní příspěvky, na negativní ohlasy od jiných diskutujících nijak nereaguje.

  • Oliva napsal:

   Souhlas s tím, co napsala Jana1.
   Podívej se možná pozorněji, všimneš si toho taky.

   • Selský rozum napsal:

    Podívej, pokud budeš (budete) řešit příspěvky nějaké Karly, tak diskuze o Libušce bude kontraproduktivní. Ztrácíte se v detailech.Nechte Karlu karlou, nereagujte a bude klid.

    • Karla napsal:

     Že by tu byl taky někdo normální?:-))) Nemohu uvěřit,asi nepatříš do rodiny:-)) a souhlas s tebou.

     • hana vanekova napsal:

      …inu…musím říci, že Selský rozum má opravdu selský rozum…o tom žádná….

  • Libuška napsal:

   TAK ZAPRVÉ NEBYLY TO LEHCE VZDĚLANÉ PENÍZE, a zapojovat se veřejně do diskuse může kdo chce, od toho je veřejná a je slušnost poděkovat všem, co mi přáli, nebo přejí k čemukoliv. Já tu žádný osobní problé neřeším, já žádný nemám, já jsem absolutně šťastný člověk. Řeší si ho tady bohužel na můj úkor, vymatlan a zhrzená Karla. Tiše sledovat reakce na mé púsobení v soutěži ?? Asi mne neznáte, tak mě nesdte a neříkejte, co mám a nemám. Doma už jsou skoro všichni a nezapojují se do diskuzí jen proto, že je nezajímají, že nechtějí nebo je to prostě nebaví a nejvíc z nich má nechuť se o farmě ještě bavit.. Takže to vysvětlete Karle, ta si zde stále něco řeší. A promnte, mám takovou povahu, že pokud se někdo dotkne mé osoby anebo mých blízkých, bráním se. Ikdyž proti idiotkám jako je KARLA, moc šance není..

  • hana vanekova napsal:

   Díky za tyhle slova…já jsem jí na začátku napsala, že si tady nemá prát špinavý prádlo…-…mno – není úplný – ty její kalhotky zůstaly na farmě. – ale to, co píše o tý bejvalce, a svým současným a další opilecký bláboly…to svědčí o tom, že ta holka, ač snadno vydělala snad jediný prachy v jejím životě, je úplně na dně…

 156. Olca napsal:

  ANO ANO ANO je to pravda a myslím si, že tady jsme pochopili, že Libuška je člověk příjemný, komunikativní a přitom zábavný. To vaření od Šárky je s nechutí, sama to prezentuje. Každý je na něco. Libušce přeji moc dobrého v životě a snad to nejlepší je to, že potkala svého přítele. Ono být sám opravdu není k ničemu, je to jasné i z přírody.

 157. Iwett napsal:

  Teda, nestacim se koukat …… kde je pí Karla? ze by dala tu uz pokoj na den, par dnu ci naporad????
  nevim, ci lidicky kteri maji proti pani Libusky ….. kazdy clovek je jiny ….. podivejte se treba na vymenu manzelek….. i tam jsou rozdilne rodiny, povahy apod ….. kazda rodina ma to svoje a ten druhy ji to mezuhe brat ci nejak nahradit. …. a to same i u pani libusky….. kazdy jsme jini … nekdo je liny, nekdo chytry, pracovity, dalsi je tupan apod (timto sem nemela urazky na libusku)…. to same pi karla…. podle me se chovala jak pubertak tady. ty jeji komentare opravdu se dali prirovnat k pubertakovi ktery zavidi. clovek kdyz nezavidi tak preci nepise o druhym jaky ma to jak se chova apod …..
  pi karle slo o zavist. jinak by takhle preci nepsala ….
  kazdy mame sve chybi i já …
  a to jak se libuska chovala na farme, ze byla cely den v kuchyni … no a? vsak taky varila zroutum …..by me zajimalo jak by se tam vyporadali ostatni kdyby libuska tam rekla a dost …. chovate se ke me jak k …. tak si varte sami…. treba by se tam toho chopila sarka ale mylsim si ze ne na dlouho ..,… neco by uvarila ale pak by to vzdala….. a to i ostatni holky co tam byli ….. libuska se snazila uvarit ze vseho co jen slo …. aby to bylo aspon k jidlu a taky si myslim, ze bylo … ne? i kdyz kuba a mozna i ostatnitam rikali, ze se to moc neda jist ze tam byla citit mouka neco co … uz si to moc nepamatuji. ono vymyslet jidlo z par veci je tezke …. uvarte si spenat kdyz namete jednu ingredienci k tomu a ono vam nic jineho nezbyva nez si udelat spenat pac nic jineho neni …..jde to ale hold spenat nebude s prichuti tak jak to mame vseci radi ….. nekdo tam dava cesnek a nekdo zase ne …..
  libuska sla do farmy aby ukazala ze na to ma a chtela vyhrat milion ale tam to chce kazdy vyhrat ale libuska pak mela moznost zustat a nebo si vzit sto tacu a odejit…..
  vzala peniize protoze vedela ze je uz unavena hladova a taky se tesila domu … tak vzala to co udelala .. a udelala dobre, i ja bych to udelala byt v libuscine kuzi …. taky bych se po dlouho dobe tam tesila domu ….. a navic, libuska jako jedina ze starsich soutezici tam vydrzela nejdyl …..
  libusko, jen tak dal ….. :)

 158. Iwett napsal:

  omlouvám se za chyby i/y co jsem tam udelala :D
  ono psat a zaroven u toho krmit mimco :) vsechno nejde :D
  to je hlavne pro paní Karlu toto …..
  aby me nejak nesjela, ze neumim psat apod ….
  Zdravím :) a přeji pěkne odpoledne

  • Karla napsal:

   Neboj jsem tady:-)))) a dík za román,ty krmíš mimčo a přitom píšeš bláboly ? Tebe by měla číst některá ze sociálních pracovnic.

   • Iwett napsal:

    jezis karlo, po tom ti muze byt kulovy, nemyslis? :D
    ja stiham doma hodne veci ……
    jdi se uzirat k tv dal

   • Jana1 napsal:

    Zalez hade

   • Libuška napsal:

    TY JSI ALE OPRAVDU IDIOTKA, IDIOTKA KTERÁ SE PROVAŘILA PO CELÉ REPUBLICE, IMBECIL, CO JE VELICE NEBEZPEČNÝ…LIDIČKY PRYČ ODTUD..JE TADY SMRAD!!!!

    ŽE BY TO ŠLO OD KARLY?????
    ALE BOŽÍNKU – JDE TO OD KARLY

    • C.K. napsal:

     oplácíte jí stejnou mincí,máte ji ignorovat nereagovat na ni ale to se vám nihomu bohužel nedaří škoda mohla to byt zasjímavá diskuze

     • Karla napsal:

      C.K.To by mohla být zajímavá diskuze,například o tom jak si „hospodyňka“ Libuška schovávala pro sebe papáníčko:-)))

    • hana vanekova napsal:

     Libuško, nejde to od Karly…říkali na farmě, že tam pšoukala hlasitě na celou farmu jen ty…a nechalas tam ty kalhotky…takže asi původce smradu nebude Karla

 159. Hanka napsal:

  Libuško. Byla jsem teď dost dnů mimo republiku a neměla jsem možnost sledovat Farmu a diskusi k soutěžícím. Teprve dnes jsem se trošku zorientovala v dění a zaskočilo mě, že jste soutěž ukončila.Já jsem vám velmi držela palce v soutěži a pokud jste si přečetla některé příspěvky zpětně, tak tam najdete i moji diskusi s Karlou, která se mě snažila urážet jen proto, že jsem byla při vás.Já vám přeji moc a moc štěstí ve vašem životě, mám vás ráda a užijte si penízky, které jste si zasloužila.

  • Libuška napsal:

   Hani, nebyla jiná možnost, a tak pojedeme s přítelem k moři a s jeho dcerou, oni tam ještě nikdy nebzli, moji kluci už několikrát..tak se těšíme..a Karla je furt stejný dobytek a kanál, víme, kdo to je, ale už ji komentovat nebudeme, protože zamindrákovanou, tlustou a nenávistnou babu, která mne stále bezdůvodně spojuje s alkoholem,
   a závidí mi nádherný vztah a rodinnou pohodičku a v neposlední řadě těch 100 000,-, nemá cenu ani komentovat. Vůbec si jí nevšímejte, ignorujte jí, lidem se z ní dělá a tak radši pojďte ke mě na fb, tam ona nemůže. Ať se doma sama, udusí vzteky a závistí….já život a lidi miluji a prožívám ho naplno, se spoustou a spoustou lásky od přítele, dětí a přátel a ona ??? Však to vidíte….škoda plýtvat slovy nad takovou hajtrou, která si své nesčetné mindráky hojí na mě…

 160. Karla napsal:

  Vidíš Hanko co děláš za blbiny,couráš po světě a už na tebe nic nezbylo-všechno už je prochlastané:-))))

 161. Michal napsal:

  libuska je fajn

 162. Iwett napsal:

  Ach jo Libusko, ted uz vim, jake mate to trapeni s neprijemnou pí Karlou. Je opravdu nesnesitelná ….. a hezky dokáže člověka vytočit … hlavne kdyz vam odpovi na neco, a ona to prevrati ….. Je videt, ze ji to leze uz na mozek …. Jak rikate Libusko, hlavni je mit rodinu ktera vas miluje a vy milujete ji …. a mit milujiciho pritele, ktery je oporou ….

  Dobrou noc

  PS: a ty Karlo, uz zavri tu lednici, jinak puknes :D

  • Karla napsal:

   Iwett,tu radost ti nemůžu udělat,takže máš smůlu holka,nepuknu,ale včera to zas „bouchlo“ viď? Libuna si schovávala jídlo pro sebe ve hře kde je o jídlo nouze,opravhu zářný charakter:-))))))))))

 163. Libuška napsal:

  PRO JANU1, MICHALA, IWETT, ANIČKU, HANKU, OČE, OLIVU,ROMANA, HANIČKU MARKA, HONZU A OSTATNÍ SLUŠNÉ LIDI, NEMÁ CENU TADY O NĚČEM DISKUTOVAT, POKUD JE TADY TEN DOBYTEK KARLA. Pojďte ke mě na fb, ikdyž jí mám v ignoraci, a objevila se tam náhodou pod jiným jménem, což má v oblibě, vždy poznám výplody jejího sádlem zalitého mozku..tam u mne si můžem i popovídat, tedy kdo chcete. Zvu vás Libuška

  • Libuška napsal:

   Ještě pro paní KATEŘINU, děkuji vám za obhajobu, trefila jste se, jsem dobrosrdečný člověk, mám ráda lidi, život sám osobě je krásný, miluji humor a nesnáším hrubé, bezdůvodně zlé lidi, násilí, ponižování. KARLA je člověk, s jakým jsem se doposud nesetkala. Ona nejen, že tady na mých stránkách takto útočí ale i na ostránkách ostatních farmářů, ikdyž tam jsou zase jejich fanoušci. Tam všude, ikdyž se mnou nemají jejich stránky co do činění, mě sprostě osočuje a napadá, ikdyž to ty lidi, evidentně nezajímá..poraďte mi prosím, co dělat, protože ještě budou další akce zaměřené na Farmu, jako autogramiády, besedy atd. a já mám úplně hrůzu z toho, co KARLA zase vymyslí za „hnusy“.
   Děkuji vám za odpověď, paní Kateřino a ona evidentně váš příspěvek nečetla. Bohužel.Zdraví Libuška

   • hana vanekova napsal:

    Libčo, neuděláš nic. Jednou jsi slavná celebrita a tak musíš snášet libosti i nelibosti veřejnosti. To je úděl slavných celebrit, jako jsi ty. A teď jsi taky bohatá. Vsadím se, žes tolik peněz nikdy neviděla pohromadě. A ne abys začala kvůli té druhé části veřejnosti zase chlastat!! A nebo tě varuji pozdě ??? A jak budeš dál žít? Budeš pracovat? A co budeš dělat? nebo budeš na podpoře…? To víš, lidi jako ty z těch pár korun brzy nebudou mít vůbec nic – brzy jim utrhnou drápky… Tak se nám svěř, holka, jaký směr tvůj život nabere…hele – taky tě čekají autogramiády…a co budeš podepisovat??? Paměti??, ty woe…tak to si na to počkám…

 164. Jana1 napsal:

  Libuško, já si myslím, že co se týče ostatních akcí jako jsou autogramiády, besedy a tak, tam vám od té zmije útoky nehrozí. Tam by se vám totiž musela postavit tváří v tvář a na to stoprocentně tenhle tvor nemá odvahu. Takoví týpci jako ja Karla dokáží nadávat a urážet pouze anonymě. Pravda je, že si to užívají, ale to je tak vše. Věřte, že tam nepřijde, nepostaví se proti vám a neřekne ani ťuk z toho, co tady vyblila a nakyda. Už jen proto ne, že tady tvrdila,že se za Karlou neskrývá ona. A tam by se to přede všemi provalilo. Za chvíli Farma na Nově skončí, skončí i tato diskuze a bude si moct tak akorát doma vzteky kousat nehty.
  V tomto směru bych tedy byla, být vámi, klidná.
  Zdravím a přeji hezký den.

 165. Selský rozum napsal:

  Zdravím Vás pani Libuško.Nejsem a nebyl jsem Vašim příznivcem ve frašce Farma.Na druhé straně Vás chápu, že čelit útokům ze strany Karly je deprimující. Stále sledovat příspěvky, reagovat na ně (to je te najvětší chyba) a nic nevynechat Vám musí zabrat spoustu času. Bez urážky si myslím, že přisuzujete své osobě větší význam než ve skutečnosti máte. Něco jste se v průběhu soutěže ve farmě naučila. I negativní reklama je dobrá reklama. Nemám rád osobní útoky na nikoho a proto odsuzuji pisatelku Karlu.Povzneste se nad svou krátkodobou polularitu, a užívejte si lacino vydělaných peněz. Já Vám to moc přeji a taky spokojený klidný život.

  • Zuzka napsal:

   To je moc hezky napsané.

  • hana vanekova napsal:

   B R A V O !!! TEnhle Selský rozum to má v tý hlavně opravdu srovnaný…ale jedno musím poznamenat: tvoje slova, sympaťáku, je házení hrachu na zeď….nebo – sypání perel svini – chceš-li….tohle je sorta lidí, která bude veřejně špinit každýho, obzvlášť, když je teď „slavná celebrita“, která se bude podepisovat na autogramiádě !!! (proboha, co bude podepisovat – snad ne svoje fotky…to snad nemůže být svět tak krutej…).

 166. olca napsal:

  LIBUŠKO, NIKAM PŘIJDE KARLA , vždyť psala, že není ta, kterou vy si myslíte a že se vydává za ni někdo jiný. V klidu běžte a ničeho se nebojte. Začínám s počítačem a na facebok neumím jít, proto jsem jen tady.

 167. nespokojený divák napsal:

  CO TADY VŠICHNI POŘÁD ŘEŠÍTE ZA KRAVINY,KTERÉ S POŘADEM VŮBEC NESOUVISÍ!!!!!!
  LIBUŠKO S TOU SVOU OBHAJOBOU ZAČINAŠ BÝT OTRAVNÁ.PROMIŃ ALE NA MĚ TO TAK PŮSOBÝ.

  • Jana1 napsal:

   Tak sem nechod. Libuška na Farmě skončila a nemáš žádný důvod sem chodit. Tady si pokecají s Libuškou ti, co chtějí. a o čem chtějí.

 168. kamarádka X napsal:

  Musím říci,že záměr Tv Nova se povedl na 100%.Přitáhne sledovanost ,pokud nabídne veřejnou diskusi.Tím se tu nalepí několik sviní,které se ne a ne pustit.Pro zvětšení své popularity si obstarají několik kabátů,za které se schovávají.
  Je to velmi ubohé,vylívat si tu zlost,kterou máš v sobě z osobního života.Pokud máš komplexy,jdi,zazvon u jejich dveří a řekni jí to z očí do očí.
  My jsem tu jako veřejnost,chceme tu fandit a nebo kritizovat ,ale ne číst řešení osobního života.Reješ tu do ní a do její rodiny,jako nebetyčná svině.Já být na jejím místě jdu k tobě,zazvoním na tvoje dveře a přetáhnu tě klackem po zádech,aby se ti konečně rozsvítilo.Vzpamatuj se.Ona tě nechává v klidu,neškodí ti,nepomlouvá tě,tak bud soudná a dej pokoj.Můžeš ji kritizovat do alelůjá za farmu,ale osobní život si nech pro sebe.
  Jsi stará,ošklivá,sama?Že tě ona tak sejří?Nejsi,tak co děláš?Užívej si svého štěstí,užívej si vnučky,své rodiny a važ si toho,že jsi zdravá a docela spokojená.A pokud opravdu potřebuješ ubližovat a rejpat,tak to dělej soukromně.Nás to fakt nezajímá.My jsme tu kvůli dění na farmě.
  LIBUŠKA ASPON DÍKY TÉTO POTVOŘE ZJISTILA,KOLIK DOBRÝCH LIDÍ MÁ KOLEM SEBE!!!!!!!!!!!!!!

  Milá Naďo – Karlo ))Přeji Ti, ať jsi tam, kde chceš, děláš to, po čem toužíš a máš vedle sebe někoho, s kým je Ti fajn.Snad potom pochopíš sebe samu a to ,proč se tu chováš jako pipina a ne jako dospělá žena!

 169. nespokojený divák napsal:

  TADY SE POŘÁD ŘEŠÍ KARLA A LIBUŠČINO SOUKROMÍ.
  JÁ TO NEMYSLÍM VE ZLÉM ,JENOM PÍŠI JAK TO NA MĚ PŮSOBÍ
  .JSEM LIBUŠČIN FANDA
  ,ALE JAK SE POŘÁD OBHAJUJE TAK TO ZAČÍNÁ BÝT OTRAVNÉ.
  LIBUŠKO PROMIŃ

 170. babča napsal:

  Jsem fanda Libušky od prvního dílu, ale my jsme tu kvůli dění na farmě. Nám nepřísluší se vyjadřovat k jejímu soukromí, jelikož ji i její rodinu neznáme, a ani mě to nezajímá. Můžeš se jen vyjádřit, jak na nás zapůsobila na farmě. Na mě působila jako obyčejná ženská, která se nemusí stydět, jak se prezentovala na farmě.

  • Karla napsal:

   Opravdu se nemá za co stydět?:-))) a co to poschovávané jídlo ,co včera Jirka objevil? Všichni meli hlad,jen Libuna si dělala zásoby pro sebe.zářný charakter!!!!!!!!!!!

 171. Kateřina napsal:

  Zdravím paní Libušku, která odpovídala na můj odkaz, ze dne 11. 8. 2012. Co se týká rady bohužel v tuhle chvíli rady není, snad jen její urážlivé napadání vůči Vaší osobě podat trestné oznámení záleží samozřějmě co se v protokolu vše uvede a na další okolnosti. Dovoluji si říct, že ta paní zřejmě trpí citovou poruchou ze ztráty manžela, který odešel za jinou ženu. Pokud máte v osobním životě klid a nenarušuje Vám soukromí tak bych to neřešila. Zda už překračuje normální chování tak stojí za zváženou s tím rozhodně něco dělat, dovoluji si říct, že nenávist kterou ta paní k Vám cití je tak velká, že může ohrozit Vás i vaší rodinu nikdy nevíte co může člověka v tomto rozpoložení napadnou a ani nebude vědět co dělá a po sléze si to uvědomí ale to může být také pozdě, tak to asi nenechávat dojít až do krajností a jak se říká poprat se s tím a udělat za tím konec.
  Jinak pokud Vás čekají různé TV rozhovory a natáčení tak bych se rozhodně nebála do mediální třenice by se zcela jistě nepustila
  a myslím, že pokud jo tak by jí to stálo hodně vysvětlování pokud by Vám nějak škodila a třenice na dlouhou dobu.

  Tak přeji pěkný večer a věřím, že vše zvládnete řešit.
  S pozdravem Kateřina.

 172. Karla napsal:

  Kdepak na Libunu co se týče farmy nikdo nemá,včera se zas ukázalo,jak si schovávala jídlo pro sebe, bylo zajímavé pozorovat jak farmáři hubnou,jen Libuna kyne-dalo se to čekat a ty vtípky o ní:-)) povedené a na místě:-)))

  • babča napsal:

   Bůh ví či to bylo jídlo.ženská vy nechodíte do práce a spát že jste pořád tady??

   • Karla napsal:

    To jsi ho tam musela dát jedině ty babčo:-))))) když ne Libuna,vidíš jsi tu pořád ,copak to? :-)))))))))))))))

    • Jana1 napsal:

     huš huš vrat se do komína ježibabo.

    • Naďa napsal:

     Paní /Pane/ Karlo, musím se i když nechci vrátit na tyto diskusní stránky. Již minulý týden jsem Vás slušně žádala, abyste ukončila Vaše diskusní příspěvky na stránkách Farmy a šla se vybíjet někam jinam. Již mi došla trpělivost nejen s paní Libuší, ale i s Vámi, jelikož na Vaše příspěvky paní Libuše neustále reaguje s přesvědčením, že se za Vámi skrývám já a mne to nejen uráží, ale i poškozuje.Upozorňuji Váz znovu , velmi důrazně, přestaňte s Vašimi příspěvky nebo budu nucená to řešit jinou cestou. Naďa Václavíková

     • hana vanekova napsal:

      Naďo, já bych to řešila s Libunou. Ta totiž o tobě tady roznáší žalovatelné polopravdy a lži. To ona zveřejnila, že vlastně Karla jsi ty. Tak nechápu, proč vyhrožuješ Karle, když tě sem vlastně uvedla Libuš. Ta tě tady popsala, tak,že tě každej ve městě pozná. To je všechno jen a jen její vina.

     • Jerry napsal:

      Haničko dušičko, že jsi svá to mi je jasný, ale popudivá, to k Tobě nějak nejde. Jsi to vůbec Ty?

     • hana vanekova napsal:

      k tomu ti napíšu komentář na mailíka.

  • Zuzka napsal:

   Ty jsi kráva závistivá,ty sama jsi tlustá jako prase ?Podle čeho bereš metr,že je Libi tlustá ?Zadek má jako vrána,když scvakne paty,velikost oblečení má maxim 36 -nakupovaly jsme spolu v úterý.Ty seš teda potvora,ty ses povedla! Libuška je maximálně dobře kozatá a s tím se může chlubit,ty jsi plochá jako prkno,že tě to sere ?Zítra jí vyčteš nevhodnou barvu vlasů???
   TY JSI STRAŠNÝ CHUDÁK,KDYŽ ŽIJEŠ TAKHLE ZAPŠKLÁ,ZALEZLÁ DOMA U PC JAKO KRYSA!!!

 173. iwett napsal:

  booože :D tak Libuška mela skovane jidlo apod. …. Libusko, ja doma delam neco podobneho, pac u nas kdyz si neco nedas bokem, tak to mas hned pryc … neni na tom nic spatneho …. je to hra tam prece Karlo, ne? Tak co ti to vadi jestli si neco skovala nebo ne?!

  • Jana1 napsal:

   Byly tam asi 4 kolečka. kolečka klobásy. To se všichni pomnějou. Uspořádají si hostinu. Jděte se vycpat.Hahaha

 174. iwett napsal:

  nechapu. U Mirka KARLA psala „je to jen hra apod, respektuji to tam apod. ….“ a tady u Libusky plive spinu, nadava apod ……
  Boze, pí Karlo, vy asi nemate to v hlave jeste srovnane ……

 175. Jana1 napsal:

  Pro Iwett Ještě dodatek – jak jsem psala už výše, farma za chvíli skončí, skončí i tato diskuze. Libušce její rodina i přátelé, všichni kdo jí mají rádi zústanou. A Karla? Za nějakých 14 dnů si bude muset hledat další možnosti, kde vylévat zlost a flustrace, kterých je plná. Zústane nadále sama, bude se žrát a zamotávat se do své ublíženosti. Myslím, že v životě je na tom mnohem lépe pozitvní Libuška. Nechme Kalu, at si ještě posledních pár dnů užije, nereagujme na její bláboly, to je to nejlepší a asi i jediné, co se dá udělat. Ona jná nebude, slušnosti a pozitivnímu pohledu na život jí nenaučíme.

  • iwett napsal:

   Jana1 – jojo :o)

  • hanička napsal:

   Jani1 a Iwett – přesně tak, když se podíváš na příspěvky kousek výš, zjistíš, že tam spolu komunikují Naďa V., Hana V. a Karla. A styl psaní je úplně stejný, evidentně je to jedna osoba. A nejlépe nereagovat ani na jednu, ať si plácá ty svoje nesmysly, nemůže bez toho existovat, je nemocná.
   Ta nás zase sjede, bojim bojim :-))))

   • Jana1 napsal:

    Přesně, to je trojjediný tvor a vystačí si sama se sebou. Musela by měmit i styl vyjadřování, což jí evidentně nejde. Takže šlus, at si pokecá sama se sebou. Aspon jí nikdo nebude odporovat.

   • Iwett napsal:

    jo presna tak,…. zas nas sjede jako vzdy :D a pí hana vanekova…. prijde mi, ze to je cela pí karla ….. oni si padnou do noty jako jedna tuctová zenská :D

 176. Selský rozum napsal:

  Tak jste Karlu, Naďu a další už vyřešili? Jsou prostě lidi, kteří jsou flustrovaní a potřebují se někde anonymě vybouřit. Nechte jim to. Jsou neškodní a nešťastný. A vy Libuško nerozdmýchávejte oheň proti sobě. Uženete si vředy a nebudete se moci účastnit autogramiád „celebrit“ farmy. „Mě se chce zvracet“ …

 177. Karla napsal:

  Selský rozum,moc hezky napsané,flustrovanýma nickama se to tu jen hemží,taková kristýna,ywett,Jana1,Zuzka atd.mají v hlavě kostku místo mozku,dneska na farmě zase padaly legrácky na adresu Libuny:-)))))))))))Měli by ji zapsat do světové knihy rekordů ,pod název -podrazák a leml:-)))

  • Monča napsal:

   Když jsem se před lety rozešla s manželem a on se brzy znovu oženil, přemýšlela jsem, jak jeho novou partnerku znemožnit. Ale internet nebyl, do novin se to nehodilo, a tak moje zášť pomalu vyprchávala. Bylo to dobře. Alespoň jsem se neznemožnila před velkou částí národa a nikdo mě dnes nepovažuje za závistivou a protivnou hysterku. Vás ano. Bohužel.

   • Renča napsal:

    Já se upřímně divím ženským, že v nich vůbec nějaký chlap (resp. jeho nová baba) může vzbudit zášť a něco tak ohavného, co tu předvádí Karla a její klony.
    Když ženskou chlap odkopne kvůli jiné, má být ráda, že se zbavila křiváka. Ať si ho ta druhá užije. A když odešel, protože vztah ženská sama pohnojila, můžou přeci oba začít znova a líp s někým jiným. Nenávist, lítost a podobné hlouposti člověku zbytečně brání v tom, aby si život normálně užíval a aby ho měl ještě někdo rád, protože to z něj čiší na dálku.

 178. Karla napsal:

  Mončo a co mě je do tvýho rozvodu? :-)))))))))))))))))))

  • Monča napsal:

   I rozchod se může odehrávat bez trapných řečí, kterými nás obšťastňuješ.

   • Karla napsal:

    Monča ty jsi taky kus trdla,vyjadřuji se pouze ke skutečnostem z farmy,myslíš že za to můžu,že se tvá Libuna chovala jako primitiv? Chlast u ní udělal své,podlitý oči,charakter na bodu 0.

    • Jana1 napsal:

     Jako primitiv se tady chováš tak leda ty. Od samého začátku. Farma tě vůbec nezajímá, je to pro tebe jen příležitost vcelku beztresně urážet Libušku, které nemáš odvahu postavit se čelem a vyříkat si to z očí do očí. To je chování bezmozku.

     • Karla napsal:

      Jana1 od kdy je pravda urážka?????? jsi ty ale kus mameluta viď! Dneska zas vyšlo najevo jak měla Libuna poschovávaný klobásy ,kafe a cukr:-)))) Takovýmu šmejdovi bych kouknout do očí opravdu nechtěla a mluvit s takovou zrůdou? No k tomu bych se nikdy nesnížila.

     • Marek napsal:

      Pravda, souhlas.

     • Marek napsal:

      Souhlas patřil samozřejmně k příspěvku Jany1. A pro Karlu asi tolik, to co se líbí zrovna tobě nemusí být ještě zdaleka pravda a nazývat soutěžící zrůdou je hodně přes čáru. Končí Farma končí diskuze, pak si můžeš urážky vykřikovat tak akorát do světlíku.

    • hana vanekova napsal:

     Karlo, docela ráda bych s tebou zašla na pivo. Tvůj smysl pro humor může rozsvítit jednomu den!!! Jsi príma, jen kvůli tobě sem chodím a tu a tam i já utrousím svoje moudro.

     • Iwett napsal:

      zensky to k vam pasuje.. ahnete na to pivo a vykecejte se tam :D at tady od vas je uz konecne klid …..

     • Jana1 napsal:

      S Karlou na pivo? To bude nějaký omyl ne? Karla a alkohol? No fuj

     • Iwett napsal:

      Jana1 mela jsem na mysli aby na to pisvo sla pí Karla s pí Hana vanekova

     • Karla napsal:

      Tak mi to pozvání na pivko tak nezáviďte holky potrefený,rozdíl je v tom když si někdo zajde občas na pivko,ale bejt léčenej alkoholik jako vaše Libuna no je teda nářez:-)))))))))))

     • Marek napsal:

      Jednoduchý, postav se před zrcadlo a zeptej se. Tvoje druhé já určitě odporovat nebude. Jděte hned a zdržte se do konce vysílání Farmy.

 179. Selský rozum napsal:

  Ta Libuška je ale populární…

  • Karla napsal:

   Však už jsem tu psala,že by Libuna zasloužila zapsat do knihy rekordů:-))))))))))))))))))))))))))))))))) a nebo sepsat román s nadpisem „jak si Libuna došla vyhrát milion“ a vyhrála milodar,neb se komusi při pohledu na ní udělalo silně nevolno:-)))))))))))

   • babča napsal:

    Libuška má spostu příznivců a 100 000kč a co máš ty Karlo? Akorát zlost

    • Karla napsal:

     Zase to máš pomýlený babčo,sto tisíc tak velká familie prožere a prochlastá za den a navíc v dnešní době to není žádný peníz,ale podle toho co píšeš je to pro tebe majlant :-)))) Pro mě pakatel,smůla co.:-))))

     • babča napsal:

      Co se pořád navážíš do Libušky.
      Až bude TV:Nova dávat 2řadu tak se tam laskavě přihlas,
      a pak se uvydí co jsi zač a hlavně kolik budeš mít příznivců.

 180. Kateřina napsal:

  Karlo vy si tady píšete, opravdu jako hloupá žena, že Vás to baví paní Libuška už tu nepíše všimla jste si asi né. proto že nepojmete vice informací najednou.
  jak hluboko může člověk klesnout asi moc vzdělaná nejste.

 181. Agnes napsal:

  no neměla jsem vás moc ráda ale bez vás by asi neměli co jíst

 182. Karla napsal:

  Velice se všem který jsem zde bezdůvodně urážela omlouvám, ano chovala jsem se hnusně, napadala a urážela jsem vás . Chci vám slíbit že už s tím končím. Už jsem se nad sebou zamyslela došlo mi to.
  Hlavně nejvíc se omlouvám paní Libuši Vostré a přeji ji hodně štěstí s její rodinou. Už si nebudu jí a její rodiny všímat. Karla

  • Karla napsal:

   Dobrej vtípek,už jsem to četla u Jany a Jirky,kdopak se to tady za mě vydává? Dvakrát opakovaný vtip není vtip,ale blbost:-)))))))))))

   • Jana1 napsal:

    Myslím, že tady nikoho ani ve snu nepadlo, že by to mohlo být psáno vážně. Tolik sebereflexe u tebe nikdo nečeká.

    • Karla napsal:

     Co tak Jano1 prostudovat výrazový slovník ta sebreflekce má zcela jiný význam:-))))))))))))))))))))))))))))))zase hlava mapa u tebe:-))))))))

     • Monča napsal:

      sebreflekce ? Ani to neumíš napsat, natož abys věděla, co to je.

     • Karla napsal:

      Monča ty se jen nudíš a chceš si dopisovat:-) tak se holka seber a hajdy někam dělat,to věčné cestování pro podpory ti leze zcela evidentně na mozek.?-)

   • hana vaněková napsal:

    Karlo, už jsem se polekala, žes to fakt myslela vážně. Ale s tebou je svět ještě v pořádku…jsem ráda že jsi tady, jsi takovej novodobej Don Quichot.

    • Karla napsal:

     hano o Donu Quichotovi by se dalo diskutovat,mezi lidma,kteří znají podstatu této figury,jak jistě sama vidíš, s lidským potencionálem který tu velebí Libunu,prostě na tohle téma hovořit nelze,vzhledem k jejich labilnímu IQ.

  • babča napsal:

   NO KONEČNĚ ŽE VÁM TO DOŠLO!!!
   (ironie)

 183. Renča napsal:

  Karlo ?

  • Renča napsal:

   Karlo, chybovat je lidské a odpouštět je božské ;-).
   Mě osobně jsi nikdy neurazila, protože:
   1) mě jsi nazývala maximálně keckou, drndou nebo rozumbradou a to není nic hrozného, co by mi trhalo žíly;
   2) na to, abys mě urazila nemáš.

   Ale jinak ti musím za sebe říct, že už na tvé příspěvky nebudu reagovat. Chci se tu normálně bavit s nezaujatýma lidma a ne neustále oponovat tvým připomínkám a „na oplátku“ tě stírat. Je to stále dokola a už dlouho je to o ničem. A štve mě, když jsou na sebe lidi hnusní.
   Jestli tě v minulosti potkalo něco, kvůli čemu jsi zanevřela na svět kolem, tak věř že ač nevím kdo a co ti způsobil, je mi to upřímně líto. A můžu ti jenom přát (od srdce), aby tě potkalo štěstí v té podobě jakou potřebuješ a získala jsi tak duševní pohodu, optimizmus a tolik potřebný nadhled. Měj se líp než doposud.

   • Jerry napsal:

    Renčo, Ty určitě máš tolik potřebný nadhled. Určitě se snážíš žít spokojený život přesto, že dnes to není vůbec jednoduché. Přeji spokojenou mysl a slunce v duši
    Jerry

    • Karla napsal:

     Jerry, tak ti nevím jak to bude s tím sluncem v duši ,jestlipak víš že Renča dostala o stovku víc než ty:-)) Libuna jí nadržuje:-))))))

   • Jana1 napsal:

    Renčo souhlas. Kale zvedli prášky a chvilku to učinkovalo. Ted juž je zase vše v „normě“. Lépe než vy bych to nenapsala.
    hezký den

    • Renča napsal:

     :-)

     • babča napsal:

      Renčo souhlasím

     • Karla napsal:

      babčo taky s Renčou souhlasím:-)))) ,tolik ptákovin co tu dokázala nasmolit,to se jen tak nevidí:-)))doporučuji studium na AMU,obor psychodramatické produkce,nebo že by fantasmagorie? Co říkáš? Že by se tam uplatnila?:-)))))

   • hana vaněková napsal:

    Renčo, z toho nebude Karla spát, že nebudeš na její příspěvky reagovat…popravdě, i můj svět se tím pádem zhroutil..

 184. Karla napsal:

  Renčo ,jsi mě málem dohnala k slzám:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Zkus to na poli spisovatelském ,úspěch budeš mít zaručený.

 185. Selský rozum napsal:

  To bude krásně až šaškárna na Nově skončí. Chce se mi blejt velebnosti…

 186. Anonym napsal:

  Oni to vlastně nejsou soutěžící, ale jen herci!
  Vše je domluvené a vše se dělá pro sledovanost.
  A důkaz nám dala TV Nova sama.
  Farma – 36. díl – Necenzurovaná verze – Trošku jim tam utekl zvuk a posledních cca 10 min je slyšet to co se děje mimo.
  A je tam jasně slyšet jak Tereza říká, že jsou otázky domluvené …
  Jirka byl vybrán aby vyhrál … :-(
  http://www.uloz.to/xYkVaf8/farma-36-dil-necenzurovana-verze-jen-poslednich-10-minut-jako-dukaz-o-podvodu-tv-nova-mp4

  To nejdůležitější je asi od 3:20 min

  • hanina napsal:

   anonyme, pouštěla jsem si to 2x. Ne že jim trošku utekl zvuk, pokud se budeš dívat pořádně, všimneš si, že záznam obrazu je „po duelu“ ( je tam kláda se zapíchanýma nožema a vlítne tam Kuban ), kdežto zvuk je „před duelem“, Terez se ptá Jiřího jakou disciplínu si vybral a někomu ze štábu upřesňuje „kolik bude otázek“ (12), ne jaké, a pak pokud nebude vítěz, bude rozstřel. Podívej se na to ještě jednou a všimni si,- je slyšet že mluví Terez, ale hubou mele Jiří. Je to montáž, takže nevěrohodná. Ale tím nechci říct, že Nova hraje fér, naopak, taky si myslím, že je to celé zmanipulované a o vítězi už je dávno rozhodnuto. Je to komedie, ne reality shou.

   • Karla napsal:

    To víš že jo hanino,všechno je zmanipulované,jelikož Libuna nevyhrála ten milion,tak se zato musí pomlouvat Nova,určitě může Nova i za její podrazy a chlast:-))))))))))))))))))))))

    • hanina napsal:

     Karlo táhni se potopit do lázní aurora magore

     • Karla napsal:

      hanina že jsi magor to dávno víme,co dalšího na sebe prozradíš?:-)))))))))))))))))))))))))))))))))

     • hana vanekova napsal:

      hanina, co to meleš za nesmyslný bláboly. Myslím, že bys měla omezit svoje dávky, začíná ti to lézt na mozek.

     • hanina napsal:

      Karla alias Hana alias Naďa- ty nevíš vo co gou? Lázně Aurora ti nic neříká? Ty nevíš že se tam skoro denně potkáváme. tak se zklidni, kdyby tam věděli….

   • babča napsal:

    Však jo ten kdo to tam dal,psal ať pozorně posloucháme.
    A já tomu věřím že je to celé domluvené,

  • Selský rozum napsal:

   Vzhledem k tomu, že soubor byl už smazán, tak Nova potvrdila naše doměnky jakou hru na diváky hrají. Tato televize jednou půjde do háje.

  • Anonym napsal:

   proč to smazali???

 187. Hanka napsal:

  Zdravím Libuško.
  Naší rodině jste se ve Farmě moc líbila, mládežníci po odchodu Milana neměli nikoho lepšího na kom se vyřádit, než na vás. Nechápu co proti vám pořád měli? Sami taktizovali jak mohli, oproti vám se na ostatní mnohem více domlouvali a vám budou něco vytýkat.
  Bez vás by tam umřeli hlady!!! A místo aby vám byli vděční, tak ještě remcali. A teď je fantazie opustila a když náhodou nezabijou králíka nebo nedostanou „poklad“ tak jedí pořád dokola míchaná vajíčka :-)
  A váš odchod? Prostě na jedničku. Sama bych se nerozhodla lépe. Vyhrát by vás rozhodně nenechali, takže nevyužít této šance a nevzít si 100tis. Kč by byla naprostá blbost. A chování Jany? Holčička asi potřebuje psychiatra, nic jiného k tomu nemůžu dodat. Byla prostě naštvaná, že tuto nabídka nedostala ona, to je celé, proč dělala takový cikrus.
  Takže doufám, že je doma všechno ok, dobře vás přivítali, penízky si krásně užijte a kašlete na všechny ty závistivce a lidi co vás urážejí. Potřebují si prostě na někom léčit mindráky.
  Přeji hodně zdraví a sil a užijte si popularitu!!!! :-)

 188. Karla napsal:

  Hanko -Renčo,souhlasím naprosto s tou popularitou:-))) Té už má Libuna tolik,že by to vydalo na román,všichni už víme co je to za bezpáteřáka:-)))))))))))))))))))))))

 189. hana vaněková napsal:

  Hanko, proč všechno tak dlouhe rozpitváváš…text je nudný a na konci už člověk neví, co bylo na začátku..ty už raději sem nepřispívej…Jsi nudná a nezáživná, jako zřejmě celej tvůj život

 190. Karla napsal:

  omlouvám se, zapoměla jsem si vzít prášky, proto jsem zase reakovala nevhodně. Slibuji že je budu brát pravidelně. Karla

  • Karla napsal:

   zase se tu vydává nějakej baltazar za mě,už jsem psala dvakrát opakovaný žert není žert ,ale blbost,no co taky jinýho od fandů potrhlý Libuny čekat:-)))))))))))))))))))

   • hanča napsal:

    hele Karla dělej si uzel na kapesníku, at nezapomínáš na ty prášky!! Ale to bys zas nevěděla proč tam ten uzel máš :-))))))))))))))))))))))))))))

    • Karla napsal:

     Hele hanča jsi ty kus mameluta:-)) nebudu si ničit kapesník,kvůli tomu,že jsi závislák a bereš nějaký prášky.

     • Iwett napsal:

      bez si leštit Karlo kachnu a neřeš tady hovadiny ….

     • Karla napsal:

      Iwett ,tak mi to tak nezáviď a jdi si leštit taky:-)

     • hanča napsal:

      Karlo voe co to je mamelut? Kdyžtak mameluk, použivej literaturu než něco vybleješ. Ale ty vlastně neviš co to je literatura, ach jo chudinko :-)))))))))))))))))))))))) už to nehul a ber ty prášky pravidelně

 191. Karla napsal:

  Dneska zase sršely na farmě vtípky na blbku Libunu,Michal nám všem podal vysvětlení co tam měli s tou bábou za trable:-))))

 192. Marek napsal:

  Dneska si zase nějací soutěžící kradli jídlo.

  • Karla napsal:

   To sis nějak popletl Marku,na to byla specialistka jen Libuna:-)))))))))))

   • Marek napsal:

    Neřekl bych, banánem se včera ve skleníku Libuše určitě necpala. A to jenom co vidíme, kdoví, kdo tam ještě komu co zblajznul.

    • Karla napsal:

     Marku ,je rozdíl schovávat si potraviny pro sebe,jako to dělala Libuna v době kdy byl nedostatek,nyní je jídla dost,tak nějaký banán sem nebo tam nikomu neublíží,hlad proto mít nikdo nebude.To ti patrně nedošlo….

 193. Iwett napsal:

  Bože pí Karlo, už tady mlč ….. Jak asi vidiš, tak nikdo není na tvoje názory zvědav. Pořád neustále do něčeho mícháš Libušku ….. Tady někdo něco napíše a ty hned “ no ale Libuna ……….. atd atd …“
  No a co? Proboha, tak se pí Libuška tam chovala jak se chovala … a už to konečeně neřeš, seš jak malý děcko, co ji tady řeší. A vůbec, ty ji řešíš u každýho ze soutěžících z farmy ….. Karlo, ses strašně pomluvačná jak malé puberťácké děcko ….. Že ti to není už blbé. Pomlouváš kde jakou pytlovinu tady u Libušky co dělala na farmě apod. …. No, jéžiši, tak si Libuška tam pro sebe nechala víc jídla, chodila ve špinavých riflích u plotny a já nevím co ještě dělala …. Ty to řešíš tady jak …. Jestli ti Libuška vadí, tak to řekni na rovinu a pořád to tady narozpatlávej. A jedinej kdo je tady blbej jsi ty, pač to co tady neustále píšeš, už není hezké a nikoho to nezajímá, neboť se tady jen a jen opakuješ stále a stále o Libušce ….. Jak sis všimla, tak my už to všeci zde víme, že ti Libuška vadí a myslím si, že sis docílila svého tady a už by jsi tím mohla přestat ….. To, co tam předvedla na farmě Libuška neznamená, že ty to tady budeš dokola opakovat …. A to, že zbytek soutěžících, si tam z ní dělaj srandu apod. … tak to neznamená, že ty se budeš tady opakovat a né jenom tady …..
  Zamysli se Karlo! KOlik že ti je? 53? Na, to že jsi už tak stará, tak se tady chováš fakt otřešně! Stará bába jsi a chováš se tady jak puberťák, který dělá naschvále tu …..
  Ale co, ono je zbytečné to tu psát, pač už te vidím, co tady zas napíšeš a nebo se obuješ do mého komentáře tady ….. “ Ale jdi ty brepto, pobavila jsi me tím ……atd atd …“
  No, tak doufám, že sem tě pobavila a že ses zasmála tady a také ti předem poděkuji za tvůj komentář co mi zde tu necháš ……
  Misto toho aby jsi se věnovala voučkám (jestli nejake mas), tak tady sedíš po večerech a píšeš p*čovinky a urážíš tady kde koho pomale ….
  53letá ženská nic neumí, než jen pomlouvat a urážet. Že se nestydíš!
  Jediná BLBKA jsi tady ty ….KARLO

  • Karla napsal:

   Ywett,dík za blbku, zrovna od tebe to vážně sedí :-)))) A viděla jsi jak měli včera na farmě zase legrandu z Libuny? Kam se na ní hrabe se slávou i Komenský,ten jen dobře učil,zato z Libuny bude mít prču ještě generace tisíce let po nás:-))))

 194. Iwett napsal:

  karlo, mam pro tebe radu …. misto toho tady, jsi si radeji do postele leštit kachnu .. už ti to leze na mozek ….

  • Libuška napsal:

   Iwett, nádhera jak jsi to vystihla, ale slíbila, že sem už nepoleze, ale nikdo tomu nevěřil, což?? Já se těším na dovču, na moříčko a takže nemyslím na ten humus KARLU , alias….a je mi to jedno, co je zase zač, odcházím ale chtěla jsem vás jen pozdravit a zase jdu, pa, pa

   • iwett napsal:

    Libuško …… řeknu Vám to takhle. To, co zde Karla píše je opradovej hnus ( ale to slovo je slabé) …. Nechápu takové lidi, jako je zde Karla. Už se mi tu Karla hnu…………
    Opravdu je lepší jí neresit.
    Paní Libuško, Vás nekde potkat, tak vas pozívám na kafe … ale asi se to nestane :( nebot jsem z Brna … a vy myslim z jiznich cech?
    To, jaka yla vase minulost neznamena, ze pi Karla tu minulost bude tady vytahovat … jak je videt, tak to nikoho tu nezajima, spis tu kazdeho zajima jaka je Karla, nebot ona zde se tu projevuje jako ta nejvetsi svine, ktera nic neumi, nez jen urazet a pomlouvat ….. Neustale tu vytahuje chlast apod …..
    Chtela bych videt Karlu (a myslim si, ze nejsem sama kdo by ji chtel videt) na FARMĚ!
    Tez bych tuhle osobu co tady urazi kde koho pomale, tak bych ji nahlasila na policii a zasla i za pravnikem … nebot tohle je uz moc tady.Proste si tu Karla vyliva zlost na vas. A jak vidite pani Libuško, tak vas tu kazdy ve vsem podporuje. I já.
    DOufam, ze karka dostane poradne na frak!!!!
    A vy Libuško, uzijte si dovolenou :) zavidim vam … my letos chteli taky k mori, ale skrz malyho ktery ma 7mesicu, tak jsme ji odlozili na pristi rok.
    Zdraví paní Libušku Iwett z Brna :)

 195. Mat napsal:

  to je pěkně napsané-souhlas

 196. Selský rozum napsal:

  kachnu máš mezi nohama… (to, aby si ji nemusela hledat)

  • hanina napsal:

   Selský rozum a Iwett – supr!!! To se vám povedlo :-)))) Vona ji ale stejně nenajde, blbka :-)))))))))

   • Libuška napsal:

    hanino, takže víš přesně o koho jde viď??? A hraje si na takovou madam, a jezdí žalovat na Majdalenu a všichni jen spatří auto, zdrhají, protože se jim dělá mdlo, co zase budou muset poslouchat..je fakt chudák. Ona opravdu nemůže rozdýchat, že se nemá “ ke komu přitulit „. A kdo by chtěl ????? Fůůůůůůůůůůůůůůj radši ji nechte nebo něco chytnete, pa,pa jdeme spinkat..

    • hanina napsal:

     Ahoj Libuško, jo vím, bohužel ji znám. A můžu ti říct, že ji tady spousta lidí správně odhadla. V práci už se začíná mluvit o této diskuzi, jak se tady K-H-N projevuje, až se to donese na vedení, nevim nevim… Tam už jí taky mají plný zuby. Ale jaký si to udělá, takový to má… Na Majdaleně s ní brzo nepromluví nikdo :-)
     Libuško mějte se všichni hezky na dovolený, užijte si moře a sluníčko a hlavně si to nekažte myšlenkama na tu závistivou a zakomplexovanou ubožačku :-))))))))))))))))))))))))
     Pak se sejdem na fb :-)

 197. Oliva napsal:

  Karlo, proč prostě nenapíšeš jednou větou, že nemáš ráda Libuši a že se jí snažíš škodit jak to jde?
  Ušetřila by sis spoustu psaní – a těm ostatním bys ušetřila čtení donekonečna se opakujících nadávek a urážek co sem .stále píšeš.

 198. Karla napsal:

  Oliva,ale jdi ty brepto :-))od kdy je pravda,pomlouvání? Libuně se směje každej normální divák a všichni na farmě,jakou si udělala reklamu takovou jí má,takže se dívko milá starej o sebe a piš sem o Libuně,jsou to její stránky.

  • hana vanekova napsal:

   Karlo fandím lidem jako jsi ty. Odděluješ se od toho davu, kterýmu stačí, když se mu do koryta nalejou pomyje, on je spokojeně vychlemtá a ještě si u toho chrochtá…a o tom je nejen tato diskuze. Zvedám palec nahoru a díky za chvíle, kdy jsem se, díky tobě, opravdu dobře pobavila a zasmála.

  • Marek napsal:

   Klidně si tu pravdu, tedy svojí pravdu, napiš, nikdo ti nebrání. Ale Libuše není na farmě už 14 dnů a ty tu meleš ty svoje pravdy pořád dokola. Tohle, co tady provozuješ už dávno není hodnocení soutěžícího, ale bezedná osobní zášť. A to fakt už nikoho nezajímá.

   • Libuška napsal:

    Máš bod, ale já to už řeším přes policii a nemá to cenu Marku – je prostě vymaštěná a SAMA !!! A zvláštní je, že já špína, notorik, lemra líná a jak mě ještě nazvala ? No už nevím, ale i takto nazývaná imbecilem Karlou – mám stovky přátel, milujicí děti a to co ji sejří nejvíc -PĚKNÉHO, MLADÉHO , POZORNÉHO, MILUJICÍHO A ODDANÉHO PŘÍTELE, který mi o ní řekl tolik věcí, že se vůbec nedivím, že je takový kanál. Vůbec si jí nevšímejte, neodpovídejte jí na ty její blivance, jako by tu nebyla, brzy jí přijde pozvánka k výslechu. Tak pa, dobří lidé..kašlete na ni..ona tou záští stejně zajde.

    • Marek napsal:

     Libuško zdravím. Já si říkám, ještě pár dnů, farma i diskuze skončí a pak už jí nezbude opravdu než ta kachnička. Smutný osud.

    • hana vanekova napsal:

     všeho dočasu, holka. Jestli máš mladýho, pozorného a milujícího přítele, kterej špatně mluví o svý bývalý, tak je jen otázkou času, kdy ho bude mít jiná a on tak bude mluvit o tobě. Zřajmě se nejedná o příliš inteligentní osobu,…ale to už u mužskejch bývá…to jejich zakomplexovaný ego…

  • Selský rozum napsal:

   bléééééééééééééééééééééééééé

 199. Karla napsal:

  Omlouvám se, mám to jako na houpačce. Už se těším, až mi ty prášky srovnají. Ale ted mi hrozí, že mě nepustí k PC, tak nevím, co si počnete, až vám tady nebudu moct vysvětlovat, jak je to s Libuší. Aby jste to správně rozeznali a netápali.

 200. Elča napsal:

  Libuško jsi hodná a pracovitá já bych si ty prachy taky nechala.

  • Libuška napsal:

   Děkuji Elčo, dobře jsem udělala ale vidíš, co to dělá s některýma lidma, jsou z toho magoři, tak radši pojď ke mě na fb, tam to bude bezpečnější, zdravím Libuška

 201. Karla napsal:

  Jak jsem viděla slivovičku, nemohla jsem se udržet. Hned bych se přidala do party k těm príma hochům. a taky si cucla. Ale bohužel pan primář zakázal.

 202. Karla napsal:

  Škoda že dnes měli kluci a Šárka spousty práce,takže neměli čas se strefovat do Libuny,ale zas dobře že tam nebyla,v tý svojí nenažranosti by jim ho beztak půlku sežrala,nebo spíš ukradla pro sebe:-)))))))))))))))))))))

 203. Karla napsal:

  Ti kluci mě ale nasrali! Ožerou se jak hovada! Já jim celou dobu fandím a těším se na prachy z výhry a oni to takhle poserou! Takhle to nevyhrajou a já budu škemrat o prachy kde? Nikdo mi nic nedá, mám život na hovno!

  • Libuška napsal:

   Hlavně se připrav příští týden pomastíš k výslechu, a pamatuj si, že za sebou mám i státní zástupkyni Kateřinu, kterou jsi mimochodem taky slovně napadla, ta ani nemohla spočítat paragrafy co jsi porušila a tak koukám , že si vysoudím na další dovolenou anebo na mejdan pro všechny slušné lidi, co mě tu brání a fandí mi…..to se pomějem. Ubožačko, je mi tě líto..

   • Libuška napsal:

    .. dobroůůůůůůůůůůů, lidičky, já jsem zase dlouho nezavítám, je tu hrozný smrad, táhne to od karly, tady nemá cenu diskutovat o čemkoliv. Pojďte ke mě na FB, tam ona nemůže..co??? Ráda vás přivítám.

   • hana vanekova napsal:

    na internetu žádná státní zástupkyně Kateřina z Prahy V neexistuje. Také nevěřím, že by inteligentní, vzdělaná státní zástupkyně měla chuť a čas se zabývat těmito záležitostmi. Takže samá voda, Libuše…

    • hana vanekova napsal:

     a co budeš dělat Libčo, až tě Karka zpětně zažaluje, žes ji tady urážela a navážela se do ní…ty slova, která používáš se neslučují s dobrou mravní úrovní občana Českého státu.

    • Jana1 napsal:

     A jak víš, že je z Prahy V? Libuška to nikde nepíše. Ž e bys jí přeci jen znala? Karlo Karlo

     • Libuška napsal:

      Pokud Karla není mentál, najede si o dost výše a tam ji samotná státní zástupkyně varuje, kolik porušila paragrafů, co se týká urážek mé osoby. Jani1, nech jí být, já jsem nikdy nepoužila nic hanlivého, kromě juednoho výrazu ale ona toho ani po upozornění ze dne 11.8.2012 v 11.58hod. Už jsem nepíše, jelikož řeší tuto situaci ale volala mi, že stále sleduje útoky Karly a o to bude mít horší. Takže jí nechte být, ona se umlátí sama. Včera se to sepsalo a zbytek je na policii..já mám příjemnější povinnosti. Pa zdravím všechny dobré lidi.

    • Karla napsal:

     Hano ty krávo, ty hledáš na internetu státní zástupkyni Kateřinu z Prahy V? Ty blbko ty si myslíš že tady vystupuje pod pravým jménem? To víš že si ho změnila ( jako já nebo ty ) Ty seš fak dement!

     • Karla napsal:

      Dobrý večer paní Hano Vaněková,nepochybuji o tom,že Vás jistě napadlo,že jsem tuhle ubohost nepsala já,nýbrž zas se tu jen“ baví“ pod mým jménem nějaká potrefená husa od Libuny .

  • Jana1 napsal:

   Ty už to Karlo nepij ani ředěný

 204. Stany napsal:

  My jsme ji viděli byla ode mě pár centimetrů :)
  A slušelo jí to nakupovala v Penny :DDDD

  • Libuška napsal:

   ..díky Stany, oni si právě všichni myslí, že vypadám jako v té televizi ale jsi konečně jeden ze svědků, že to tak není. Hlavně kvůli té debilní Karle, co o mě píše, že jsem špína věčně ožralá atd. Tak jsi aspoň viděl, že jsem normální ženská. Zdravím…Libuška

 205. Karla napsal:

  Prostě to shrneme:-)) Pevně doufám že do další nové farmy,nevyberou podobnou ožralou ,bezpáteřní a špinavou bábu jakou byla Libuna !

  • Karla napsal:

   Jejda, zase jsem si zapomněla vzít prášek. Omlouvám se.

  • Libuška napsal:

   ..a tím jsi si to zpečetila, ty kupko hnoje a já také končím berušky, jdu si balit na dovčúúúúúúúúúúúúú. Zdravím a děkuji za přízeň, všem slušným lidem. Libuška

  • hana vaněková napsal:

   Karlo, samozřejmě poznám, kdy to píšeš ty a kdy to píše ten zbloudilec „Karla“. Je úroveň inteligence, co vás obě rozděluje. Ta „Karla“ zřejmě bude nějaká odnož Libuny. Zřejmě její syn..to tak tipuju…

 206. babča napsal:

  Vážená paní Karlo až TV:Nova bude vypisovat 2řadu Farmáře tak se tam laskavě přihlaste, pak se ukáže, jestli budete mít tolik fanoušků co Libuška.

 207. Kateřina napsal:

  Tak to je zajímavé, to že pracuji jako státní zástupce neznamená, že nemůžu napsat pár řádků k danné situaci ohledně již zmiňované paní Karle a paní Libuši.
  Jsme totiž normální lidé, ale to co se píše tady jsou opravdu hloupé řeči aurážky. Opravdu nemám zájem si tu s Váma dopisovat snad jen s paní Libuší pokud se urážky zakládají na pravdě může se podat trestné oznámení.
  přeji hezký večer.

  • Libuška napsal:

   Děkuji Vám paní Kateřino, ona si stále nedá pokoj, tak ani nemohu na své vlastní stránky a když jsem jí o vás napsala, jen se vysmívala, že neexistujete ale prozradila se, protože věděla, že jste z Prahy 5. Opravdu, zvláštní…Ještě jednou . Děkuji.Libuše Vostrá

 208. anča napsal:

  http://www.farmashow.cz/farma-rv-nova-online-markiza/
  podívejte se kdo vymýšlí scénář k Farmě :-D

 209. Karla napsal:

  Drahé nicky od Libuny,pozor,pozor:-))) šťastná zpráva pro vás,do vánoc vyjde román o tom jak Libuna nevyhrála milion a jak se z toho celé příbuzenstvo rozpálilo do běla :-)))))

  • babča napsal:

   A jak se bude jmenovat kniha o vás??

  • Naďa napsal:

   Karlo, opravdu se Vám divím, že Vás to neustále baví, zde vstupovat do diskuze svými příspěvky vůči paní Libuně, přestože víte,že Libuny urážlivé příspěvky nepatří Vám ale mé osobě. Již jsem Vás žádala, abyste tuto diskuzi opustila nebo prosím upřesněte zde, že skutečně nejste ta, za kterou Vás Libuna považuje. Děkuji

  • iwett napsal:

   spíš si myslim, ze do vanoc vyjde serial o Karle, jak se uzira a trapi jak pani Libusk ase má dobre …
   Boze, Karlo, jsi jak male decko, co jen dela naschvale ….. ze te to bavi, psat neustale o pani Libušce.

  • Karla napsal:

   Jejda, zase jsem to popletla. Ten román se bude jmenovat Karla z ústavu a bude o mě. Jak jsem Libušce nepřále sto tisíc, neb mám sama holou prdel a jak jsem se z toho zbláznila. Moc poučné, proto všem radím, nebudte závistiví, koukejte jak jsem dopadla.

 210. iwett napsal:

  Tak jak to je :D
  Nada, nebo Karla? Ktere osobe vadi, ze jeji pritel utekl k Libušce?

 211. iwett napsal:

  jedinej kdo je bezpaterni krysa, je zde Karla ( jak napsala o Libusce u Jany Kaeravkove) …..
  Karla je jak krysa, ktera lita sem a tam a otravuje lidi jako zde …..
  Karlo, tesim se zde na vas komentar …. Karlo, vis co delaj krysy? asi ne co? tak si to predstav, ze se chovaj tak stejne jak ty!!!!!!!!!!!!!

 212. Karla napsal:

  Omlouvám se že dnes nejsem schopná diskutovat, ale mám šílenej absťák. Tak jestli se dostanu ke kořalce, tak tady zítra budu, nebo budu na sračku. Moc mi to chybí, když nemúžu urážet a pak mám nervy v prdeli. Hana Vaněková je na tom stejně a Naďa Václavíková taky asi protože tady dneska taky nejsou.

 213. Karla napsal:

  Málo na plat,Libuna sice na farmě už nestraší,ale vtipy a legranda o ní mě znovu přivádí na její stránky:-)))))))))))))))) Ta vypelichaná blbka si plánovala jak pojede z farmy ve vlastním ,luxusním auťáku,božínku to je kus vymatlance:-)))))))Všichni jsme viděli,táhla si pár těch špinavejch hadříků na káře:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • hana vaněková napsal:

   ..no, všechny hadříky si prý neodvezla. Nechala tam po sobě kalhotky a ty dali strašákovi na hlavu. Prý není ani třeba pachu vlasů, aby nenapadl pole divočák…prej před těma kalhotkama se i ten divočák dal na ústup.. Já se těma kecama kluků z farmy o Libuši opravdu hodně bavím…musím uznat že kluci mají smysl pro humor a opravdu dobře ji vystihli.

   • Karla napsal:

    A co teprve dneska:-))))) málem jsme se umlátili smíchy,jak se Libuna obhajovala:-)))) celý tři neděle schovávala klobásky pro všechny…..:-)))))))))))))))) tak moc to se všemi dobře myslela….:-)))))

    • Libuška napsal:

     vrať se do hrobu kreaturo..nikdo ti to už nežere, spíš se zasmějeme my až ti udveří zazvoní policie, sakra nemohu se dočkat ale teď všchno ověřují..trvá jim to , pak se budu tlouct smíchy jáááááááááá a ikdyba to byla pravda a cokoliv jsem si tam schoval(není to pravda), tak do toho tobě je velké hovno, tak nevím proč to vůbec komentuješ, nikdo tě tu nechce a jsi všem odporná a člověče i chlapům,,,,ty musíš být humus

    • hana vanekova napsal:

     musím říct, včera mi bylo Libuny líto, jak se vrátila s ostatními bývalými farmáři na farmu a tam se obhajovala a všem byla jen pro smích. Ukázky na dnešek – Libuna brečí a říká „já nejsem falešná, jak to celej svět o mě říká.“ chudák. Je tak opuštěná mezi těmi všemi, co s ní trávili těch několik týdnů. No ale-každej jsme svýho štěstí strůjcem…a kdo s čím zachází, tím také schází…

     • Karla napsal:

      :-))) také jsem uronila slzu:-)) celej svět je ošklivej,jen Libuna a jejích pět nicek ,co se neustále převlíkají,aby to vypadalo jako že má spousty fandů je nejlepší:-)))))

 214. Karla napsal:

  Zase jsem to nezvládla, promiňte. Už je to lepší, prášky už zabraly. Paní Libuško omlouvám se za moji závist.

  • Renča napsal:

   To je poctivej blázinec ! :-) :-)

  • iwett napsal:

   ona a blazen? to je slabe slovo .. Blazen dela hlouposti ale ona je nedela, ona tu dela dusno, ktere se neda srovnat s tim dusnem co je prave venku .. tam je spis jeste venku prijemneji.
   Karlo, doufam, ze te Libuska uz konecne polozi na kolena a ze ti uz jazyk ven z te tve nevymachana pusy uz nevyleze nikdy ven ….!

 215. iwett napsal:

  bože Karlo, už jsi tady tak nechutná, jak kus hnoje …… smrdíš tady. Všeci to cítí už. Odejdi a dej Libušce pokoj. Jsi nechutna stara baba, fuj, hanba ti! Se nestydis, co tady o Libusce pises?
  Tebe Karlo potkat, tak te bičem poženu po ulici ….. za to co tady pises …. Na to kolik ti je tak se opravdu chovas jak ……..

 216. Jana1 napsal:

  Po včerejším díle jsem přesvědčena o tom, že to byl Jirka, který tam roznášel všechny tyhle drby a dokázal zmanipulovat ostatní farmáře, aby mu šli na ruku. Libuška s Milanem mají přeci jen nějaké ty životní zkušenosti a nejspíše ho hned z kraje prokoukli a proto museli z kola ven. A jinak, než intrikami a manipulací s ostatními soupeřícími to nešlo.

  • Libuška napsal:

   Jani1, nemusela jsem z kola ven, ale co tam kdybych došla do finále, tak odejdu s prázdnou, a co se týče debilní Karly a jídla, přesně jsi vystihla, že to vše osnoval Jirka. To co našel, bylo z doby, kdy jsme měli ty kroje a já jsem PRO NĚ zachránila klobásu, část jsem jim donesla k táboráku, takže ten den po odjezdu hospodáře měli mňamku, a zbylo tam asi 6koleček a ty jsme schovali před štábem (byl by průser) a kdybych byla hladová a nenažraná tak to sežeru sama a nikdy by nic nenašel Ale to byla jedna z jeho hnusných vlastností – přilítnout do kuchyně a udělat scénu jen aby podělal další soutěžící a oni šli pryč. Já jsem pryč nešla, protože ostatní věděli že to bylo pro ně, nemusím se tu obhajovat a neboj – už se pracuje na tom, abych mohla veřejně sdělit delé jméno a bydliště Karly. Navíc, mám v rukách trumf, který ji položí…ať už jednu, nebo druhou, nebo třetí…Kašlete na ní..byla jsi už u mě na FB ???

   • Jana1 napsal:

    Dík LIbuško. Chodím tam.

   • hanča napsal:

    Libuško mě je dlouho jasný, že největší intrikán a podrazák tam je samolibý Jiří. Ale dneska v tom svým monologu odporoval sám sobě a potvrdil tím, žes to neměla jen pro sebe: jak sis ulejvala slivovici, KTEROU „NÁM“ PAK NALEJVALA, jak ses s čokoládou od hospodáře PODĚLILA „S NIMA“ atd… Takže z toho TAKY MĚL ne? A i kdyby sis něco schovala pro sebe, tak on by se to nedozvěděl. Fakt mi z něho bylo blivno. Takhle se chovat můj syn, denně mu teče červená. Je to samolibej nevychovanej spratek, který se vyžívá v tom, když může někoho urážet a ponižovat. Někoho si vyhlídne a jede, bez pardonu a bez milosti. Ale jednou narazí, jednou potká ještě většího křiváka než je on sám. A toho bych chtěla být svědkem.
    Vůbec jsem koukala, kde ty 20letý DĚTI vzaly tolik sebevědomí. Jsem moc zvědavá jak proběhne finále, přeji výhru Milanovi, ale jak píše Jana1, jestli to bude jako ve slovenské farmě, tak taky nemá šanci. A přitom by si ji zasloužil určitě víc, než ti tři.
    A teď se tady do mě pustí naše stálá dopisovatelka-diskutérka K.H.N., ale já ji mám …., udělá si dobře, ale nevyléčí ji to, protože je stejná jak ten samolibec.
    Libuško měj se fajn a na fb je líp :-))

    • Libuška napsal:

     VŠAK JÁ TAM STÁLE JSEM, A PARÁDA, NEMÁ TO CHYBU, CO TADY, POJĎTE TAKY, NIKDO TAM NENADÁVÁ A JÍDLO JSEM SI ANI PITÍ PRO SEBE NESCHOVALA, VŽDYCKY TŘEBA I VÍNO – BYLO PRO NĚ…VĚDÍ TO I NORMÁLNÍ LIDI NA FARMĚ JAKO MICHALKA, MILAN ATD., JIRKA UŽ PROSTĚ NEMÁ A NEMĚL ČÍM OHROMIT TAK NAŠEL NOVÉ TÉMA…A MĚ JE TO JEDNO JÁ UŽ JSEM DOMA V KLÍDKU A POHODĚ A S PENĚZMA A PRÁVĚ MACHR JIRKA ZÁVIDĚL NEJVÍC, TAK NEJVÍC PRUDIL, ODEJDE S HOLOU ZADNICÍ – JÁ MÁM ASPOŇ 100TISÍC. TAK TO NECHME PLAVAT A VŠICHNI HODNÍ A SLUŠNÍ LIDÉ POJĎTE NA FB, TAM JE FAKT CVRKOT A VĚTÍ SRANDA ..A DALA JSEM TAM NOVÉ FOTKY, A JSOU TAM I HEZKÉ DISKUZE…

     • Jerry napsal:

      Poradil bych, dej si pusu na zámek. To co jsi dnes předvedla (objímání, omlouvaní, vysvětlování) trapné………….
      Vidím, že TVNova na těchto stránkách je doma a jak se jí to vyplácí Opravdu dobrý tah.

     • babča napsal:

      Libuško s tím jídlem to dělá snad jaždá hospodyňka ,aby měla tajné zásoby .Přeji hodně zdrví a lásky

 217. Jana1 napsal:

  Ještě dodatek pro Libušku
  Jasně, že jste nemusela odejít, byla jste silný soupeř, ale pokud to bude jako na slovenské Farmě a v podstatě o tom, kdo půjde do finále rozhodnou vyřazení farmáři, neměla byste šanci. Oni by vás tam neposlali už jen z pomsty, že jste je vyřadila. Takže byste se tam trápila do konce a pak odešla s prázdnou.Takhle je to určitě lepší. Jooo, kdyby to bylo o přímém boji až do konce, kdy by záleželo jen na vás,bylo by to něco jiného.

  • Karla napsal:

   Jana1 ,dneska jsme tu „silnou “ soupeřku viděli:-)))))Byla pro smích všem na farmě :-))) Už jen ten obleček pořízený někde u rákosníků ,vykulený podlitý oči a výraz býka v Aréně :-))))Skvostný pohled:-)))))

   • blankafranek napsal:

    Poprvé budu nezdvořilá,ale Karlo vy už mě lezete na nervy.Musíte být hodně flustrovaná,že ta stále točíte na Libušku.Navrhuji vám návštěvu odborníka na určitém oddělení.Mohu vás pokud nebydlíte daleko přijmout v mé ordinaci.Ozvěte se.

 218. Selský rozum napsal:

  Mě by zajímalo, o čem by se tady 3 týdny diskutovalo kdyby zde nebyla Karla a Libuška. Ta diskuze mi připadá jako celá ta šaškárna jménem Farma v produkci televize Nova.

  • Jerry napsal:

   proč Líbě, proč právě jí?????????????

   je to celé šaškárna, ale hlavně sledovanost a o to přeci jde.

 219. iwett napsal:

  Karlo, ten milion at si ze soutezicich vyhraje kdo chce ….. ale hlavni je, ze ty to nebudes :D a nedostanes z toho ani halir :P :P :D
  Libuska aspon nejakou tu korunu dostala… a ty mas holou prdel :P

 220. hana vaněková napsal:

  Jerry…já myslím, že J….k…….bs….n…l

  • Jerry napsal:

   Haničko sluníčko, myslíš?

   • hana vanekova napsal:

    Jerry, jo – občas myslím…a teď si právě myslím, že….d…..um…..k….k…sk………s….

    • Jerry napsal:

     upřesni to, rád luštím coko-li, ale tohle je hodne hanlivé nebo jsem to nerozluštil

     • hana vanekova napsal:

      ..hanlivé ??? ale Jerrýšku … „čistému vše čisté…“

   • hana vanekova napsal:

    ..už jsem si začínala myslet, že jsi chlap. Spletla jsem se.

    • Jerry napsal:

     chceš-li odpověď, neptej se mě.

     moc dobře vím kam míříš, netrefila jsi

     • hana vanekova napsal:

      ale ano – trefila jsem se. Jediným důvodem je s t r a c h. Strach, že nevystačíš s dechem. A pravda je, že bys nevystačil, ale já bych na tebe počkala…Můžu si to dovolit – mám na to.

 221. Karla napsal:

  Libuno,myslím ,že ten milionek po kterým si tolik prahla :-))si odnese tvůj nejmilejší kluk z farmy a hádej kterej:-))) Přece sympaťák pan Jiří:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • hana vanekova napsal:

   Karlo, a víš, že bych mu to přála…ale řekni – je to ale pěknej chlap, viď? A všimla sis, jaký mají ti kluci pěkný zuby? Kubí, Jirka, Michal?

   • Karla napsal:

    Všimla jsem si jen toho jak jsou kluci pracovití a jak dobře odhadli lempla Libunu,ostatně toho si všimnul každý normální divák.

 222. Avina napsal:

  Přeji Vám nabídnutou sumu-trnula jsem,aby jste neřekla …Bylo to rozumné.Jedině Mirek férově Terezce řekl,že by také…Nejvíce záviděl Jirka-zuřil!!!Je to pokrytec,samolibý,nevychovaný,sebestředný ml.muž.Neumí přiznat svou vinu,pravdu.Je zahleděný manipulátor.
  Vaše odvaha,práce,trpělivost…obdivuhodné v takovém kolektivu
  bavících se jedinců,hráčů.

  • Jana1 napsal:

   Jirka se neustále vysmívá skrz slepici a byl tak nalitej,že si ani nevšiml,že jí odnesli komediaanti, chudunka závistivej.

   • hana vanekova napsal:

    Jana1 – ty prostá dušičko !!! Je to ze strany Jirky vtip…ví, že ji unesli komedianti…tak už si utři ty sliny, co ti rozčilením tečou po bradě…

    • Jana1 napsal:

     Stokrát opakovaný? No to je přesně jeho úroveň. Karlo, Karlo, ty už to nepij.

     • Jerry napsal:

      jen jí prosím Vás nenechte probrat, počkejte, až ji doujdou peníze na nějaké to čůčo, nebo to co jí dodává odvahu

  • hana vanekova napsal:

   kdepak, kdepak Avino…Jirka je pěkněj chlap a kdybych nebyla na starší, tak bych řekla, že je to můj typ. je urostlej, chytrej, pěknej,…má přitažlivý tělo…řekni sama, kolik takovejch chlapů jsi za život poznala…já tak dva-tři.. a Michal je takový sexy-milovátko…dobrej na mazleníčko a ňucháníčko…oba jsou pěkní…asi bych je brala oba. Najednou.

   • Brach napsal:

    to víš, že jo. A Jirka s Michalem by pak strávili měsíc na venerologii a zbytek života by trpěli mentální žloutenkou. Myslím, že o tebe by si žádný chlap ani kolo neopřel :-))

    • Jerry napsal:

     ted myslíš jen z pohledu, nebo něco víc

     • hana vanekova napsal:

      myslím i všechno víc…nejen „něco víc“ Já ze života neužďibuju, ale nabírám plnýma náručema. To jsi vycítil a právě z toho máš strach.

   • hanča napsal:

    ajéééééééééééé Hano-Karlo, potřebuješ chlapa jak koza drbání :-)))))))))) Teď jsi sama na sebe práskla, že už dlooooooouho na tebe žádnej nešáhl :-)))))))))))))))))) Tihle dva by o tebe ani nezakopli:-))))))))))) Chuděro malá :-)))

    • Jerry napsal:

     hančo, fakt dobrý.

     pro HV já zase netroškařím, ale neberu všecno, vybírám si mezi 42-26 stačí a to si piš, že je to fofr. Řekl bych, že nejsem spokojen jen já, nejsem totiž sobec A hano vaneková nezávid a už si konečně někoho najdi
     tuhle znáš: na Rudé náměstí vyběhne Nataša a řve na celé okolí, dva saldatí menja pajebali příjde k ní milicionář a ptá se, kdy se to stalo a Nataša odpoví. tri gada tamu na zad, tak proč tak vyvádíš, ja vzpominaju. nepoznáváš se?

 223. iwett napsal:

  Karlo, jsi pekna MEGERA, tak se tu bav …… Jedinej kdo je tu pro smich všem jsi ty …. doufam, ze ti jednou uz jednou sklapne u vyslechu ….. NAZDAR BABIZNO ODPORNA

 224. hana vanekova napsal:

  iwett – kolik ti je? tipuju tak deset. Pokud víc, tak upřimnou soustrast…pak bys byla jen prostoduchá hňupka.

  • iwett napsal:

   a kolik vám pí hana vaneková ??????????????? 5let?

   • hana vaněková napsal:

    iwett, ty jsi matlák. Už mi nepiš, na takový jako jsi ty je ztráta času reagovat..proto na tebe reagovat nadále nebudu.

    • iwett napsal:

     nereaguj kdyz reagujes :D

     • Renča napsal:

      iwett … gratuluji ti k získání hodnosti „matlák“ ;-).

     • iwett napsal:

      Renča: dekuji, dekuji :)

     • Jerry napsal:

      iwett a Renčo, určtitě jste hodně mladé, ale dobré. Nedejte se

     • hanča napsal:

      Iwett gratuluji! A máš klid od tý hňupky!! I když jsem zvědavá na jak dlouho :-((

     • iwett napsal:

      Renčo: já se od tech starých priblblých, tlustých bab jen tak nadavat do „breptu, matlaku apod“ nenecham ….
      pí Karla je zákeřná jen kvuli tomu, ze ma posrany zivot, nema chlapa, kterej by ji obstastnil a tak se tu navazi do vseho co jde ….. To co tady pise, tak potkat ji nazivo z nas vsech tak kazdy by urco po ni hazel rajcata, za to jak se tady vyjadruje ….. Asi nemuze pí Karla pochopit, ze vse co bylo na Farmě bylo skrz hru, každý chtěl 1 000 000,- ale hold, někdo v duelu odešel s prázdnou a někoho vyšoupli jen tak, že Terezka nabídla 100 000,- a co je lepší? Vzit penize a odejit konecne domu a nebo tam zustat s bandou a dal soutezit a byt neustale hladem a vycerpana …. Sama Šárka rikala ze je uz vycerpaná, spíš už vseci zbylí maji toho uz plné zuby a je to na nich videt. Šárka dostat ted nabídku 100 000,- a odejit dom, tak by si je vzala a sla dom…. Vseci tam delaj hrdiny ze sebe ze by si nic nevzali protoze je nikdo neoslovil ….. Oslovit jednoho z nich tak kazdy si to rozmysli a bere penize a jde dom ….. Míra, říkal to samé, i on sam tam do kamery řekl před ostatníma, že by chtel taky peníze. Jirka ten se mohl v tu chvíli zbláznit, když viděl, že Libuška má peníze a trajdá si to dom …. Ale radeji rikal, ze by si ty penize nevzal ale urco v hloubi v srdci si rikal, ze by je hned bral.
      Kdo by z Vás si ty peníze nevzal? Já byt tam, a dostat nabídku, tak si je beru a nic si nerozmýšlím. Ono 100 000,- je pro někoho nic a pro někoho dost. Kde by jste vzali 100 000,- primo pred nosem? Ani na zemi je nejajdete. ….
      To, jak pí Karla se tu chová, uráži Libušku, jake tam nosila oblečení apod. … Tak to bych chtěla videt samotnou Karlu, jake oblečení nosí ona. A mimochodem, to jak Karla psala o Libušce, že měla kratase spinave, ze si je ani nemohla tam snad prat, tak Jirka, na tom je stejne s jeho riflovymi kratasy, ma je spinave a jeste ani nebylo videt ze by je mel vyprane.
      Ale tady to je jen vse o dohadech…. Kazdy at si tam pere nebo pere ne? Neni nam to jedno? Ja v tom nechodit nebudu.
      A pí vanekova? ta je na tom stejne jak pí Karla.

     • iwett napsal:

      hanča: Hani, ty 2 jsou furie bezcitne…. jednou na ne dojde … Křupky jedni! :D
      A vsimla jsem si, ze Karla mi vubec neodpovedela na muj dotaz :
      iwett napsal:
      21.8.2012 v 21.37

      dotaz pro pí Karlu : videla jsi v jednom dile Farmy opilou Libusku?

 225. iwett napsal:

  Božinku, jsou tu teď 2 cácory ….. Když jste vy 2 ( Karla a hana vanekova) chytři jak matice, tak běžte též do soutěže ….. a nedělejte tu machra

  • Renča napsal:

   Ale to by tu soutěž museli vysílat po 22té hodině, protože tak velkou pí*u by dřív na obrazovku dát nemohli :-)

   • Jerry napsal:

    třeba bude následovat reality “ svině ryjou“ a pokud vyberou tady tři adeptky uvidíme jen jednu starou, omšelou tvář – bohužel.

    • hanča napsal:

     Renča a Jerry palec nahoru :-))))))))

    • Karla napsal:

     Jo a soutěžit bude sama se sebou a to jí bude vyhovovat. Nikdo jí nebude odporovat, sama se pochválí. Otázka je, jak sama se sebou vyjde. Z příspěvků se mi zdá, že ani sama se sebou moc dobře ne.

    • hana vanekova napsal:

     Ale, ale, Jerrýšku…jestli je tohle tvoje úroveň vyjadřování, pak už tě ani nemusím potkat nikdy v reálu a udělala jsem si o tobě svůj obrázek…

     • hanča napsal:

      Vidíš Hana-Karla, ani tě nemusel Jerrýšek potkat a podle tvých příspěvků si o tobě udělal obrázek :-)))))))))))))))))))))))))))))

     • Jerry napsal:

      jak jsi uhodla, že jde právě o tebe. Nikoho jsem přeci nejmenoval.Přesně jak se říká“ potrefená husa se vždy ozve“

      Přiznej mám navrh . A pokud jde o obrázek tak já neměl si ho z čeho udělat
      Čekám co odpovíš, abych mohl

 226. Martin napsal:

  Ty si tam nemnela co delat :DD

 227. mat napsal:

  LIBUŠKO VELICE VÁS LITUJI ŽE MUSÍTE BÝT ZASE NA FARMĚ S TĚMA BLBAMA-ZATNITE ZUBY A Z TOHO DEBILA JURY SI NIC NED